Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Za 1500 radeji koupim dceri neco uzitecneho, nez abych kupoval neuzitecnou znamku. A ted to nejdulezitejsi, lze jed i mimo dalnici tu trasu co jezdim, ktera je jen o neco malo delsi a malo pomalejsi, i kdyz cesta nepohodlna. No nekdy po ni jedu nekdy po dalnici, dle nalady. Ale jak pisu jde o 5km a jaka je pravdepodobnost ze me na 5km chyti? Miziva. A pak jde o ten adrenalin :D Mam taky pripravenou peknou vymluvu vzhledem k tomu ze jde o jeden sjezd na placenem useku nsvazujici na neplaceny vramci prutahu Varama. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Stringo za to ze ses me zastal :D

Kokto, jde ale he to pakarna ne, nahrivat fenem a nevim co.Pawouk by ti hned namitnul ze mas mit kontrolni ustrizek s napsanou SPZ a na znamce tez SPZ. Praxe je takova ze to malokdy kontrolujou. zastavi jen toho u koho dalekohledem znamku neuvidi nebo passatem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:scooter:  :D   

 

 

No nevím, mě tohle přijde trapné a nedůstojné dospělého člověka, řekl bych, že typicky české... Když na to nemám, tak tam nejezdím. Navíc, když to jde objet. 

 

Policajti tohle moc neřeší, to je doména celníků. Nevím, jak v KV kraji, ale všude jinde jsou na dálnicích vidět pořád, zatímco o policajta skoro nezakopneš. Jinak jen za první pololetí loňského roku za toto dostalo flastr 24 000 řidičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímto vyčůraným pohledem na svět se nikdy nesmířím, lze to ještě pochopit u malého Pepíčka někde na první stupni ZŠ, ale pak už ne. Vidím to i teď ve škole, kde i fotři od rodin mají podobné myšlení - co, kde a jak ojebat, hlavně aby to nic nestálo a nebyla u toho žádná námaha. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze, asi takhle :) ja si dalnicni znamku kupuju, to byl jen takovej "rypanecek" :)

kazdopadne, co tady pise Pawouk, je sice pravda, ale "www.resenipokut.cz" je sluzba urcena k necemu jinemu. ano, jsou frajeri, co si to davaj bez znamky. uprimne? a jako co? na jednu stranu, kdyz se musi dodrzovat smernice na hlavkove zeli, ktera presne urci, jak hlavkove zeli ma vypadat a tim padem se zvysuje cena, protoze to pestitele proste musi dodrzovat, tak proc sakra nikdo nedodrzuje smernice EU na to, jak ma vypadat dalnice? a to je o tom, ze dalnicni znamka je "neplatna", protoze u nas nejsou dle norem dalnice. to jen tak na vysvetlenou.

 

jinak, ta sluzba opodstatneni ma. ukol PCR je "pomahat a chranit", ne buzerovat ze zavisti, ze ma nekdo karu, kterou si oni nemuzou dovolit. zejmena ze strany MP Praha je to ocividne. jsem jeden z tech, kteri nekolikrat bohuzel doplatili na to, ze v prehlednem usek se snizenou rychlosti na 30km/h si to mastili 55km/h a ty hajzlove me palili hlava nehlava. kontrola lekarnicek, vybavy vozidla a podobny nesmysly, ktery oni vyuzivaji vetsinou, kdyz se jim nekdo postavi a rekne svuj nazor na to, ze misto, aby hledali "problemy", "problemy" vyvolavaj.

trosku jsem se rozepsal, soracek :)

Editováno: , autor: Paradox.f
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem rad ze jsme pawouka postouchli :D

A tech 1500 je dost za tech PAr km a stav dálnic o tom žádná. Ale lepší ji koupit

