Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo přesně tohle myslel, nicméně furt bych chtěl ty nascanované stránky SM :-D

Jo aha, momentálně mám scaner mimo provoz. Tak možná o víkendu.  :kol-32:  Anebo zavčasu koupit v trafice, je to číslo 3/2015. V pondělí už nebude.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně v 1,6 Tdi s DSG :kol-48: , pokud ho máš jako si ho měl ty v plný výbavě, tak možná ano. jinak nemlich co Rapid.

POZOR VŠEM ÚČASTNÍKŮM ČAJE !!!

Dnes nás čeká možná VELKÉ Clintovo překvapení, řada z vás bude nevěřícně kroutit hlavou, řada z vás se posere a pochčije smíchy a možná už Clintův klub nebude ode dneška nikdy jako před tím. Nemohu prozradit více.

Clint prijede a nebude muset po ceste dolevat olej? Ored cestou mu to ale nesezerem, to dokonce preleje.

Jak jsem psal driv. TSi mi vyhovuje a Skodarny se kradou, tak zbejva Audi (na me moc mekky :D), VV (tuhy a nemce nemusim), takze zbyva Seat. Z nabidky mi vyhovuje Leon a Toledo (nvm jak rozmerove).

Navic Toledo je 10x hezci nez Rapid a ocekavam i nizsi cenu.

A jelikoz me nikdo na sraz nechtel, tak tedy neprijedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar já vřera přijed dom za 1h12min. 95km. Spotřeba 6,5. Ale přitom jsem furt jel 120.

Teď jsem se vrátil z Chebu ( Vervičku mi zdražili kurvy z 31,20 na 31,80) do Varů, dálnice pořád 160 35km a spotřeba 8,6, taky žádnej zázrak.

Jinak díky za pokec Ozimu za kódy ( když se kokta na mě vysral po všech stránkách - budu ho pomlouvat všude kde se dá, ani ten olej mi nedovezl) Na Oziho budu pět Aláhovi verše z koránu.

Jsem po vyšetření jater, (včerejší kolínko bylo opravdu asi poslední) krom cysty 5mm ztučnělá játra. Te´d jsem zvědav co se mnou obvoďačka udělá. Alespoň žlučník a žlučovody jsou jako zbrusu nové.

Ráno jsem vypil 1,5 l vody naráz protože jsem se musel jít vychcat (i když jsem neměl, na vyšetření potřeba plný močák, ale 1h už byla opravdu dlouhá) tak jsem od rána každých 20min. na hajzlu. Chčiju jako houpací kůň.  :kol-28:

A Clint se příště musí polepšit, přijede jako poslední a odjede jako první, sice námi škodovkářemi už pohrdá, ale jednou je ředitel, tak se nedá nic dělat. Budeme ho muset odvolat, co se píše ve stanovách o přeběhlictví k Fordu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel zas pujceny. Fordem tam a vlakem zpatky, proto sel tak brzo. Soused jel takhle vlakem z italie. Rupla mu vackova hridel, Forda nechal v italii a poridil Peugeota.

Dneska jsem na proseku potkal policajty ve fordu, auto hnusny, ale blikaly mu i predni svetla, tak jsem koukal, jestli tam nesedi Samir s Genou. A nesedeli.

Na vcera jsem mel pripraveny 3 casopisy o autech, skoda ze me nikdo nevzal. Byla tam i priloha o servisech... ale o nicom. V autorizaku vse nasli a opravili a levnejs, nez v neautorizovanym, cekaci doba minimalni. Moje zkusenosti jsou presne o 180° otocene. Cekaci doba i mesic, nic nevyřešeno, predrazene, nevolaji/neinformují.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a co říkáte na Mazdu 6 - 2.2 Skyactiv A/T AWD. Byla to jedna z alternativ než jsme objednali O3 ale neměla 4x4 + automat ....teď když dorazí auto na salon tak se člověk dozví že už existuje možnost Mazdy 6 v kombinaci 4x4 + automat. Trošku nasere :-) 

 

http://www.mazda.cz/assets/czech/cars/brochures/mazda6/mazda6_2015_cz.pdf ceník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mělo být včera to překvapení, že Clint zarputilý odpůrce nafty a Fordů, zvažuje koupit co? Naftu a Forda. Hold časy se mění a doba je zlá a po tom všem co mu jeho milovaná ŠA O2 1,8TSI udělala se mu nedivím. Bude teď uplatňovat po O2 muslimské právo šaríja - tedy jí strčí ze skály a půjde si pro Mondeo. O třídu větší auto v plné výbavě za méně peněz než O3. Ještě nedávno se za ŠA byl jako Ruský medvěd za Putina, ale když ŠA vyrábí sračky co ti začnou odcházet po 4 letech a 100tis  přes veškerou možnou péči, tak je něco špatně a dle mého udělá jen dobře že odejde hold k jiné značce, ono dle mého časem takových bude přibývat a je to jen dobře, jinak to těm automobilkám nedojde, že šetřit na nepravých místech, chrlit jeen model za druhým a přitom je pořádně netestovat  není optimální. Kdo chce pořádné auto, musí dnes koupit ameriku  :kol-24: z dovozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si nechal nakonfigurovat Klintík tu 2.0 TDI v té eleganci(jak do elegance začneš rvát vybavu tak se vyplatí už brát L@k či na výkon RS), viz 10% dolů s 5 letou zárukou.

http://skoda-cc.cloudapp.net/CarCard/63486811

 

Pardubický dealer škody, už má skoro postavíno. Pokud chcete servisovat či koupit auto, tak musíte stále do buňky :D

IMG_20150115_102344.jpg

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korni - ta mazda je pekna, me se libi... :)

 

Petrrr - no nejsem si jist ze prechod k fordu je lepsi, ale tak to je nazorem kazdeho a na jeho zkusenosti ;) clint by si mel koupit tohle http://www.sportovnivozy.cz/57315-skoda-octavia-rs-ii-rs-tfsi-dsg-full-domazlice to jsou posledni poradny skodovky ;)

 

kokta, jenze Clint chce kamna a ne auto - tedy mas tam spatne palivo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...