Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte to už jde. Taková malá vlašťovka ve spotřebě. A s kofolou si hlavu nelámej. Jiný pivo tam stejně nemaj.[emoji23]

Zprávy ze servisu: dnes bude hotovo. Odlučovač vyměněn, spojka na 100% OK, ty zvuky jsou u některých octávek vlastnost. Prý jedině vyměnit, ale jsou to vyhozené peníze.

Perla na závěr. Chtěl jsem udělat geo, protože se mi lehce sjelo PZ kolo z vnitřku. Koukali jsme na to s technikem a já říkal, že je do A. On říkal, že je celé divné. Shodli jsme se, že je to na p..u. Ve výsledku nějaký idiot v předchozím autorizáku nastavil geo na 2kolku. Tak hlavně, že zas budu mít chvilku klid, než zas něco najdu. Volal tak před hoďkou, že to jde spočít s hned zavolá, kolik si mám připravit. Co tam kruci tak dlouho počítá, když mám paušál......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice pozdě ale přece. Clinte jsem v práci ve Škodovce, jestli máte čas, zajděte se podívat do Techmanie, je to moc krásně udělané a určitě si tam najdete každý to své, je to v areálu Škodovky!!!

 

Jinak Plzeň samozřejmě oficiálně osvobodily Amíci, ale jinak to byli Sověti, jen se museli stáhnout zpět, protože politicky to bylo domluvené tak, že Plzeň musí být osvobozena Američany a tak Ti přijeli do již osvobozené Plzně, to je fakt, s tím nic nikdo nenadělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Pawouku, pokud to nedoděláš, automaticky mám u tebe kofolu, víš jak máme tu dohodu o maturtiních vysvědčeních. Není maturita není, klasifikace a tím pádem horší výsledek jaký mám já a tak kofola u mě na stole. VELKÁ. 

 

 

S tím počítám. :kol-47::kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v Plzni nevím, to záleží jestli bude chtít někdo přijet (v Plzni je to sranda, mám to hned za prdelí a i když jsem v práci, tak na 2-3 hodinky se utrhnu, tam za Vámi do Práglu je to z ruky a nedaří se mi to časově sladit s ostatními činnostmi (hlavně prací)  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...