Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

aha. takže máte kombi na prostor a pak si tam dáte dvojitou podlahu, aby vám to sežralo prostor? tak já sem z toho jelen už :kol-27:  :kol-44:  :kol-46:

se pak nedivím, že vám liftback nestačí...

 

než dávat mračítka, plast za x tisíc a lak, tak radši tam dej honeycomb do masky a bude to vypadat sakra lépe! jelikož dole už honeycomb máš, tak to není taková investice.

http://www.autobest-tuning.cz/exterier-52/mrizky-215/skoda-753/skoda-octavia-ii-facelift-09-11-vypln-masky-rs-honeycomb-8917.html

 

a nebo udělej čip a kup kola či brzdy ,lepší než kus plastu :) taky sem plastoval, nemá to moc smysl asi...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si nemyslim, jsou veci, ktere porad vozis, treba ja vozim porad vetsi kriz na kola, ale ten se nevejde k rezerve a pak je druha podlaha super. ;)

 

ve stare okte jsem ji mel a byl jsem nauceny, ze tam patri, odtahova tyc, nabijecka, autokosmetika, klic na kola a spacak, tedko mi to lita po kufru a nebo je to proste jen videt... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jdu zjistit na pojišťovnu ty okna ;)  No když tak nechám vyměnit alespoň to čelní, stejně je vosekaný od šutrů. Akorát musim zjistit, kde si to mohu nechat vyměnit, doufám, že v autorizáku, nenechám to dělat nějaké šmudly, co nám předloni zkurvili výměnu okna na manželčině Polu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pod podlahou taky vozím věci. Jen musím ještě vymyslet nějaký organizer, nebo zarážky, aby mi to nelítalo. Mám tam igelit, když vezu něco špinavého, věci pro prcka (taková taška s plenkama, ubrousky, atd.) potom lehkou bundu, kdybych někde náhodou nuceně musel zastavit a měnit kolo, velkej deštník a spoustu dalších "praktických" věcí, co sem měl nacpané v síti a bylo to vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bundu mám v kufru taky, výstražnou žlutou s reflexními pruhy, ještě z letiště starou, může se hodit, vypadám v ní jako policajt :)

 

Dneska jsem protáhnul ráno autíčko dvě kilečka po dálnici, nebyl skoro provoz. Zase jsem se utvrdil, jak dobrej motor to vlastně je, ve stopade má furt dost tendencí akcelerovat, nádhera ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky mám vše postrkané pod podlahou, kolem rezervy, v rezervě, v přihrádce u rezervy (kompresor, rukavice žárovky, stahovací pásky, hadry, igelit, starý poth na sedačku apod. abych měl kufr vždy čistý , když tam pak chci  něco dát ( např. kočárek atd.) abych nemusel se přehrabovat. V postranních schránkách za nadběhy mám max. lékárničku, deku, autokosmetku, škrabku. Samotná ložná plocha vždy čistá a nikde mi nic nelítá ( síťovej program good když vezu něco menšího). A výstražnou vestu mám pod sedačkou v kapse, jooo, hold simply clever.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si strýc k tomu SUPU pořídil pro manželku ještě Yetiho včera 2,0tdi, 81 kw 4x4  skladovku MD 2014 (protiúčtem dal fábku 1,6tdi 3 roky starou s 70tiskm). Koukal jsem na spritmonitor co to bude žrát a kolem té 6ky by se měl vejít ne? Tak budu mít zase co srovnávat až se svezu. Zrychlení sice 12,2 (to můj rapid je formule oproti tomu 10,3), ale uvidíme. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy taky resite strasny veci, priplacite za kraviny a pak nadavate jak mate malo mista v kufru a kupujete dvojite podlahy a jiny nesmysly (kombajny).

Ja mam vse misto rezervy a vozim tam i lopatu na snih ;) - to je simply clever! A navic v cene vozu, zadny priplatek.

ps:

za nejakych 10 let jsem zatim nepichnul, takze rezerva byla uzitecna jako klimatizace v zime - s tou se da ale aspon odvlhcovat.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...