Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Na chvilku jsem se probral, přečetl a půjdu si opět lehnout. Předsevzetí jsem si dal, že se nenechám chytit.

Mustang asi vyjde levněji než Sup3. Koukal jsem u nás na RAM 1500 HEMI a je za pouhých 1,2 mil.

Jo to DODGE RAM je dost dobrý, nevím teď co si spolupracovník koupil přesně za označení, ale je to ten největší RAMBox 5,7l ve sport packetu... docela nářez s tou zavírací korbou na elektriku  :kol-47:  za komplet dával 1,4 mega... v černej barvě a prostě plná palba, fakt luxus... jen mě celkem zaráží, že tomu nedokážou dát češtinu za ty prachy bych to už tedy čekal s komunikací v CZ

 

Tak jsem si myslel, že si uděláme pohádkový večer a skoukli jsme tu novou pohádku od Svěráka "Tři bratři"

 

Důrazně vás od podobného činu varuji, větší hovadinu a zmatlaninu jsem dlouho neviděl. Nestojí to ani za stažení, natož za to dávat peníze. Lepší jít sbírat šišky, nebo krmit hladové zajíce do lesa....To už Svěráka

asi čeká brzká hospitalizace v Beřkovicích....že něco podobného natočil :(

tak je to chaos, ale malej se to líbilo  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika Johnáku, nejvíc se směji když mě vyblíkaváj nebo na mě troubí že je předjíždím a jedu svižně. A ještě nejradši mám závodníky, co si myslí že chci závodit nebo co....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem koukal na svoji kárku a zmocnilo se mě pomyšlení, že b ybylo potřeba auto po tom měsíci užívání také umejt. Jak zvenku, tak uvnitř, pač mám nějak pošlapané zadní sedačky a umazané od bahna, pak i přední sedačky jsou okopané vzadu od bahna, všude po sedačkách a kobercích drobky a podivuhodné barevné šmouhy, asi se mladému vylila šťáva :D  To vidět Pančo, tak zalapá po dechu a padne se zástavou srdce :D

 

Teď už auto nerozmazluju a začínám ho brát jako spotřebák. Potom, co mi udělalo s tím olejem a vodou....

 

 

A to jsem mu plánoval přístřešek, já vůl!   Ani nápad, to těch 50 klacků raději prožeru.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...