Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo - s tim abych nikoho nebrzdil jsem zkousel jednou na 50tce na cernaku, kdyz se za me v noci nekdo nalepil. Tak sem mu proste ujel, jenze ten dotycny v mych cca 140km/h zapnul majaky  :kol-28:  tak jsem to oduvodnil tim, ze jsem nechtel brzdit druhe v predjizdeni a nakonec z toho byly nejaky drobny za sjety bocnice na gumach  :kol-46:

 

Já to měl podobně na dálnici... na nájezdu se na mě nalepil "tuněný pašík" a jel mi pořád za prdelí... Taky se to za mnou rozblikalo cca ve dvou kilech. Dostal jsem nakonec po obhlídce jejich R32 2500,- 4 body a pohrozeno... Takže asi záleží na koho člověk narazí, protože někdo říká, že nemůžou se záznamem nic dělat a tohle bylo na papíry, takže nevím no, asi s tím něco dělat jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl podobně na dálnici... na nájezdu se na mě nalepil "tuněný pašík" a jel mi pořád za prdelí... Taky se to za mnou rozblikalo cca ve dvou kilech. Dostal jsem nakonec po obhlídce jejich R32 2500,- 4 body a pohrozeno... Takže asi záleží na koho člověk narazí, protože někdo říká, že nemůžou se záznamem nic dělat a tohle bylo na papíry, takže nevím no, asi s tím něco dělat jde...

záleží, mno na dálnici si dávám větší pozor, takže tam se mi to doufám nestane, i když... ale to je na delší vyprávění s dobrým koncem  :kol-46:

 

Jinak spíš myslíš R36, pač 32jka je Golf. Nicméně na té dálnici jsou dost neteční, slyšel jsem to od více lidí, vlastní zkušenost nemám...  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží, mno na dálnici si dávám větší pozor, takže tam se mi to doufám nestane, i když... ale to je na delší vyprávění s dobrým koncem  :kol-46:

 

Jinak spíš myslíš R36, pač 32jka je Golf. Nicméně na té dálnici jsou dost neteční, slyšel jsem to od více lidí, vlastní zkušenost nemám...  :kol-32:

Jo to máš pravdu, R36... Jak říkám, záleží hodně na koho narazíš a je pravda, že jsem se po tomhle uklidnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, nejede to=nežere to.

Sanku, další rána do mé duše  :kol-28: . Ovšem si měl včera vidět ty fronty jak chtěl každej svést, Pancho prosil na kolenou dokonce, ale už bylo pozdě nešlo to. Jinak taky někdy přijeď, meleš tady pořád jen hubou (resp. klávesnicí) a nic. My Tě rádi poznáme live. Nebo zná někdo live Sanka? Sice má v podpisu a v avataru O3 (nejspíš staženo někde z netu katalogu ŠA), ale skutečnost je, že jezdí ve Felině z 97r.v.  :kol-28:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prý sem slyšel johnáku zprávy z podsvětí, že útěk je připůstný, když se to zvrhne :D ozák se smál, když sem mu psal já i ty. ozák naznačoval, že bude čistit parkety a popřípadě k němu jedeme na brigádu 18. řijna :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanku :kol-28:  : Už je mi to jasné, tím se všechno vyjasňuje TDÍčkář, je zde nasazenej separatista od Hravce aby nás tady rozeštval, ale to se ti nepovede. A teď vážně: My co se tu scházíme jsme v podstatě kámoši co už tak trochu jeden druhého známe. Třeba Kokta ví že různé rejpance od strýčka nejsou myšleny vážně stejně tak mé rejpance ohledně Panchova RS ode mě ( spojuje nás jeden silný zážitek mě a Pancha a to je už navždy  :kol-48: ) Stejně jak se každý naváží do mého KinderCar  :kol-26: , beru též s nadhledem. Někdo má auto takové, někdo makové a já jsem člověk přející, každý dle svých představ, přání i možností. tedy když přijedeš se svým TDI - určitě tiho nepoškrábu, nepozvracím nebo tak.

Co tam byl včera Tomík s O3, může dosvědčit a to on ne jen že má TDI, ale navíc DSG a to je ten největší hřích jaký mohl spáchat. To už mu ani 10 x Odče náš a zdrávas Maria nepomůže.  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však, bůh ví, co ve finále Sáněk má, možná fakt jezdí feldou 1,3 se sežranejma blatníkama a zadníma dveřma.  A tady machruje :D  Hravec přijede, tak Sáněk může taky ;)

 

Mimochodem, s Hravcem jsme už dávno přátelé, nikoliv rivalové...(Kokta to ještě nedokázal strávit) :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...