Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ono záležím jak se k těm stěračům člověk chová. Třeba na OII já nepouštěl stěrače na zmrzlém okně, pomalu je odrhával a čistil gumy rukou od námrazy, v létě jsem je pomalu rukou odtrhával přilepené od skla (ve vedru) a pravidelně čistil. Proto vydržely 4 roky a držely by dál....

 

Takže vymáznu 800-900 za komplet, co se dá dělat. Stěrače jedině originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, já dával litr á 300 ;)  Naštěstí, origoš Škoda-VW 5W-40. Pokud bych dával longa za těch 700-800, to bych se nedoplatil....

 

Teď mám najeto dvacet tisíc a přemýšlím, jestli to vyměnit nebo ne. Výměnu první mám stanovenou na 30tis podle ukazatele. Teď za long life original jejich olej do mého chrochtáka chtějí v autorizáku  400Kč. Což ještě jde.

 

Jo...jinak mluvil jsem s Pawoukem před chvílí, celý víkend zde nebude - bez přístupu na net, je někde na Moravě ve sklípku, takže se můžeme vyjadřovat bez omezení :D :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokec s Motosem a Ozim na Proseku gut, akorát jsem na zpáteční cestě nějak blbě uhnul či co.....a ocitl se v Karlíně. ;)

 

Jinak Ozák je strašnej pirát, furt jenom kličkuje, předjíždí a ohrožuje ostatní chudáky řidiče ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš má RSOOO v kombáááájnu, tak je silnic král a sen českého řidiče!!!! (teda to by vlastně musel mít diesel KOZák)

 

http://www.autoforum.cz/technika/tohle-se-stane-s-motorem-kdyz-v-nem-behem-133-tisic-km-nevymenite-olej/

 

Nejlepší na tom je, že Kozák jel za 15 a já 5...a dojeli jsme stejně :D :D To víš, já jsem rozvážný a ohleduplný řidič, vnímám okolí, chodce a ostatní řidiče. Kozák, ten letí jako splašenej kůň, když ho kopneš do prdele :D

Kličkoval, předjížděl a vybrž´doval ostatní a ještě se tomu smál. Nicméně v jednom okamžiku jsem vycítil příležitost a mazaně ho předjel ;)

 

No a Motosman, ten byl daleko za náma......stál v jednom kuse na červenou :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzkaz pro koktu : člověče Ty pořád brbláš co že to jezdí na silnicích za hovada a já dnes projížděl přes Hr.Kr. a nadával jsem taky - místní (podle RZ) fešáci jedou odbočovacím pruhem a pak se rvou do toho co je rovně... Jako bych byl v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...