To je jasné, že vybírat těch 1500 za pár km rozmlácených (D1) dálnic a rychlostek je drzost. S tím souhlasím, ale těžko s tím něco uděláme. Naší politické reprezentaci je to šumák a je úplně jedno, který zloděj a z které partaje tam je. To samé platí pro pražský magistrát a jeho dopravní výmysly. Celnící mě nijak neiritují, známku mám, tak co. A na sníženou rychlost si dávám bacha. To je jen tvoje blbost. Až sem dojde eurofašistický nápad na zóny 30 km/h skoro po celých městech, tak budeš dělat co? Já bych se na euro normy neodvolával, většina z nich je stejně jen buzerace. A dost pochybuji, že nějaká na dálnice existuje. Na ty staré určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to o nazoru, ja se s tim Tvym kazdopadne nikdy neztotoznim. PCR a i CS ma moznost volby. NIKDE nemaji v ZADNE metodice JASNE meritelne, ze to ci ono udelat musi. mluvim o tom, ze Te proste a jednoduse nemusi buzerovat, kdyz zrovna nebudou chtit. ted nemluvim o znamkach, ale mluvim o mereni na zminenych usecich, lekarnicky, povinna vybava, stani na zeleni tam kde neni kde zaparkovat atd. atd. atd. je toho fakt hodne.

norma na dalnice je, ale to neni podstatne. ja se odvolavam, protoze to ma primou souvislost s tim, ze chteji 1500CZK za tyhle sracky (bez pardonu), ktery jeste kdyz vybudujou, jsou za pul roku v prdeli a pak argumentujou (..."a kdo by jezdil do Ostravy?"... jako reakci na to, ze dalnice do Ostravy pul roku stara je v prdeli).

az bude vsude 30km/h, tak to aspon bude tak, ze to bude vsude a ne umele vytvarene na dobry prisun do mestske/statni kasy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak jsem od Pawouka tuto reakci cekal, Pawouku byt kazdy jako ty, na svete by bylo krasne, nemas nad hlavou svatozar? Se musim priste podivat. Povazuji se docela take za cestneho s poctiveho cloveka, ale nic se nema prehanet a proc? Protoze nakonec to vzdy odserou nejvic poctivy lidi jako ty. Treba muj pribuznej, starej jeho bejvalky ho furt pronasledoval, emaily, sms, na cestach kamkoliv ( je 45 lety otec od rodiny ten pribuzny) Nahlasil to, podal trestni oznameni, nic se nestalo, on ho pronasledoval porad. Proste Stolking. Jednoho dne to nevydrzel a na ulici si s nim sel promluvit a strcil do nej, on se tukl o auto, byl v nemocnici s vymyslenou bolistkou, podal na nej trestni oznameni a najednou se delo, dostal podminku, prisel o zbrojak atd. Kam tedy s poctivosti dosel? Tedy Pawouku zas tolik to nedramatizuj, zivot neni pohadka. A ja nebudu kupovat kvuli 5ti 5km jizdam za rok znamku za 1500 . A ze jedu po dalnici i kdyz nemusim ? Stejne jako nekdo jede po dalnici 180 i kdyz nemusi. Ja jsem ovsem pripraveny nest nasledky a kdyz me chytnou tak hold pokutu zaplatim.

Motosi kdyby hlidali neco pres brany asi uz bych to vedel :D

Jak jsem jinak psal u sveho auta, kde jezdim ten posranej 5km usek denne do prace znamku mam. Zas takovej frajer taky nejsem a tam je to bez debat, dalnici denne uzivam.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi pripad z oblasti auto. Znamy automechanik v AS SA co je tam asi pul roku. Pracoval tak, ze vzdy vse delal a opravoval jak je predepsano vcetne vymeny prislusenstvi atd. Nedavno za nim prisli, ze takhle poctive to delat nemuze ze by brzo prisli na buben a co myslis ze prijde o praci s tim ze je poctivej? Tezko, hold na to sere. Jinak jejich platy a odmeny se odvijeji z obratu, mnozstvi servisu prodanych ND apod. Tak ze zatim co ted v zime kdy je prace mene ma treba 10tis tak v lete 25. To jen ze v Motosovo servisu s Motosovo konstantou pak maji 35 celorocne asi :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na dálnici teď stěžovat nemůžu, celou R6 dali do pořádku. Ale trvalo to, byl to tankodrom, když člověk jede jednou, dvakrát, tak ok. Ale já po ní jezdím denně a stále jsem skákal po stejných dírách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže toto celé je o tom, že každý musí začít u sebe... A žádnou svatozář jistojistě nemám...

 

 

Paradoxi, ale já PČR a CS a styl jejich práce (měření, šikanu...) přece nikde nebráním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...