Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To jsem samozřejmě plácnul, neber mě za slovo, nevím teď kolik schroustá za hodinu stojící nastartované auto ...litr dva, víc to asi nebude.

0,5-0,7l/hod je ok. ;)

 

Kdybys nás všechny neměl, tak umřeš bez znalostí a vědomostí. My tu de facto provozujeme celoživotní vzdělávání  :kol-138:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, hele, tady jsem ti našel dobrou mašinu, mohl bys jezdit na srazy čopráků ;)  (tvůj vysněný král silnic) :D

 

http://www.tipmoto.com/motorky/hyosung/266615-cruise-ii-125.html

 

A pokud se ti nebude ta mašina líbit, tak nevadí, tohle se ti bude líbit určitě: ;)

 

post-32269-0-77084500-1426157322_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zase ten vínovej Superb III, ale dneska jsem ho měl před sebou a kochal se, když mě omrzela jízda v 90km/h a byl jsem nahamtanej noblesou zadních partií, tak jsem ho vzal a všiml jsem si, že je prošpikovanej drátama a krabičkama, asi něco testují, proto asi jezdí pravidelně tu trasu u nás (je tam hodně kopcovitej a točitej terén, tak možná něco zkoušejí). Jinak sedí opravdu nízko, určitě to má sníženej podvozek, na fotkách je daleko vyšší, ale je to krasavec a ty LED světla už jsou fakt krásný, žádnej paskvil jako na OIII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OIII paskvil? Nahodou svetla jsou na OIII zrovna pomerne povedeny :-)

Světla jo, ty LED pásky jsou strašný kýč, u SIII to už vypadá opravdu dobře a svítí to tak jak bych si představoval  :kol-47:

 

http://vary.idnes.cz/pri-nocni-nehode-zemrel-ridic-dja-/vary-zpravy.aspx?c=A150312_083842_vary-zpravy_prz

 

Kdo brzdí prohrává, bohužel se jedná o syna naší kolegyně v práci. Na Vánoce mě ještě z besídky vezl domů. Osud

To je vždycky na houno tyhle věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto Stringo s nějakých pomačkaných plechů ( i  když si toho te´d měl nějak hodně) si nic nedělej, člověk neví dne ani hodiny. Podívej kluk co jsem ho srazil, mohlo být taky po něm. Tady tenhle kluk, je mu myslím 19-20, život před sebou a blbá náhoda nebo nevím co se stalo přesně zatím. možná stát se to jinde, někdo by  pomohl a vytáhl ho včas. Mám lehce strach o Moniku, má ještě 2 syny starší a ona pro ně dýchá, tohle byl nejmladší, ochotnějšího  člověka neznám, pro jiné by se rozdala. No je to život, někdy dost drsnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint - priznavam, ze halogeny jsou slabsi, ale i tak mi to neprijde zly

Stringo - dle me prave ledky vypadaj suprove, je to hezky... Kdyz vidim novy Mondeo v combiku, ktery ma ciste samotny ledky videt, tak je mi opravdu spatne. To mi prijde jako cina a opravdu x let zastaraly. Ale OIII ma pekne svetlovody a celkove dobre rozvrzene. Teda alespon me to prijde moz fajne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci, kouli jste se někdy na světlovod u AUDO, nebo BMW případně teď nově Leon? Tom,u říkám pořádný LED světlovod, vždyť na Octavii to svítí jako když to nesvítí (ve dne)... Chce se to podívat za dne na protijedoucí Octu a hned uvidíte jak to vypadá, za šera už to je good, ale na slunci katastrofa, tam se muselo pekelně šetřit. Ten Superb už má určitě jinou technologii čipů, tam to svítí opravdu jako v Audi...

 

Neříkám že to je ošklivé, říkám že to je hodně levné a podle mě špatně konstrukčně řešené na OIII. Jinak světla jsou pěkná i umístění LED... Jak píšeš, u Mondea je to strašný, ale tak celé to Mondeo je podle mě strašný, cca 6 let zpátky by možná bylo OK, teď už je to fakt bídný design celkově...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predni. Jak za světla nevidíš led pásek.

 

Nesmíš mít na hlavě svářeckou kuklu ;)

 

Vidět to je v pohodě, už se tu psalo, že kdyby nebylo, nedostalo by to asi atest. Koukal jsem na to a svítí to pěkně, šajní, až mi to vypaluje trávu kolem zámkovky a po rozsvícení mi roztála i metrová hromada sněhu do pěti minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...