Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak ono není k ničemu když jezdíš na slabém a potom sedneš na silné, stejně je tototálně něco jiného... Já jezdil na Simpsonu, potom 250 ČZ, potom tu CBF600S na té jsem jezdil 4 roky a pak jsem zkusil FZ1000 a zase to bylo úplně něco jiného, prostě když jezdíš opatrně a osaháš si tu motorku, je jedno jak začínáš (samozřejmě z kola na takovouhle mašinu to je asi nereálné)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona jízda na motorce není zas tak nebezpečná, pokud má člověk trochu rozumu a zodpovědnosti. Já se bál v podstatě jen tří věcí:

 

1) Že mi nedá někdo přednost z vedlejší, dost jsem si to hlídal.

2) Že v lese potkám zvíře, co mi skočí pod kolo - pád je prakticky nevyhnutelný, jezdil jsem proto v lese pomalu

3/ Že v zatáčce chytnu šotolinu nebo olej....(pád je téměř jasný) a to se moc vychytat nedá, tam kde to člověk třeba v pátek projede, tak v sobotu už může bejt všechno jinak. A naklopení do zatáčky je právě na motorce nutnost a největší radost.

 

Na mašině musí člověk stále přemýšlet a vnímat, být soustředěný na jízdu,  nejde to jako v autě, že člověk jede a myslí na to, jak večer bude chlastat v knajpě. Prostě zapomenout na vše ostatní a to je právě na tom krásné....

 

Také já: Honda VFR 1200F  post-32269-0-12797800-1427398016_thumb.j

 

Z mašiny musíš mít respekt, když ho ztratíš, skončíš blbě....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na chrochtákovi vyměnil plastovej poškrábanej práh u řidiče (co vede až k páce ovládání přední kapoty) a všechny stěrače....U toho práhu mě překvapila cena 180 korun, to je skoro směšné na dnešní ceny :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikan,

a cemu se na ty oprave divis? Ja mel sice vetsi poskozeni na 01, ale jako vzdy vymena dilu (takze jestli mas jednu nebo 2 rejhy je pak uplne jedno) a platil jsem asi pred 7 rokama 30tis, mel jsem to take u vicka nadrze a zadni naraznik, cili uplne to same. Cena je naprosto v normalu, kor kdyz to mas takhle pekne rozepsane. Ja dostal vyfakturovany jen dily a praci, nic vic a nejaka technologie opravy s popisem probehla jen slovne mimo zaznam (dnes bych se takhle slovne ojebat nenechal), mimo jine slovne probehl i rozsrik na kufr, vicko nadrze apod a co cert nechtel, za rok mel kazdy dil jiny odstin - takze evidentne rozstrik nedelali. Do Skodovky lakovat nikdy, nejhur odvedena prace co jsem kdy videl. Srnky jsem si pak nechal delat a lakovat u maleho živnostníka (samozrejme se slevou 20%, ci kolik bylo tehda dph) a lakovani pri prodeji nikdo nepoznal, co delala Skodovka poznal kazdy. Po 2 letech se zacal loupat lak pod vikem kufru a na prahu se objevily puchyre!!! Tehda DC Auto dnes Gerhard Horejsek Decin. A zapomnel jsem dodat, ze to na lakovani bylo 2x, protoze na poprve jsem to odmitnul prevzit, nikdy jsem nebyl prizvan k jednani s likvidatorem, ac jsem to uvedl do vsech protokolu a na auto jsem cekal 3 tydny. Jestli to u H faktoru probehlo bez problemu, tak opravdu nvm co se ti nezda.

U Clinta je jasne poznat, ze jezdil na motorce, sice to neni pravidlo, ale motorkari maj obvykle na hlave lestenku, asi kvuli aerodynamice.

A ja bych na motorku nesedl z jednoho duvodu, na silnici nejsem sam, rucim za sebe, ale ne za ostatni a to co Clinte tys delal na motorce, ja delam v aute a presne ti, co se uz vidi vecer v hospodě, bouraj do aut pred sebou, konecne jsi mi to objasnil.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....a to co Clinte tys delal na motorce, ja delam v aute......

 

Taky se nakláníš v zatáčkách? ;)

 

V dubnu to vidím s Čajem o páté na pátek 17.tého.....

 

 

V květnu ovšem, pokud bude hezky, bychom udělali Čaj o páté u mě na zahradě, spojíme to s nějakým grilováním masíčka ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a uz mas pro sobote1 naladeny navody na kodovanicko pro me? :-D :-P

no nasel jsem zavreni oken pri desti, koukal jsem na ten interval a tam nevim cim to je, ze jsem to nevidel... :(

a jeste neco si chtel?

jak bez ESP porad legrace?

 

Taky se nakláníš v zatáčkách? ;)

 

V dubnu to vidím s Čajem o páté na pátek 17.tého.....

 

 

V květnu ovšem, pokud bude hezky, bychom udělali Čaj o páté u mě na zahradě, spojíme to s nějakým grilováním masíčka ;)

pokud se mi povede ujet z hor tak prijedu, ale nic neslibuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...