Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak nějak. Já jsem proto docela rád, že se D1 při té rekonstrukci nerozšířila na 3+3 pruhy, to by mě jeblo, jet 200 km do Brna s těma blbama. Naprosto stačí těch pár km u Prahy. Minule jsem takto "předjel" (jestli se to tak dá říct, protože já od nájezdu na 11 km až po Mirošovice jel pořád v pravém pruhu) dvě milostivé paní (či spíš slečny), které si to hasily úžasnou rychlostí 100-110 km/h v prostředním pruhu. Tak jsem při míjení použil klakson - obě dvě evidentně netušily, která bije (možná v tu dubu ani nevěděly, kde se to vlastně nacházejí) a jen vytřeštěným zrakem zíraly před sebe. Někdy si říkám, proč někteří lidé lezou za volant, když se ve skutečnosti bojí řídit.  :kol-32:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska chrstnul do motoru zase litr oleje a zjistil jsem, že jsem od minulého dolejvání oleje (také litr) najel přesně 2tis km. To znamená spotřebu oleje přesně 0,5 litru/1000km. Akorát ta jejich norma.

Výsledek váhové zkoušky (0,3/1000) se ukázal jako nepřesný, s čímž jsem počítal, protože na těch málo km, co je nutné při váhovce najet se neukáže ta spotřeba oleje přesně, záleží to totiž na momentálním používání auta (rychlosti, teplotě, vytáčení motoru atd).

 

Jinak také jsem dolil i destilku do chladiče a vypadá to, že auto žere i vodu. Olej motoru už nestačí a chce to asi zapít taky i trochou něčeho nemastného..... :D

 

Takže to budu sledovat a asi pojedu na vodní pumpu, pač pochybuju, že by mě potkalo štěstí s povolenou hadicí....

 

Tenhle motor se opravdu povedl, žere olej, žere vodu, kdyby mohl, sežere mi i svačinu a nakonec snad bude vysávat i mě.....přeskakujou rozvody....řikám si, jestli ještě je nějakej horší motor, i v sekačce už mám motor spolehlivější :(

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...