Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motosman,

a nepletes si me s nekym? Na Belohorsky nejezdim vubec, max kdyz se jede na Clintuv sraz/caj a jak to je v pracovni den, tak tamtudy jezdim jen v noci domu. Pres den radsi Prahu objedu.

A jak se zaclo vsude kopat, tak to slo zas do kopru vsechno. Samej pip na silnici.

Ps:

ta cervena barva a vysoko sedacky mi taky nevyhovujou. Ale neda se svitit, nebylo to auto pro me. V oktavce jsem sedel 10cm nad asfaltem, cejtil jsem kazdy kaminek odlitnuty od asfaltky do podlahy, v Hyundaji si pripadam jak v tanku, prejel jsem prkno, to flaklo do podlahy a ja to skoro ani nevedel, ale ti za mnou, ti pak klickovali :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, Pražáci Saňku, co bys chtěl. Sobota 1.  :kol-28:

No jo, ty vesnický fakt neví jak to ve velkým městě chodí a mají zkreslený představy... já třeba makal dnes a za kolečko jdu zítra i pozítra.....

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosman,

a nepletes si me s nekym? Na Belohorsky nejezdim vubec, max kdyz se jede na Clintuv sraz/caj a jak to je v pracovni den, tak tamtudy jezdim jen v noci domu. Pres den radsi Prahu objedu.

A jak se zaclo vsude kopat, tak to slo zas do kopru vsechno. Samej pip na silnici.

Ps:

ta cervena barva a vysoko sedacky mi taky nevyhovujou. Ale neda se svitit, nebylo to auto pro me. V oktavce jsem sedel 10cm nad asfaltem, cejtil jsem kazdy kaminek odlitnuty od asfaltky do podlahy, v Hyundaji si pripadam jak v tanku, prejel jsem prkno, to flaklo do podlahy a ja to skoro ani nevedel, ale ti za mnou, ti pak klickovali :D

Tak to si  asi nejel tankem,ten prevalcuje Hyundaje a nevis o tom:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nakláníš v zatáčkách? ;)

 

V dubnu to vidím s Čajem o páté na pátek 17.tého.....

 

 

V květnu ovšem, pokud bude hezky, bychom udělali Čaj o páté u mě na zahradě, spojíme to s nějakým grilováním masíčka ;)

Hele, duben jsem pryč. Hodně daleko.

 

A v květnu, když to bude do 14.5., tak přijedu. Pak jsem až do konce května opět pryč. :D A prodloužený víkendy na státní svátky nemůžu - to budu hostit rodinu v Rakousku. ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...