Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak prave jsem se vratil z dlooouuuhe porady a vyridil asi 20 neprijatych hovoru.

 

a super zprava z pojistovny. moje pojisteni se jaksi nevztahuje na autoprislusenstvi - na ktere jsem se pri sjednavani vylozene ptal a neni mozne tedy z pojistky cokoliv dostat. to je parada... :kol-32:

 

no nic, nemate nekdo nejakou garaz k pronajmu na zimu? :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to jsou prostě zloději, vždycky si najdou něco, čím Tě uzemní a pojistka se na to kvůli čemu jsi jí zakládal vůbec nevztahuje... Mě vandalové ukopali zrcátka, ulomily stěrače a anténu a měl jsem ALLrisk.... no ono se havarijko ale na vandaly nevztahuje..... to jsem myslel že jí vytáhnu z toho pultu a zašlapu do země, takže já platil 20k ročně ALLin abych se pak dozvěděl že to na to neplatí, že jsem si měl připojistit... to bych blel, od té doby žádné pojištění, jen povinné se sklem + odcizení a nic víc nemá cenu, protože na tom člověk akorát prodělává a navíc když už, tak většinou je tam spoluúčast větší, než doplatí pojišťovna u těch ťukanců, takže to je stejně k hownu...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně asi kuna vykousala ten tapec na odhlučnění motoru no a pojišťovna,že na to se to nevztahuje,ze by musela prekousat kabely.Super, priste ji tam dam jídelníček. Jinak je rozdíl i rozstřelit auto o divočáka nebo o prase domácí, prostě kundy:-)

Editováno: , autor: Sanek81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sáňku: kvůli prokousanýmu tapeci za 700Kč chtít od pojišťovny náhradu škoda se spoluúčastí je vážně pitomost, to sorry :D :D  To jsem se zasmál :D

 

Stringo: já tedy havarijko mám, ne kvůli mnou zaviněné bouračce, nebo snad odcizení, ale hlavně kvůli střetu se zvěří, protože kde bych případně sehnal sto litrů, to nevím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preci u myslivcu :D Za 4 roky co nacpes pojistovne mas usetreno 100 litru na jeden stret se zveri :D

Treba se zajicem. Vyluka ve VOP ovsem pravi vyjma srnek, divokych prasat, kocek, srnek a zjistis ze se to vztahuje akorad na zajice, mravence, sneky, kukacky apod. :D:D:D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preci u myslivcu :D Za 4 roky co nacpes pojistovne mas usetreno 100 litru na jeden stret se zveri :D

 

 

Nevím chlapečku jak ty, ale já platím rovných deset tis. komplet havárko s připojištěním skla a povinným. Vzhledem k tomu, že jsem měnil sklo, tak jsem pojišťovně jak ty říkáš nacpal cca 20tis za 3 roky a v tom je už i povinné. Takže těch sto litrů, to bych musel mít auto skoro dvacet let :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíne nevíš, tak se vážně nesměj,já to nechtěl z havarijka, ale z povinného. Z havarijka by to samozřejmě nakonec šlo, ale jelikož by byla spoluúčast 1000kč, tak jsem si to za 630kč koupil sám.Spíš si člověk pak řekne,co asi ještě nepokrývá ta úžasná pojistka, která při podpisu kryla aj erupce na slunci.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitá informace:

 

Psal jsem na mail Viktorovi, že máme s sebou na sraz Žamberk vlastní gril a jestli to nebude problém. Napsal jsem mu, že ačkoliv máme zakoupené jejich steaky, tak máme i své vlastní klobásky. Zde je odpověď:

 

 

 

 

 

ahoj, budete s nim ale muset stranou od aut a pres obed nedoporucuju

 

budou pak nahuleny auta a lidi vztekly kdyz se tam rozhori 20 grilu okolo aut :(

 

 

 

S pozdravem
Viktor Myslil
vittorio

OctaviaClub.cz

 

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíne,tys viděl moji pojistku,že jsi tak moudrý? Ti říkám, že kdyby sežrala kabely nebo něco od elektriky, tak to můžu pokrýt z povinného. Možná jsem pro tebe objevil Ameriku.To ale nesmíš mít pojistku od České podnikatelské za 2000 jako každý:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...