Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ten Tvuj servisák kecá, proč neřekne rovnou, že se jim ta váhovka nechce dělat. Já bych se jim na nějakou medovinu vysral. Ať udělají váhovku a pak se uvidí. On ví, že se u nich všichni do 0,5l vešli, ale váhovku nedělali, tak jak to může tvrdit. Jak píše Motosman, to auto není tak starý a s tolika km, že by to přes ŠA nemohlo projít. Jsi první majitel, jezdíš tam jako ten debil do servisu, kupuješ jejich oleje, tak oni by by se teď měli trochu snažit jako servis v jednání s ŠA v Tvém případě. Pokud máš sicher, že to bude určo víc jak 0,5 tak bych do toho šel i kdybych nakonec tu váhovku cáloval. jak se dělá ti tady sežene Pawouk už to tady někde bylo a chtěl bych být u toho. Nenech se nějakýma jejich kecama odradit. Váhovka, váhovka, váhovka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Medovinu tam můžeš nalejt vždy, kdyby to s ŠA nevyšlo, dle toho co ti dají za kulanci. Ty AS jak vidím všude stejná chátra, jen aby nemuseli řešit něco navíc. 100tis není nic, hold ti vymění kroužky a to další, nedají ti novej motor, ale já bych si na tom trval. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uděláš medovinu, ta na 60tis km pomůže, pak to bude žrát ještě víc a pak tě teprve ŠA se 160tis a 6ti letým autem pošle k čertu, řeš to teď za včasu a pořádně nebo mi nelez na oči.  :kol-28:  Kurva jako ředitel Pirátského klubu musíš jít příkladem nebo se jich chceš pořád zastávat, jaký jsou chudinky a za nic nikdo nemůže jen ty že sis koupil jejich auto. Kázeň musí být, protože tak je to správné, tak to má byt. 

 

Kokto, cos to poslal za odkaz, to je přesně muj MR, akorád toto je výbavou takové, že můj je oproti tomu mercedes benz třídy "S".

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem navštívil jiný autorizák, med mi rozhodně nedoporučovali, naopak rozhodli se pro váhovou zkoušku, příští týden. Což vítám. Bude provedena s mým starým olejem, vypustí, zváží, pak se najede 300-500km a opět zváží.

 

Pokud bude spotřeba kolem 0.5+-/1000km, napíšou dopis ohl. kulance do MB, kde to musí schválit. Součástí je ofocená SK se všemi prohlídkami v aut. servisech, to je nutnost. S ohledem na mé najeté km ale prej nemohu počítat zcela určitě víc jak s 75% účastí MB. Takže tam zahučím cca 20-25tis, neboť můj ročník prej spadá pod kompletní výměnu (písty, ojnice, kroužky), kde cena opravy může být 75tis kč.

 

Současně, a to považuji již za směšnou drobnost mi vymění napínák, příp. řetěz. ;)

 

Jinak říkali, že téměř všechny 1,8 TSI si berou olej, i pozdější a dřívější, samosebou ale v mezích normy: (2 litry do výměny)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, to je opravdu už k smíchu s tím olejem, já dolejvám do svého opotřebovaného motoru za ten interval (tj. 15000km) 0,5-0,75 l oleje a to jezdím docela svižně, motor původní od výroby... Tohle je fakt k smíchu, jak se může ztrácet olej a bejt to v pořádku, dobře něco se opotřebením dostane pod kroužky, něco se odpaří, ale tohle už někam doslova odtéká...

 

Nechápu jak tohle může být "vlastnost"  :kol-44:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to tady odlehčím.... hlavně pro rodiče POZOR na Vánoce !!

 

1) Slibovat, že přijde Ježíšek - šíření poplašné zprávy
§ 357 Trestního zákona (dále jen TZ) - až 2 roky.

2) Když nebudeš poslouchat, nedostaneš nic -vydírání

§ 175 TZ - 6 měsíců až 4 roky.

3) Když budeš hodný, Ježíšek ti přinese … - podplácení
§ 332 TZ - sazba až 2 roky.

4) Lití olova - činnost, která může způsobit újmu na zdraví -
§148 TZ - odnětí svobody až na 1 rok.

5) Otevření dopisu pro Ježíška - porušení listovního tajemství -
§182 TZ - až 2 roky.

6) Když vydržíš až do večera "nepapat", uvidíš zlaté prasátko -
§ 207 TZ - zanedbání povinné péče - trestní sazba až 2 roky.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když je auto stále v záruce, tak mobilitu mají prodloužit zdarma ne?

 

klinte a v tý době cos kupoval auto už byla možnost koupit prodlouženou záruku? Jinak bejt tebou tak si radši nechám vyměnit celej shortmotor, tohle nevím co vyřeší.. Sám suri kterej se s tím setkal ti psal, že to asi nic nevyřeší...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poslední faktuře ze servisky po 60 000 km mám položku: Registrace v systému "Záruka Mobility" 160Kč bez DPH. Auto bylo ještě v prodloužené záruce, ale už ne v zákonné dvouleté. Jestli to má souvislost netuším. Anebo mě odrbali? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nás odrbali asi dva :D je pravda že v tovární záruce sem fakt neplatil, takže to tak asi bude...

 

si ze mě dělal srandu technik, že mě prej někde potkal na silnici a nemohl mě ani dohnat. že skončil na 160km/h. Tak teď si z něj vystřelím já :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nás odrbali asi dva :D je pravda že v tovární záruce sem fakt neplatil, takže to tak asi bude...

 

si ze mě dělal srandu technik, že mě prej někde potkal na silnici a nemohl mě ani dohnat. že skončil na 160km/h. Tak teď si z něj vystřelím já :D

Při servisce po 30 000 km tam toto nemám. Takže to asi fakt bude jen po ty dva roky. Ale já na tomto (mobilitě) trvám, mám své neblahé zkušenosti s kvalitou výrobků ŠA. Takže těch pár korun do toho vrazím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vejfuku to vyloženě neprská, to bych viděl doma na zámkovce.

 

Jinak prodloužená záruka šla, ale ta levnější se mi nevyplatí kvůli vysokému nájezdu a ta druhá byla už v té době na mě moc peněz.

 

Short motor asi nehrozí, ale není to zatím jesné. Není jasné, ani kolik mi toho ubejvá skutečně. Dolejvám dost. Uvidíme. Ptal jsem se na nové

O3 s motorem 1,8 TSI a bylo mi sděleno, že nevědí, pač tam ještě žádnou neměli. Navíc se ani u nich neprodávají. Prodávají se nejvíc ty  1,6 TDI a pak ty výkonnější110KW, potom až RS-a v ropě a benzínu.

 

To až budu prodávat tu svojí, to půjde za 500tis, když je to takovej unikát a moc jich není :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodouzena zaruka je sice prodlouzena zaruka, ale jak na co. Pojem prodlouzena he zavadejici, prodlouzena zaruka zdaleka nekryje to co 2leta zakonna. Staci si precist podminky prodlouzene zaruky, hlavne nejdelsi odstavec a to na co se prodlouzena nevztahuje. Pak ti z toho vyjde ze se vstahuje pouze na hlavni mechanicke casti jako prevodovka atd. ze treba na elektroinstalaci se nevztahuje vubec nebo jen na neco, dale na lak atd se nevztahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...