Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja zase rikam, ze nez cpat prachy do 14 let staryho auta ( pokud si ho nechci nechat jako veterana ) to si radeji koupim nove i kdyz ta nova auta stoji cim dal vic za hovno z hlediska spolehlivosti, porad jsou napred z hlediska bezpecnosti. Ja vozim rodinu a ta je pro me tim padem ns prvnim miste. Nez mit O2 4 roky starou, tak budu mit radeji noveho Rapida. Myslim pri porizovani. Rapid uz jinak taky bude mit 2 roky v unoru. Uz se tesim az mu budou 3, to mi skonci splatky. Hold pak zacnou splatky do fondu oprav. :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase rikam, ze nez cpat prachy do 14 let staryho auta ( pokud si ho nechci nechat jako veterana ) to si radeji koupim nove i kdyz ta nova auta stoji cim dal vic za hovno z hlediska spolehlivosti, porad jsou napred z hlediska bezpecnosti. Ja vozim rodinu a ta je pro me tim padem ns prvnim miste. Nez mit O2 4 roky starou, tak budu mit radeji noveho Rapida. Myslim pri porizovani. Rapid uz jinak taky bude mit 2 roky v unoru. Uz se tesim az mu budou 3, to mi skonci splatky. Hold pak zacnou splatky do fondu oprav. :D

koupíš novou Fabii III ne? ta je zase o kus dál v bezpečnosti  :kol-98: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silikonovej olej v zadnem pripade. Skoda na to ma spec. pripravek minilahvicka za 800. Je to proti vrzani, zamrzani atd. Dost se to probira v Rapid sekci vzhledem k problemum vrzani tesneni v lete. Pawouk vi o co go. Silikonem pry to tesneni devalvujes. Navic karoserie kde dochazelo ke kontaktu ze silikonem pry v tom miste jde horko tezko nalakovat i po brouseni atd. rikali to v autosalonu. V nejnovejsich navodech k vozum pisou ze nedoporucuji cimkoliv mazat, ze tesneni je napustene uz z vyroby a bla bla bla. Nekteri Rapidaci to vzdali a mazou to silikonovou vazelinou cirou. Me to mazali tim drahym sracem pri reklamaci.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam dovolenou od 14.12. do 5.1. :)

 

Petrrr, nejlepsi je to nanaset v ramci zimni pripravy, je to naprosto vpoho a idealni to mit hotove. Podruhe pak na jare po zime a potreti pokud je kruta zima tak v garazi a nebo pokud je parne leto tak v pulce leta.

 

kokto nezavid, flakas se pul roku a tedko simulujes cinnost  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...