Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak tos mě vyděsil tuhle když jsem po 1500km vloni zajížděl Rapida, tak jsem ho z Prahy taky valil  .90 a sjížděl jsem jakoby za Plzní na Nýřany a podle toho jak to popisuješ jsem měl asi štěstí. Dnes už se člověk fakt nikde nesveze, už ani na té dálnici ne. V Německu, ale taky né všude a navíc tam budou mít za chvíli poplatek za dálnice. Mít pak BMW popř. Mercedes atd. s nevím kolika koňmi, když to člověk stejně nevyužije. 

 

No tak ten sjezd předtím co jsi sjížděl ty na Nýřany, tak tam stojí za tím mostem pořád a vyčkávají kdo kolem proletí a na tom Nýřanským sjezdu už kasírují...

 

Jinak já v Nýřanech bydlím, proto to vím  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto: ty už jsi asi z těch všech fór zblblej. Přeci na 28.2. v pátek, tedy příští týden se plánuje dýchánek Clintův v Krušovicích.

Stringo: no vidíš, když jedu na jich Plzně, vždy jedu obchvatem přes Nýřany abych nemusel přes Plzeň.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto: ty už jsi asi z těch všech fór zblblej. Přeci na 28.2. v pátek, tedy příští týden se plánuje dýchánek Clintův v Krušovicích.

Stringo: no vidíš, když jedu na jich Plzně, vždy jedu obchvatem přes Nýřany abych nemusel přes Plzeň.

 

A kam jezdíš k Plzni? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste jezdili podle předpisů jako já, tak nemusíte mít tyhle starosti ;)

a presne proto si kupujeme 1.8 TSI ;)

motosman:

hele a kdes videl/cetl ze maj policajti vyjimku na rychlost? V tomhle state bych se divil, je to pravni stat, kde neznali/chudi platej a bohati maji pravniky a nemusej dal uz nic. Takze celkem pochybuju ze by ta vyjimka byla, pak by neslo platit právníky a to by uz byli zaplaceni politici aby se to zrusilo.

Proste ja mam zafixovano, ze policejni vuz muze vse, ale musi mit zaple modre majacky - bez nich je to jen obycejne auto.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a presne proto si kupujeme 1.8 TSI ;)

motosman:

hele a kdes videl/cetl ze maj policajti vyjimku na rychlost? V tomhle state bych se divil, je to pravni stat, kde neznali/chudi platej a bohati maji pravniky a nemusej dal uz nic. Takze celkem pochybuju ze by ta vyjimka byla, pak by neslo platit právníky a to by uz byli zaplaceni politici aby se to zrusilo.

Proste ja mam zafixovano, ze policejni vuz muze vse, ale musi mit zaple modre majacky - bez nich je to jen obycejne auto.

Cituj paragraf, že ty máš něco zafixováno je bezpředmětné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku: vlastně jo, nějak mi to nedošlo.

Stringo: Ale když jedu do Olympie, nebo na Prahu a dál na Brno tak jedu tudy. jsem z Karlovarska, spíš soukromě, než abych tam měl nějaké pravidelné služební cesty. A co Radius dorazí? Aby nám to vysvětlil jak je to s těma passatama.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

§ 18
Rychlost jízdy

(1) Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a nákladu, předpokládanému stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, její kategorii a třídě, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možno předvídat; smí jet jen takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled.

(2) Řidič nesmí
a) snížit náhle rychlost jízdy nebo náhle zastavit, pokud to nevyžaduje bezpečnost provozu na pozemních komunikacích,

B) omezovat plynulost provozu na pozemních komunikacích, zejména bezdůvodně pomalou jízdou a pomalým předjížděním.

(3) Řidič motorového vozidla o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 3 500 kg a autobusu smí jet mimo obec rychlostí nejvýše 90 km.h -1; na dálnici a silnici pro motorová vozidla rychlostí nejvýše 130 km.h -1. Řidič jiného motorového vozidla smí jet rychlostí nejvýše 80 km.h -1.

(4) V obci smí jet řidič rychlostí nejvýše 50 km.h -1, a jde-li o dálnici nebo silnici pro motorová vozidla, nejvýše 80 km.h -1.

(5) Řidič nesmí překročit nejvyšší povolenou rychlost vozidla, 2) a jde-li o jízdní soupravu, nejvyšší povolenou rychlost žádného z vozidel soupravy.

(6) Místní úpravou provozu na pozemních komunikacích podle § 61 odst. 2 lze nejvyšší dovolenou rychlost podle odstavců 3 a 4 snížit.

(7) Místní úpravou provozu na pozemních komunikacích podle § 61 odst. 2 lze nejvyšší dovolenou rychlost podle odstavce 4 zvýšit, maximálně však o 30 km.h -1.

(8) Při použití sněhových řetězů na vozidle smí jet řidič rychlostí nejvýše 50 km.h -1.

(9) Ustanovení odstavců 3, 4 a 8 neplatí pro řidiče zpravodajských služeb 15) a stanovených útvarů policie a stanovených útvarů celních orgánů, je-li to nezbytně nutné k plnění úkolů stanovených zvláštním právním předpisem, 16) je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost silničního provozu na pozemních komunikacích. Útvary policie stanoví ministr vnitra. Útvary celních orgánů stanoví ministr financí.

Tj. např. ochranná služba, dopravka, kriminálka ......

 

15) Zákon č. 153/1994 Sb., o zpravodajských službách České republiky, ve znění pozdějších předpisů.

16) Například zákon č. 154/1994 Sb., o Bezpečnostní informační službě, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 67/1992 Sb., o Vojenském obranném zpravodajství, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 283/1991 Sb., o Policii České republiky, ve znění pozdějších předpisů.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku: vlastně jo, nějak mi to nedošlo.

Stringo: Ale když jedu do Olympie, nebo na Prahu a dál na Brno tak jedu tudy. jsem z Karlovarska, spíš soukromě, než abych tam měl nějaké pravidelné služební cesty. A co Radius dorazí? Aby nám to vysvětlil jak je to s těma passatama.

Ty jezdíš z Varů do Prahy přes Plzeň???  :kol-52:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo když jedu pak dál třeba do Brna tak ano. Jak kdy, podle nálady. Je to sice delší, ale rychlejší. Silnice Vary Praha R6 je kolikrát zasekaná kamiony a na Plzeňský do Varů se jede lépe. Co sem se teď do Plzně nalítal do porodnice - zlatá cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...