Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo to by nebylo od veci, zastava + hymna + mena a mame tu Piratsky stat. Jeste nejakou piratskou samolepku nad zadni SPZ jako maji Jehovisti [emoji1] aby to Passati a Superbove na kamere dobre videli, nejaka modifikace lebky se skrizenymi hnatami. Kdo je tady grafik aby to vymyskel. Nalepka samozrejme 3D.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se můžu smát? V té době jsem to tak viděl, to jsem ovšem nevěděl, že ten motor stojí konstrukčně za velké hovno. Jinak bych se k naftě skutečně nevracel.

 

Bohužel to dopadlo jak to dopadlo a už jsem to tady tisíckrát vysvětloval a znovu nechápu, proč se k tomu Kotex vrací, možná to stále nepochopil a to už začíná svědčit o jistém zdravotním problému.... ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tejdnu dám do tisku nové samolepky na rok 2015, v červené barvě ;)  Ještě nevím, jestli Kotexovi jednu dám a jestli ho nevyloučím z klubu s tim jeho verkem :D

Bude muset hodně prosit a složit ódu na moji velikost ;)...protože timhle předchozím příspěvkem si to hodně podělal.... :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Clinte ty se furt certis, ja preci nechci aby ses obhajoval. Jak si sam rekl uz si to vysvetloval, ale je to proste sranda a tak to musis brat a ne jako utok na tvou osobu. Jinak by te melo spis zajimat kdo to nasel, ja to nebyl. Dotycnemu se klepala kolena a bal se to sem dat. Ja jsem v tom vlastne nevinne, byt jen prostrednik. [emoji1]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...