Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto, ty jsou pěkně hnusný s těma čipama a 750 bych za takový nedal rozhodně. Jak píše Stringo. Ovšem v našem případě Stringo, máme já a Clint možnost koupit mnohem hezčí variantu a ne za 800 ale za 132 též origo. Ta ovšem do O2 nepasuje

http://www.cars-parts.cz/www/cz/shop/led-osvetleni-rz-spz/oem-3af943021a-led-osvetleni-rz-pro/

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem do Skodovky a je to opravdu chyba. Kdyz delali upravu kvuli kurzu eura a dolaru, tak jim vypadl nahodny generator marze. PS: ledky za 800kc jsou 2 kusy (alespon v odkaze od pana TDi avatara).

Vracel jsem sluzebni fabcu, a v garazich na me koukaly 2 nove 03, hned jsem poptal co to je a obe 1.4. Dnes dorazi jeste 1.8, pokud to neni Laurin, tak uz jsem na poradniku! Pak budu myslet na Clinta, az budu presedat do Fabie TDi :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se prave vratil z autorizaku :) dalsi navsteva a opet spokojenost... ;)

 

servis ve 30tkm u 1.2 TSI - vymena brzdovky a oleje

navic serizeni rucky

 

Petrrr: serizeni rucky neni na zaruku, ta se na to nevztahuje jde pry o opotrebeni. Cena za serizeni byla 120 korun takze jsem to neresil. Nicmene rikal mi ze to je problem samostavu Fabie a Rapida, ze tam jsou nejake levnejsi a obcas to uplne nefunguje jak ma a ze je potreba to seridit. Taky mi rikal, ze jsem asi druhej kdo si toho vsiml, jinak ze to lidem vydrzi od vymeny desek do dalsich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oK, DÍKY. No já jsem objednán na příští úterý. Pravda, trochu jsem to zdramatizoval, jako že mi šustí v kole při brzdění a že se víc hřeje. On pak naopak dramatizoval mě po telefonu, že to budou určitě v prdeli kotouče atd. a to i klidně ve 37 tis, ale zároveň unznal že je potřeba to vidět, že udělají kontrolu zadních brzd a že se uvidí. Já po tom co jsem si hrál s tou napínací pákou tak dnes si to trochu sedlo tak o 1-2 zuby ruční brzda a (asi se dopnul ten samoštel) a v podstatě už bych to asi řešit taky nemusel, ale zase raději ať to zkontrolují když už jsem objednanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto jj: není to originál pro O3 ty pneu, tak je nechce. Jsem koupil stěrače ráno a jsem jak v jiříkově vidění, jedno setření  a hned okno jak po leštění okenou, ale zase 650 papa. Jsem to zkoumal jestli nevypátrám kdo to pro ně dělá, ale jen jsem vypátral made in Hungari. Pro Clinta jsou to samozřejmě originál vyráběné na lince v MB - když je to napsané na obale.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím, že O3 má 6,5 ráfek u 16". mě by to ve finále bylo jedno, protože je to vidět jenom zezadu(většinou není protože je to špinavý :D), takže to nikdo neřeší...

 

mě u těch letnáku z yeti nesedí akorát ET, ale to nikdo řešit nebude ;)  jinak když mám v techičáku 225/45/17 91W a vezmu větší hmotnostní index 94W tak to vadí, to snad můžu ne?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...