Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ti píšu že polo je moje citovka, málem sem se v něm udusil, přelítl přes obrubák a začla hořet elektrika, naštěstí přestala pak ;) moc krásný polo tohle a jak je malé, tak to musí pěkně svištět.

ty zase máš" trapný nápis R" na dehetu co umí jenom chrochty chrocht, tak co jako?  taková je moda vyrobcu, velky kola, sportovní dravé vzhledy, tuna elektriky a asistentů pro nic za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WRC je oficiální označení pro třídu soutěžních vozů. Na tom Polu tudíž působí přinejmenším komicky. S čistokrevným WRC má pramálo společnýho. Naopak R-line (nikoliv R, to je rozdíl), je prostě běžná optická úprava (oplastování, řekněme), používaný v celým výrobním programu VW. Podobně to má Audi, paketem S-line, ale i BMW - M paket atd.. To Polo se mi jinak taky líbí (i já jsem jedno měl), ale znovu opakuju, za ty peníze, prostě pakárna. To už má totiž cenově dost blízko ke zmíněnýmu GVII R, což je nejen vyšší třída, ale celkově poněkud jiná liga.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáme Krušovickou časovku. Navrhuji to takto:

 

Start bude na hlavní u restaurace Lípa, Kokta bude startér. Po mávnutí praporem bude následovat ostrý start Hurikánového RS, měření dojezdu v cíli v Řevničově u cedule začátek obce. (Zde Ozi s protokolem jezdců a časů - přesně zaměří čas dojezdu). Dobrždění na rovince v Řevničově (radar na začátku obce bude jen informativní pro řidiče, pravděpodobně ale nebude zobrazovat, pač jeho maximum je nasteveno jen na 99km/h - osobně vyzkoušeno na druhé straně obce na obdobném radaru).

 

Hurikán se postará o kameru a natáčení akce, Motosman zajistí kelímky s čipovanou kofolou.

 

Každý účastník bude mít dva pokusy, počítat se bude ten lepší. Benzín hradí samozřejmě majitel vozu, tedy Hurikán.

 

Vítěz obdrží vavřínový věnec, celý slavnostní ceremoniál proběhne v hotelu Lípa.

 

Majitel vozu Hurikán obdrží certifikát o odborném testování jeho vozu se jménem vítěze a jeho dojezdovým časem, převezme pohár konstruktérů ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se osobně na supovi nejvíc líbí modrá lava,nebo ta hnědá metalíza.

Jak píše Clint...je to už finančně mimo mé možnosti.

Ostatně jdou zvěsti že by měla příjít RS Octa i ve verzi 4x4,tak to bych si v myslivci a s TSI motorem přál asi ještě víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možné je všechno,když bude mít třeba Seat Leon možnost adaptivních tlumičů DCC ,což třeba Octavia RS nemá.

Ostatně Leon by měl mít možnost víceprvkové zadní nápravy i pro slabší motorizace za příplatek...Holt koncern je velkej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WRC je oficiální označení pro třídu soutěžních vozů. Na tom Polu tudíž působí přinejmenším komicky. S čistokrevným WRC má pramálo společnýho. Naopak R-line (nikoliv R, to je rozdíl), je prostě běžná optická úprava (oplastování, řekněme), používaný v celým výrobním programu VW. Podobně to má Audi, paketem S-line, ale i BMW - M paket atd.. To Polo se mi jinak taky líbí (i já jsem jedno měl), ale znovu opakuju, za ty peníze, prostě pakárna. To už má totiž cenově dost blízko ke zmíněnýmu GVII R, což je nejen vyšší třída, ale celkově poněkud jiná liga.    

Jirko, je to omezená série 2500ks vozů a není to jen R-line paket. Je to upravená verze přímo od R-GmbH. To je potřebný z toho důvodu, aby bylo pravý Polo WRC homologovaný jako závodní vozidlo, protože musí vycházet z určitý sériový specifikace.

Ještě je pak interní 50ti ks série "tréninkových" Polo WRC na klasických značkách, který jsou teda výkonem někde jinde a mají např. stejnou ruční brzdu jako závodní verze, nebo i skořepinový sedačky atd.

 

Je to hezký pro někoho, kdo se chce ukázat (něco jako ve své době byla Octavia I RS WRC edition s těma polepama), ale za totálně nesmyslný peníze toho dostaneš fakt málo navíc. V Německu z nich jsou prodejci nešťastní, protože jich ve WOBu jezdí dost jako služební vozy či vozy oddělení, který se následně budou muset někde prodat, resp. udat...

Ale pravdu máš v tom, že za tu sumu peněz se dají sehnat lepší auta stejné značky  :kol-47:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...