Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

otevřeš kufr, odklopíš to jak píše motosman... daleko lepší, hlavně s tím jde furt lítat naplno... s tou střechou nedoporučuji jezdit nad 140.. hlavně máš furt takovej pocit, to hlídat... protože tomu moc nevěřím na té střeše :D

 

https://youtu.be/fRqieEpSJEo?t=48s

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pate dvere je na prd, poskrabe to lak  - to je overeno kolegou

 

na tazne si pujcuju od te dob co mam carcoolku, kde je tazny. jde to odklopit a hlavne s tim jde jezdit rychleji.

 

nosic urcite ty 591 - jak jsou z jedne strany, je to mnohem snazsi na manipulaci. rychlejsi a pohodlnejsi.

 

jinak mam k dispozici jak 591 tak 592 kdyby sis je chtel vyzkouset ;)

jo a kolik jich potrebujes? videl jsem ty 591 za super cenu v bazaru, tak ti tam muzu jeste kouknout jestli je maj a poslat ti presnou cenu ;)

 

 

petre, tak ja ti priste tu jednu kofolu koupim, tedy pokud si mel lepsi znamky na maturitnim vysvedceni nez ja a mel si jich stejny pocet  :kol-35:

Editováno: , autor: Ozi Toretto
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ty škodovácký originály jsou právě ty od Thule... stejně jako jsou příčníky či nosič lyží co už mám.

 

Nosič na 5 dveře určitě ne.

 

Jinak dík za nabídku, zatím je nekupuju - páč si musím nejprve pořídit nějaký ten bycikl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk je sprt. Ted ho bracha prozradil. HOLD uci se i v praci. Nekdo v praci chrape vid Clinte. Nekdo v praci chlasta a zere vid Pancho, nekdo v praci ohyba asistentky a nekdo se uci do skoly. Ja uz se ucim jen to co v praxi musim.

Nahodou to je jen obcas:)  Ale vetsinou  parim BF4:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám problém... Ráno jedu a kromě toho, že od minulého pátku začalo hučet ložisko, mi ještě k tomu v týdnu vyskočily symboly na palubce,

 

post-48545-0-51431800-1426230383_thumb.j

 

...to by ještě šlo, říkal jsem si, že asi to bude tím ložiskem, snímač bude mít špatnou odezvu a hodí chybu... Dneska ráno jsem spadl s autem do nouzáku  :kol-32:

 

To může hodit snímač ABS do nouzáku, nebo se toho sešlo nějak víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že ti vrčí ložisko tak to ti nehodí chybný hlášky :D to máš někde problém, jed na diag.... dyt diag dnes je na každym rohu popřípadě autorizák...

 

a seš ve špatný sekci, pawouk ti dá banán.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tam musím stejně do servisu dneska hned po práci, auto mám v nouzáku...  :kol-25:

 

... kdyby odešlo vlivem třeba přehřátí čidlo ABS na tom kole, tak by to mohlo hodit nouzák, nebo i kdyby to upadlo celé tak nouzák s tím nemá co dělat? Ty woe, já bych do toho fakt už kopl... když nebouram, tak se mi něco vysere zase... asi vezmu leasing bez starosti a 1,2fabii bych se na to nejradši vysr..... 

 

Asi mi fakt není přáno, v květnu mám jet údajně na Temelín na odstávku na renovaci NT dílů (dozvěděl jsem se dnes náhodou když mi přišly informace o školení na Temelíně příští týden), takže ani sraz asi nejspíš neklapne...  :kol-26: 

 

Bude ze mě navždy FANTOM CLINTOVA CLUBU  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...