Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Lidi chtějí mít velké auto, ukázat, že na to mají, viděli tyhle auta přece v amerických filmech ;), jak se negři s nimi projíždějí po Beverly Hills....Taky chtějí sedět vysoko, co kdyby se třeba potkali v protisměru s náklaďákem že jo? :D  Hlavně paničky těch bohatších manželů chtějí ukázat, že umí řídit něco velkého a že to skutečně k životu potřebují....

 

Co je na tom, že výrobci tyto vozy staví zejména pro městský provoz....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiste to sem dal jen aby jste byli v obraze, treba kokta u flasky ted utira slzy ze konci sestivalce a ja popravde s nim,ale pokrok resp. EU nezastavis. Jedine krabicoidni co bych bral je Range Rover popr. alespon Discovery.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tyhle SUV líbí (ne všechny tedy) neříkám, že to je praktické, neříkám, že to je terenní, jen říkám že se mi to líbí a mít na to, bral bych třeba Tuarega, nebo teď co dělají tu Audi Q5, případně třeba i tuhle Škodovku, když bude pěkná. Není to kvůli image, ale mám pár důvodů, přoč bych v případě možnosti po tomto typu auta sáhnul a to:

 

1.vyšší posez (v noci když jede kamion, tak nic nevidím v klasickém osobáku)

2.vyšší světlá výška (vzhledem k tomu, že bydlím na vesnici - špatné cesty než se dostanu na hlavní tah, v zimě neprotaženo, jezdím občas do lesa)

3.vypadá to pěkně ač to je ve spoustě ohledů nepraktické (spotřeba, parkování, dražší...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hosi, mozna se zaradim pravoplatne do piratskeho klubu. Do ted jsem byl s cistym stitem (po dobu platnosti bodoveho systemu) jen cekatel. I Kindercar stacila na prekroceni rychlosti v obci o cca 20-30km/h. Jeste to neni jiste pac me nezastavili ani toho prede mnou a e moznost ze to jen stelivali. Trojnozku s panem ve veste jsem vubec nevidel uplne splynul ve zlutem listnatem lese. To az kdyz jsem se otocil a jel ze zvedavosti zpet a usek projel jeste jednou pro utvrzeni jestli merili a doma pak z kamery. No zitra se budou zhavit draty pres patricne znamosti jestli jsem tedy byl zmeren ci nikoli. Po konzultaci s clubovym radcem pres prestupky ( DAS - Motosman :-) ) v pripade zmereni to nebude uplne co cloveka zahreje na dusi, ale na penezence urcite. :( . Az do odvolani mam od manzeky zakaz se s vami setkavat pac na me mate pry negativni vliv a za chvili mi vyskubne internet ze zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...