Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ja bych taky klikal na mys a soupal ventilem, ale neni s kym ;D

Petrrr

na sraz nejedu, v tydnu je to pro mne marny, zitra bych teoreticky mohl, ale prakticky ne a za tyden to mam presne obracene.

prakticky = mam pohotovost, takze mam sluzebaka a jezdit sem tam se mi nechce; u nas sluzebni vuz znamena cesta domu a do prace, zadny zastavky ani po ceste

teoreticky = jedu domu sam, muzu jit ve 14h

za tyden se to obrati, takze nemam pohotovost, ale zase budu vazanej pritelkyni (zitra nejsem, jede do pryc ;)), tzn. domu tak v 17h a zase jezdit sem tam

tempomat:

pracovní nazev spotrebonavysitmat:

ranni cesta (S se spotrebomatem)

5.5

5.8S

5.5S

6.1S

5.7S

5.6S

5.3

5.1

odpoledni:

4.5

4.7S

4.4

5.1S

4.7S

4.4

4.3

4.4

takze z meho mereni plyne, ze je to spis nez ekonomicka vec, vec komfortni a nizsi spotreba (jak vsichni tvrdi), se prokaze asi na strekach prekracujicich vice nez nejakych zhruba 10km, ktere s nim ujedu ja - kazdopadne kdo si mysli jak usetri na 5km jiznim okruhu... ten necht si to vyzkousi

ale pri testovani na D1 to taky nebyl zrovna odvar... asi se musi jet v noci, kdy clovek jede sam - zde o prinosu neni pochyb (ale ja bych teda usnul)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem po dlouhé době vyjel za denního světla a zděsil jsem se hned po dosednutí do auta.

 

Všechny skla, čelní, boční totálně poškrábané od plastové škrabky, vodorovné čárky všude, jak prostě škrábu zamrzlé okna. Volal jsem hned bráchovi, co bydlí vedle v ulici a hned mi řekl, že si toho všiml u svých aut teď také, ačkoliv má nové škrabky.

 

Přisuzujeme to bordelu ze silnic, prach a špína, omokne, zamrzne a člověk to potom škrábe. A to jsem nikdy na škrabku netlačil.

 

Takže ponaučení do budoucna, jen gumovou stěrku, používat už pouze chemii, nebo vlažnou vodu, která se mi mnohokrát osvědčila. Až za dva roky koupim nové auto, už škrabku nikdy více.

 

Jo a mám dojem, že mi začíná někde na zadní nápravě klepat silentblok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To protože nemáš simply clever škrabku, já jí mám a zatím ok. Ale je pravda, že u předchozího auta po výměně čelního skla jsem po zimě taky čuměl jako ty. Nyní taky používám víc chemii, někdy ale ta je na vše krátká a škrabka přijde na řadu stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to čelní sklo dřív nebo později stejně přiletí kamínek a bude se měnit a když nepřiletí, tak stejně přiletí a pojistka se spoluúčastí 500kč a nové čelní sklo. A přes boční člověk tolik nekouká. Zadní okno a zadní boční neřeším, ty ani neškrábu. Stěrače taky dřou povrch o povrch a nějaké ty mikroškrábance taky vytvoří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci se chlubit, ale tata mi dal maly plastovy univerzalni trojuhelnik (byl na snih a snad 2 druhy ledu), jednoho dne byla na prednim skle pekna namraza. Vytahl jsem ten spesl kus plastu a kousek tim ojel u ridice nad steracem (01). K memu zdeseni to slo blbe a ten bazmek byl tak malej, ze mi vse litalo na prsty. Zahodil jsem to do dveri a vytahl moji mega gumovou sterku na okna baraku. Fik, fik okno cisty a ani to nebolelo. Jedu do prace ledy taji a co nevidim, smouhu u sterace, ostriky (bez prodlevy) nepomohly. Tak jsem na to hodil bobek. Za par dni jsem se k tomu vratil a nic tam nebylo. Ok. Na jare pucuju auto a co nevidim, smouha je zpět a az teprve za slunicka to krasne vylezlo. Magicky trojuhelnik mam ve dverich stale kdyby chtel nekdo pujcit pro kamarada.

Pruser je, ze se mi nedari sehnat sterku na okna ta moje se uz snad nevyrabi a uz sem koupil asi 3 a nahouno :( a u stare uz pomalu budu stirat plastem.

Chemie

je uplne na kotel, neverim ze to je nezavadny pro auto a hlavne, pouzijete chemii a pak se zamlzi sklo (zakony fyziky funguji, kdyz se neco prudce ohreje, tak se neco nekde musi prudce zchadit).

Takze ja uz asi 10 let praktikuji gumovou sterku a vlaznou vodu a no probleno.

Ozi

ja se na tvoje auto mracim furt a myslim ze i ostatni, tak proc by se nemracilo na nas ;) a kdyz chces drazdit organy cinne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to by bylo hustý, dobrá sranda by to byla. ty přijedeš Hurikáne na dejchánek příští pátek do Krušovic?

Radiusy: s tím mlžením máš pravdu, obzvláště při nastartovaném autě, ale stačí dát vnitřní cirkulaci a až pak jít stříkat chemii.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...