Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Takže spíš taková hračka... já bych chtěl něco co umí opravdu vypsat nějaké ty chyby. O víkendu jedu z Octou, dám jí plnej v kopci a najednou zdechla... Žádná signalizace nic, jenom jsem vypnul a zapnul zapalování a vše zase jede, tak by mě zajímalo co to bylo za chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš, prostě najednou spadl výkon na minimum a jakoby se přidusil motor. Zastavil jsem, vypnul klíček, nastartoval a zase to bylo OK. Zkusil jsem ji zase do kopce na plnej a normálně jela jak steklá  :kol-32: Ale kdyby to bylo turbo, tak vyskočí ikonka motoru ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže spíš taková hračka... já bych chtěl něco co umí opravdu vypsat nějaké ty chyby.

 

Ono to vypsat nejake ty chyby umi, ale z principu to komunikuje jen s RJ motoru. Takze misto toho, aby jsi udelal diagnostiku auta, tak delas diagnostiku motoru. V aute je dejme tomu cca 20 jednotek a tohle komunikuje s jednou. To si radeji za stejne penize kup diagnosticky kabel z Ciny a budes na tom o poznani lepe.  :kol-47: (Pokud uz kabel ovsem nemas.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz ovsem neni chyba neorigo kabelu, to se ti stejne tak muze stat s originalnim kabelem. Myslim, ze pokud u toho clovek premysli a idealne si nejdriv udela i zalohu, tak se neni ceho bat.

 

EDIT: Dalsi moznost je nic neprenastavovat a kabel pouzivat jen na cteni a mazani zavad. Tim padem neni mozne udelat vubec zadny "prehmat".

Editováno: , autor: LucasCZE
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ti mohl spadnout motor do nouzáku a žádná kontrolka se ti rozvítit nemusela. No může být něco s hadicema, nebo něco s regulací turba a nebo ty už máš to turbo s variabilní geometrií lopatek? Může být ucpané turbo. no a nebo to může být plno jiných věcí, ale motor ti určitě spadl do nouzáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...