Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši, včera jsem se snažil umýt auto a vypadá to že ten bordel se tam snad už zažrat či co :D Měl jsem od tatíka nějaký saponát. Mno a můj dotaz.

 

Opravdu ty vaše "lepší" saponáty pouští i ty mrdky hmyzácke co se usídlili na kapotě ? Popřípadě takové ten bordel co na Ostravsku lítá ve vzduchu ? Včera jsem to vzdal po hodině a půl kdy se mě povedlo aspoň trošku umýt auto, že je zase do bíla a jebnu to nějaké firmě ať mě to umyje celé i zevnitř. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jela odhadem 100 - 110, bylo to na rovince do kopce, takze kolona prehledna, evidentne nedavala pozor. Zhruba 2s jsem slysel kvileni gum a pak jenom bum, nestihl jsem ani zvednout hlavu do zpetnyho. Takze to do me naprala tak v 80ti. Kdyz jsem se do zpetnyho dival kdyz jsem zabrzdil v kolone, tak byla videt zluta tecka za horizontem...

Hurikan:

K cemu ti jsou brzdy kdyz ostatni je neumej pouzivat, brat ridicaky na 2 roky a je na silnicich do roka bezpecno.

Bila:

Jo to se zazere a je to, ja byl s felicii na mycce a mistama to vypada, jako by na strese byl mech ;). Ale ja to auto meju jen v mycce a max 2x do roka. Jestli na to jar pusobi teda nvm. Ale predchozi 01 jsem myl jen jarem, ale mel jsem metalizu stone.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas je na predchozi strance

A na hmyz se mi osvedcily 2 taktiky:

Budto detsky vlhceny ubrousky a krouzit a krouzit nebo

Postrikat auto hadici, nechat minitku pusobit (odmocit) a pak to jde hadrem, houbou atd... kdyz ne, tak namocit vic, pripadne namocit hadr a nechat mokrej pusobit na tu breberu treba 5 min a pak to slejza samo.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mazec teda... to je Tvoje soukromé, nebo služebák?

 

...jinak já taky před mytím postříkám auto a nechám odpučet, chce to hadící 2x po sobě postříkat, aby to neoschlo a potom na to vletět. Jinak zásadně meju auto v létě hned po ránu, kdy je chladněji, odpoledne to nemá význam a to mám auto v garáži, kdybych parkoval venku, tak ani večer to nejde, jak je rozpálený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja auto meju jen na vecir pac nemam garaz a dokud nezapadne slunicko, tak myt nemuzu ;(, ale da se.

Jo to byl muj sluzebak :/

Tomiik:

Na hroude benzinka Prim, nafta 34.50 a beno 35.50, tak jakypak ze je nafta v Praze drazsi. Nejde ale platit kartou - jde, ale napocitaj ti treba +3% a to je pak suverene nejdrazsi benzinka. O bankomatu (sporka) vim na Hroude - modra budova PRE. Tankoval jsem tam parkrat benzin a ok, naftu nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Petrr to odhadl,

Lezim v aute, proto nemam pas pres rameno, ale ruku a mam tam ted modrinu. Takze vsude vypravim o domacim nasili.

Co myslis to operkou?

Jestli jen ten kousek na temeno hlavy a hlavu, tak o to oprenej nejsem. Opiram se zadama o sedacku a pak mam mezi krkem a sedackou, ale i temenem hlavy a operkou mezeru a nejde to lip seridit.

Bohuzel to sedacka asi schytala, lezela vice nez je zdravo a jeste se lehce vyklonila smerem ke dverim.

Samozrejme krk a temeno hlavy me bolelo jeste v nedeli rano. Dneska uz jen na dotek. Hlavu jsem mel jak strep cely den, ale i presto jsem do Krusovic jel!

A jak se to ty zensky povedlo netusim. Krasny den, slunicko svitilo, ale neoslnivalo, rovinka do kopce, prehledna, kolona je videt na 2 km snad. Psala sms nebo volala to jinak neni mozny. Pripadne usnula, bylo to v 8:20.

U nas na doprave to obreceli, pac to byl jedinej kombik v dieslu :( a tyden predtim jsem mel vykloktanou 1.6 MPI.

No a co cert nechtel, den pote nedostal jeden z autodopravy prednost u benzinky Prim a narval O2 FL 1.4 TSI do sloupu :(. Ta ma jen svetlo a blatnik ci naraznik. Takze relativne ok.

