Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokta to je deatailista, to se ti protočí panenky nad tím, co jsou tito šílenci schopní dělat a utratit za to prachy. :kol-28:

Tak já bych i koupil lepší, jen bych musel vědět, který jsou ty lepší značky. Jak sem psal, navoskoval jsem a hmyzáci jdou hezky dolů. Jak dlouho vosk vydrží se uvidí, ale zatím za ty peníze to plní účel. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta to je deatailista, to se ti protočí panenky nad tím, co jsou tito šílenci schopní dělat a utratit za to prachy. :kol-28:

 

Vstupní investice je pravda vyšší, ale při přepočtu na jednu dávku/mytí to vychází jako low cost produkty. A rozdíl je ale znatelný ;) Taky jsem tomu, kluci, nevěřil. Ale vyzkoušel jsem si to na vlastním autě.

 

Mno nekdy se asi hecnu, koukam ze voskovani stoji cca 1300,- a to se me davatnechce :-/

 

Pokud je ti tohle moc, pak budeš neustále řešit nalepený mušky, zažranou špínu atp. a vyhazovat peníze za chemii, abys to z laku vytáhl. A peněz za to vyhodíš stejně, jako když to uděláš nebo necháš udělat pořádně hned ze začátku do čerstvýho laku.

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já to Honzo vím, jen jsem chtěl koktu trošku poškádlit. :kol-28: Ono srovnávat želvu a ty vaše detailérské krémy, je jak srovnávat Octavii a BMW 7er. Pokud o to má někdo zájem, proč ne, ale leštit auto dva dny fakt nebudu. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijed na sraz Clintuv a az ti Pancho vytahne soupravicku od Duice tak ti vypadnou oci. Da ti 1,5h skoleni s Koktou co a jak a kdyz ti pak na konci povi co to stoji. Palivove cerpadlo ti nebude stihat dodavat benzin do motoru jak budes chtit rychle vypadnout.:D

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijed na sraz Clintuv a az ti Pancho vytahne soupravicku od Duice tak ti vypadnou oci. Da ti 1,5h skoleni s Koktou co a jak a kdyz ti pak na konci povi co to stoji. Palivove cerpadlo ti nebude stihat dodavat benzin do motoru jak budes chtit rychle vypadnout. :D

Tak takova pecovatelka zase nejsem, abych den umyval a dva dny lestil... :) A protoze nemam BMW 7er, tak je zbytecny pouzivat i top chemii. Ale zase se nebranim necemu lepsimu, nez je zelva. :)

Co tohle? Lepsi nez zelva? :)

http://autokosmetika.heureka.cz/autoglym-extra-gloss-protection/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...