Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto, ty jsi takovej tuner přes výkony apod. Kde je poslední čidlo na OII ve výfuku - za katíkem? Chtěl bych zkusit udělat něco se zvukem a na netu to kuchají všichni všechno a to já nechci... Chtěl bych zkusit průchozí tlumič (resp. vyndat tlumič a zkusit zvuk) ale nechci něco zkurvit. O výkon mi nejde chci jen zkusit něco s tím zvukem udělat a zároveň pokud to bude možné nechat vzhled RS koncovek originál, takže vykuchat origo tlumič... Nemůžu něco odkurwit, nebo nestane se něco s jednotkama? nějaké chyby apod když nepůjdu do katíku ani blíž k motoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joooo udělám si takovej Radio-rezonátor  :kol-47:

 

Ne ale vážně, nevím jestli jde z TDi vyloudit nějaký zajímavý zvuk. Chci zkusit sundat tlumič co to bude dělat, ale mám strach, abych něco nepodělal tím, že ho sundám... potom se uvidí, jestli to nasadím, nebo jestli ho vykuchám nebo něco vymyslím jiného, ale chci zanechat zbytek výfukového systému a nechci abych něco posral tím, že chci něco zkusit... možná že to nebude nic co by mě nadchlo a nechám to všechno jak je, ale chci to zkusit pokud to bude možné udělat...

 

PS: ta videa na youtube jsou hrozná, buď kvalitou že nic nepoznáš, nebo ti na otázky nikdo nereaguje...takže si chci udělat představu sám... Mám ještě koncovku z motorky co jsem měl, zkusím to tam dát  :_icon_smich2:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepáák, myslím si, že nynější sraz 18. už přijedu asi tímhle. Ty zelené slepice zaparkované před krušárnou budou jen gdákat. A když trochu přidám plyn, tak dole v tom skleníku se roztřesou tabule skla a od slepic budou lítat stěrače. Pravda, že za Krušováčkem nahoře pokud to tam dojede ten kopec na jednu nádrž budu dlouho tankovat na tom Papoilu nebo co to je, abych dojel zase domů.

http://www.autooutlet.cz/cars-452-chevrolet-camaro-6-2-v8-zl1-580hp-2014

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Ale ta el. klapka se mi líbí. Hned je o 100 kobylek víc. Minimálně.

vypadá to zajímavě ale 1.nenašel jsem to v tom krámu jako produkt v příslušenství to není), 2.myslím si, že to je jen na ty jejich velký auta RAM apod. 3.jak je to potom s čidly u OII? nebude to házet chyby apod, když to ztratí za katíkem tlak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sttingo - stav se v Praze, mam tu par kamaradu, co maji na Tdi jen rouru, tak si to budes moct poslechnout ;-)

Tady v Kadani jezdí černá Fabie RS taky asi roura od svodů až na prdel, protože mu to hulí jak prase, řve to jak prase a píská a syčí to jako prase...ale to nechci... Ta klapka vypadá celkem pěkně

 

Jo našel jsem na netu... např. pro Subaru se tahle klapka dělá za 12000,- takže takové prachy za zkoušku fakt ne a navíc na Škodovky to nemají, takže by to byl asi nějakej prototyp, takže ještě dražší...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...