Ta moje je na odpis, je to vrak. Cela kastle se zkroutila, leva nosna tyc sla dopredu, prava byla bez natlaku tak sla dozadu a obtocila Kacko. Cely auto je ohnuty, u kufru zlomeny na obou stranach a v interieru u ridice. Zadni sedacky hnuty, kufr zadnej. Dobre vypadaj jen dvere na pravy strane, sedacka spolujezdce, snad i palubka mohla prezit a motor. A jeste vsechny skla přežily :)

Edit:

jo dojel jsem kolonu a stal jsem na brzde, byt to o 2s dyl, tak mam uz zarazeno a rozjizdim se - pretocila by se prevodovka a urcite i motor, to by z auta nic nezbylo.

Brzda pekne ztvrdla, asi to naposilovalo co to slo a vyslapla se az po nastartovani.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, včera jsem se snažil umýt auto a vypadá to že ten bordel se tam snad už zažrat či co :D Měl jsem od tatíka nějaký saponát. Mno a můj dotaz.

 

Opravdu ty vaše "lepší" saponáty pouští i ty mrdky hmyzácke co se usídlili na kapotě ? Popřípadě takové ten bordel co na Ostravsku lítá ve vzduchu ? Včera jsem to vzdal po hodině a půl kdy se mě povedlo aspoň trošku umýt auto, že je zase do bíla a jebnu to nějaké firmě ať mě to umyje celé i zevnitř. 

 

Můžu říct sám za sebe, že ta "lepší" kosmetika fakt pomáhá a je to znát. A máš-li bordel v laku, pak jej doporučuju po umytí vzít plastelínou(clayem); ten vytahá i zažraný tečky a špínu. Jen potom musíš ten lak zase "zavřít" voskem, jinak je lak otevřený jak kdybys ho vzal rejžákem a celá námaha k ničemu. Po vosku tě ani nebudou zajímat mouchy - vezmeš wapku nebo proud vody a smeješ je dolů... ;)

 

Jo Petrr to odhadl,

Lezim v aute, proto nemam pas pres rameno, ale ruku a mam tam ted modrinu. Takze vsude vypravim o domacim nasili.

Co myslis to operkou?

Jestli jen ten kousek na temeno hlavy a hlavu, tak o to oprenej nejsem. Opiram se zadama o sedacku a pak mam mezi krkem a sedackou, ale i temenem hlavy a operkou mezeru a nejde to lip seridit.

Bohuzel to sedacka asi schytala, lezela vice nez je zdravo a jeste se lehce vyklonila smerem ke dverim.

Samozrejme krk a temeno hlavy me bolelo jeste v nedeli rano. Dneska uz jen na dotek. Hlavu jsem mel jak strep cely den, ale i presto jsem do Krusovic jel!

Tak jakmile se cvakly přední a zadní dveře, pak je to jasný ;) Jinak se nediv, že je sedačka prohnutá, resp. vykloněná směrem ke dveřím, když se zdeformoval celý středový tunel roznesením energie nárazu. Kdybys sundal koberec, uvidíš u lyžiny plechovou bouli a deformace, stejně jako u těch pedálů (jejichž fotku jsi sem dával taky). A myslím, že v řiti by mohla být i reakční vzpěra na převodovce, protože ta se zpravidla pak u takový nehody trhá, čímž se zneškodní hodně energie (od- a roztržením gumy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek, včera jsem se celkem pobavil u těchto videí, tak pro toho, kdo ještě neviděl...

www.stream.cz/porady/mistri-volantu

Jinak, opět jsem absolvoval cestu z UL do Budapešti, tentokráte s chipem. Jako obvykle 150 km/h na tempomat po většinu cesty, samozřejmě krom D1:) Výsledkem je 7,8 l. Tudíž spotřeba je +- na stejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s Chipem nestoupá spotřeba vlivem zásahu na jednotce, ale vzhledem k jízdě řidiče... Víc to jede, víc to využívám. Pokud jezdím stejně jako když jsem jezdil před chipem, jsem na tom taky úplně stejně, ale jinak jezdím o cca litr více, než před tím, ale prostě to jede, to je daň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, včera jsem se snažil umýt auto a vypadá to že ten bordel se tam snad už zažrat či co :D Měl jsem od tatíka nějaký saponát. Mno a můj dotaz.

Opravdu ty vaše "lepší" saponáty pouští i ty mrdky hmyzácke co se usídlili na kapotě ? Popřípadě takové ten bordel co na Ostravsku lítá ve vzduchu ? Včera jsem to vzdal po hodině a půl kdy se mě povedlo aspoň trošku umýt auto, že je zase do bíla a jebnu to nějaké firmě ať mě to umyje celé i zevnitř.

Ja koupil na hmyzaky nejakej odstranovac od Sonaxu, nastrikal, nechal pusobit dve minutky a pak to slo samo dolu. Pak jsem umyl samponem, vysusil a navoskoval. A jak pise Honza, tak priste uz jsem hmyzaky sundal dolu pohodlne jen wapkou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...