Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

to tedy nevím jak mam tahat z jakykoliv firemních, když vše je nafta :D 

 

je to zajímavý o tom žádná, ale když to nezobrazí teplotu oleje asi nejdůležitější hodnotu co by to mělo umět... (proč to sakra vcds zobrazí a tohle ne?)

 

počasí bude v pohodě, akorát zejtra asi pořádně navoskuji karoserii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukaze to napr. tlak turba, to na maxiku asi nikdo nema. Dale to umi dopocitavat vykon a kroutak, takze pekne vidis, kolik prave cca vyuzivas (a zda se, ze to i docela sedi). Ale jsou to blbosti, ktere asi nikdo nepotrebuje videt. Obcas si to zapnout, ano, ale jezdit s tim neustale, to ne...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LucasCZE: s tim zrovna treba nemam problem, protoze telefon stejne vytahuji pokazde kdyz jedu nejakou delsi cestu a tim padem me nevadi ho pouzivat...

 

kokta7: je to o tom co je dulezity, teplota oleje te stejne trapi jen do chvile nez je na nejake hodnote, abys vedel ze za to muzes zacit tahat ;)

 

treo: naprosty souhlas, jako blbustka navic je to dobry, ale rozhodne to nenahradi origo VCDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli tohle ross-tech udělá jako že to je ve fázi testování, tak jednu určitě kupuji...

já nechápu proč do OCT 3 není možnost prostě vložit SIM,aby to auto měli i už ze serie pager. připadám si, jak když automobilka chce aby si lidi kupovali různé systémy, sherlog apod...

můj případ, kdy sem si musel dodělat pager.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lednu dostanu iPad mini, ale BMW si musím koupit za své :-(  http://iphonemania.mobilmania.cz/BMW+M+Power+App+iPhone+jako+automobilova+telemetrie

 

zkuste někdo  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bosch.fun2drive&hl=cs , mně to nejde nahrát na tablet, umí to jen telefony :-(

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, nejde to nainstalovat ani na mobil. Stahl jsem si aktualni verzi nekde z netu a nainstaloval mimo Play... V nastaveni aplikace je jen Nemecko a snad Indonesie (zapomnel jsem)? GUI vypada pekne, ale je nejake pomale. Ale co je nejhorsi, nepripoji se to k ECU, pritom Torque ano. Mam asi nejakou cinskou kopii v1.5. Takze pro me nepouzitelne.  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...