Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Neříkám že to je nějaká nádhera (U mě zatím po stránce designu vyhrává Focus), ale prostě je to opravdu propracované auto a má to jak psal Hurican KOULE, prostě tohle je auto, které jen tak na silnici nepotkáš a když už, tak ty RSka od Škodovky strčí do kapsy.

 

Ale je fakt, že design je hodně zvláštní...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky to bylo UFO. Měl jsem možnost se svézt s nejvýkonějším benzínem 1,8 (atmoška) a spráskala by mě i Oziho rezavá felda :D   Předjíždění byl totální hazard a raději jsem od toho úmyslu upustil.  Projel jsem jí po R6 tzv. Clintovým testem,

rychlostí 150km/h na tempomat a výsledná průměrná spotřeba překročila 10 litrů. Ten motor chce opravdu šíleně točit, jede jen při vysokých otáčkách. Půjčil jsem jí ještě sousedovi a měl stejný názor, katastrofa. Půjčenou jsem jí měl od pražské Hondy na dopoledne.

 

Design interiéru je zajímavej a není nudnej.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tys měl Civic a ne Civic TypeR že? Já v TypeR jel (kamarád má MR 2010) a jede to jako prase, ani nevím jaký o má výkon, ale jistě tam bude nejhůře 140kW a tohle má přes 200kW takže to bude určitě dobrá pila...

 

Dotaz mimo auta, tedy jedná se o práci na autě... Nějak jsem ztratil manuál od voltmetru a potřebuju "prozvonit" kablíky...nevím na jakej ten symbol to mám nastavit, poradí mi někdo?  :kol-44:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky to bylo UFO. Měl jsem možnost se svézt s nejvýkonějším benzínem 1,8 (atmoška) a spráskala by mě i Oziho rezavá felda :D   Předjíždění byl totální hazard a raději jsem od toho úmyslu upustil.  Projel jsem jí po R6 tzv. Clintovým testem,

rychlostí 150km/h na tempomat a výsledná průměrná spotřeba překročila 10 litrů. Ten motor chce opravdu šíleně točit, jede jen při vysokých otáčkách. Půjčil jsem jí ještě sousedovi a měl stejný názor, katastrofa. Půjčenou jsem jí měl od pražské Hondy na dopoledne.

 

Design interiéru je zajímavej a není nudnej.

Jaký to byl ročník? Oni totiž ty motory mají od určité nedávné doby "utažené" kvůli evropským emisním normám. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sygic jsem si nainstaloval taky. TED mi skonci 7 denni zkusebni verze full. Pak asi pobezi dal nejaka orezana verze bez 3D pohledu, zobrazenych rychlostnich omezeni atd. Nebo to mate nejak stazene crk ?

Jo a dnes kdyz jsem ji testoval me prekvapilo ze kdyz jsem odbocil z doporucene trasy tak se to neprepocitalo aby mne to navigovalo dal do stejneho cile jinou trasou.

Navigon a Route 66 jsem mel kdysi taky full verzi gratis ale z nevim jak jsem k tomu prisel.

Tedy muj cil je mit pokud mozno zadara full verzi nejakou offline navigaci. Nejake rady. DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus ty Here mapy. Jsou plne offline, zcela zadarmo. Jsou to puvodne Nokia mapy, potazmo windows phone mapy, ale nokia je uvolnila i pro ostatni platformy. Bezi vcelku pekne. Nebo teda zavitej na prislusna fora a tam si nalad jakoukoliv navigaci chces, je jich tam more i s navody na instalaci...

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...