Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hi, neni ve sve kuzi od te doby co musi cuchat dehet. :D

Ted jezdi po vrakacich a shani zanovni zimni pneu. :D

je to smutny, takovej osud, ale co se da delat. vedoucim piratskeho klubu budeme muset zvolit nekoho jineho... :)

zanovni zimni toho bych se bal, clovek nevi kde a jak dlouho lezeli. u letnich je to trochu lepsi, ty tolik netvrdnou...

 

Jinak na tom seznamu pisatelů už snad ani nikdo jiný než naši členové clubu není  :kol-28:

jj, je to tady celkove mrtve, pisou tu jen lamy, ktere zalozi duplicitni tema, aby mel pawouk co delat. :)

 

Kluci mechanici, Pancho, Ozi a spol. co se vyznate, mrknete prosim sem a poradte co s tim, popr. co si o tom myslite. Diky

http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/131274-Ruční-brzda#entry2000672

Petre, zrovna toho sameho sem si vsimnul u mamky fabie. Zitra s ni budu v servisu, tak to tam s nima proberu a dam vedet ;) i jestli to jde ze zaruky, nebo se bude platit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Clint nemá čas, kochá se svým ropákem a libuje si, jak mu vypaluje DPF, který ve skutečnosti nikdy nechtěl a povyšuje se nad nás bývalé kolegy s TSI. Pomalu začíná vyzdvihovat dříve nenáviděné asistenty typu S/S apod. :kol-46:  Kdo to tady sleduje trošku déle, musí vidět totální názorový obrat o 180°.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto, uvidim jak budu koncit, ale predpokladam, ze zaptky pojedu kolem 9 hodiny takze to jeu tebe spis na snidani  :kol-28:

 

Clint at si moravu uzije, ja tam taky jezdim rad, ale uplne jinam, nez zatim jehoz jmeno se nevyslovuje... :)

koneckoncu posledni RS sraz byl taky na morave a bylo to super... ;)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupi, ted jsem umyl auto na wapce a zjistil jsem, ze mam odtrenej pravej predni roh narazniku... Jak bylo auto spinavy, tak jsem si toho v tydnu ani nevsiml, takze ani nevim, kdo me tim kde potesil. Ze ty lidi nemaj soudnoust se k tomu alespon priznat, nemam slov...  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska aby se někdo přiznal? Spíš to lidi dělají schválně ze závisti, jinak si nedovadu vysvětlit, proč se pekáče snaží narvat na místa kde nikdo kromě mě nestojí a naacpou se tak, že mi obouchají auto... prostě degeni závistiví, taky takovejm nechávám pěkný vzkaz, už jsem to tu psal, nejsem svině, ale pokud někdo nedokáže udržet své chování v mezích norem, já se ve svini změním vcelku rychle a zanechávám pozdrav...na věci, které si koupím, o ty pečuji a nesnesu, když mi je někdo ničí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele me manik orval na hlidanem parkovisti u sluzebniho mondea komplet bok pred 14 dny. a strasne se divili, ze to chci resit, prej to je jen nalepka a lak, tak o nic nejde...

 

jinak z kameroveho zaznamu dohledan pan co to udelal a podano oznameni policii, oprava hotova z havarka a ted si to pojistovna bude vymahat bud po parkovisti, nebo po manikovi. cena za lak na komplet bok (bila a rozstrik) byla 36tisic a polep, kterej se musel delat komplet znovu tak je cca 70tisic. Doufam ze pojistovna da manikovi aspon spoluucast. kdyby byl slusnej mohlo to jit jen z havarka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...