Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

zda se mi to nebo si poridil Skodovku, rekni zes prelepil znaky a je to VV nebo alespon Seat...

ne ted vazne, mas to na operacni lízing nebo klasiku lízing nebo na ruku? Protoze jen blazen kupuje svetly interier (ac je nadhernej), ale na operacni lizing bych do svetlyho sel taky, ale kupovat to pro sebe ee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej pockej, tys ten prispevek upravil. Proc Rusaci? Se podivej na zpravy. Netvrdim ze Ukrajinci jsou svati, ale kdyz koukam jak si ten KGbak dela co chce a nikdo neni schopen s tim nic udelat, protoze jemu je vse jedno, on ztradat nebude jako obycejni Rusaci. Kecaji jak kdyz tiskne a delaji ze zbytku sveta idioty. Kdyz to vidim, je mi ouzko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nechme politiku, Ukrajina je snůškou lží, bojují tam fašistické bandy a soukromé armády oligarchů, je to banda vyvrhelů. Celá ta patálie na Ukrajině je právě dílem USA, to je potřeba si uvědomit....Ale nechme toho, bavme se raději o autech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna reakce. Clinte uz jsem ti to rikal. I kdyby na Ukrajine ti vojaci at je plati kdokoliv atd. skakali na hlave a odrazeli se usima. Rusakum je do toho hovno. Ukrajina je samostatny stat, Krim je soucasti ukrajiny na zaklade mezinarodnich smluv ktere byly s Rusakama podepsany. Ted ji sami Rusaci porusili. Videl si to sidlo predchoziho proruskeho prezidenta ukrajinskeho, lidi tam nemaji co zrat a on rozkradal republiku. Pokud maji Rusaci ciste svedomi proc tak kecaji. Keci ze chteli ochranit Ruske obyvatele na Krimu at si nechaji, stejne jako ze na Ukrajine ze nikdy tam zadnej Rus. vojak nebyl dle Rusaku, asi si tam ty zbrane a tezkou techniku vyrabeji celou dobu ty separatisti sami. Nekteri lidi rychle zapominaji na minulost, az se ti kolem baraku budou prohanet ruske tanky jsem zvedav jestli si budes s nimi potrasat rukou a vzyvat Bozskeho Putina jako vsichni v "demokratickem" Rusku. Jinak pokud to nevis, tak zejmena v Rusku vladne Putit s hrstkou nejbohatsich oligarchu ( Chodorkovsky si trochu otevrel hubu a jak dopadl ). Volby tam jsou jen na oko, opozice v podstate zadna.

Tedy dekuji za pozornost a s tim bych to ukoncil. Politika sem nepatri, jen jsem jeste musel reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale patří, je to řece "hospoda" a tam patří i politika, ačkoli nikdo z nás ať si myslí a říká co chce nevíme, kde je pravda, to se dovíme až bude po všem, ale Ať Rusko má jakékoli zájmy, USA jsou na tom ještě hůř. Rusko alespoň hraje samo za sebe, kdežto USA potřebuje OSN aby mohli podnikat své boje na území Evropy a Asie. V tomto jsou Rusové mnohem dál, Ti si jedou sami za sebe a nikoho k tomu nepotřebují...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...