Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nožičky by mohly bejt dobrý na sulc :D

 

Ze zubů Kokta vyrábí na kšeft perfektní náhrdelníky typu "Kopčem", kdyby někdo měl zájem o vhodný dárek k Vánocům, třeba manželce, přítelkyni či milence, tak Marek příjmá objednávky.... ;)

 

 

 

 

 

Psa sice nemám, ale zase nemám voskákané auto a vochcanej plot ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím Jirko že si neandrtálec a nesnášíš ani svoji manželku, ale on pes dokáže pochopit, že na auto se chcát nemá, já vím že ti to přijde novinka v tvém uzavřeném životě, ale tak to je.

Že skákat do auta může jenom s rozeběhem,aby nepoškrábal nárazník ;) Víš a pak jak je takovej nástroj vysavač co je u každé lepší pumpy(kde bydlíš ty u lesa tam fakt není).

 

@arlo no jo to sem jednou nepředjížděl  a byla to chyba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto: za prvé manželku mám rád, za druhé kdo mluví o chcaní na auta? Já psal něco o plotu....a naposledy les tu u baráku nemáme ;) Vysavač u pumpy neznám, pač mám doma svůj.

 A pes nechápe vůbec nic, jedná na základě instinktů a reflexů.

 

A teď jdu někam pro pořádnej klacek a najít pár křemenů na rozdělání ohně u jeskyně...... ;), pač za chvíli se vrátí sousedi s uloveným mamutem....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za litr :D :D :D :D tě dobře natáhli :D divné, že na scoutu to před 2 roky stálo 200kč a pak to odešlo po druhé a s montáží 300kč :D

ale tak víte jak, v autorizáku vždy jsou nejlepší :D BT modul nejde dodělat, nic nejde dodělat jak jinak :D. hold autorizák musí taky vydělat

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika za 300, oprava 600, materiál 90....Nevím, čemu se furt divíš, se prober, nikdo ti dneska nic zadarmo neudělá a pokud odstrojovali dveře, tak si myslím, že cena je naprosto normální.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš sundávali tapec? :D a tam měnili reproduktor k airbagum? :D

a prej sem slyšel, že olej v autorizáku s 100% přírážkou je o 100 lepší :D

 

stejně nezapomenu na místní autorizák, jak nevrátili zpátky šrouby do zadního nárazníků...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...