Přejít na obsah

Vybíjení autobaterie


zengoxxx

Doporučené příspěvky

Ale taky by mě to zajímalo...sám je velký, takže možná zavřel kočku dovnitř, a ona pak řekla :smich:

Ne vážně, jak jsi to zkoušel?

Co tam třeba strčit mobil a pustit kameru? Je to humánnější než kočka, navíc když tam mobil zapomeneš, tak tě Kubišové nepráskne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, chci se zeptat, zda někdo z Vás neřešil podobný problém:

Po cca 2 dnech se mi vybije autobaterie (auto je cca 6 měsíců staré). Dal jsem ho do servisu na reklamaci a zjistili, že odběr je 300mA a skokově až 900mA. Odpojili navigaci (Columbus) a HF sadu (originál, ale dodělávaná) a uvedený odběr byl stejný. Napsali do výrobního závodu Škody, jak postupovat dále. Odpověď je - odpojovat postupně všechny řídící jednotky. Vzhledem k tomu, že mi při vyndavání navigace odřeli hranu climatronicu a tvrdili, že navigace byla měněna (místo Nexuse), že to již bylo se děsím, pokud mi budou rozebírat celé auto, jak asi dopadne.

Předem děkuji za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chci se zeptat, zda někdo z Vás neřešil podobný problém:

Po cca 2 dnech se mi vybije autobaterie (auto je cca 6 měsíců staré). Dal jsem ho do servisu na reklamaci a zjistili, že odběr je 300mA a skokově až 900mA. Odpojili navigaci (Columbus) a HF sadu (originál, ale dodělávaná) a uvedený odběr byl stejný. Napsali do výrobního závodu Škody, jak postupovat dále. Odpověď je - odpojovat postupně všechny řídící jednotky. Vzhledem k tomu, že mi při vyndavání navigace odřeli hranu climatronicu a tvrdili, že navigace byla měněna (místo Nexuse), že to již bylo se děsím, pokud mi budou rozebírat celé auto, jak asi dopadne.

Předem děkuji za reakce.

To mě by něco odřeli tak by si to sra.i to opravit nebo vyměnit šmejdi u kterejch umělců jsi byl???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě by něco odřeli tak by si to sra.i to opravit nebo vyměnit šmejdi u kterejch umělců jsi byl???

AZ servis - Brno Kulkova, a to ještě nebylo vše, když jsem přijel domů, tak jsem zjistil, že mi teče olej z motoru. Dal jsem tam auto na 1. prohlídku po 30t km, při výměně olejového filtru se jim podařilo přes závit roztrhnout těsnění. Nejen, že spodek auta a motor byl celý od oleje (to nakonec čistili), ale díky nim mám od oleje dlažbu ve vjezdu k domu a zničený kus trávníku. Doporučuji se velkým obloukem tomuto servisu vyhnout. Zaslal jsem jim dopis, na který mi ani nedpověděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AZ servis - Brno Kulkova, a to ještě nebylo vše, když jsem přijel domů, tak jsem zjistil, že mi teče olej z motoru. Dal jsem tam auto na 1. prohlídku po 30t km, při výměně olejového filtru se jim podařilo přes závit roztrhnout těsnění. Nejen, že spodek auta a motor byl celý od oleje (to nakonec čistili), ale díky nim mám od oleje dlažbu ve vjezdu k domu a zničený kus trávníku. Doporučuji se velkým obloukem tomuto servisu vyhnout. Zaslal jsem jim dopis, na který mi ani nedpověděli.

tak pošli kopii toho dopisu i s komentářem na zákaznický odd. do Boleslavi. Když koupíš nový auto, tak pořád otravujou s nějakýma dotazníkama, jak jsi jako spokojen s autem, se servisem apod., no tak jim to řekni, když to chtěj slyšet. Měl jsi štěstí na nějakýho moulu. To mně takhle jeden mlaďas zničil 17" elektron. Někde se to naučit musej, že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pošli kopii toho dopisu i s komentářem na zákaznický odd. do Boleslavi. Když koupíš nový auto, tak pořád otravujou s nějakýma dotazníkama, jak jsi jako spokojen s autem, se servisem apod., no tak jim to řekni, když to chtěj slyšet. Měl jsi štěstí na nějakýho moulu. To mně takhle jeden mlaďas zničil 17" elektron. Někde se to naučit musej, že jo.

Dnes jsem dostal od uvedeného servisu omluvný e-mail (po 10 dnech) za vniklé problémy při servisní prohlídce a návrhem řešení poškození panelu. Zároveň chtějí řešit i reklamaci vybíjení baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dostal od uvedeného servisu omluvný e-mail (po 10 dnech) za vniklé problémy při servisní prohlídce a návrhem řešení poškození panelu. Zároveň chtějí řešit i reklamaci vybíjení baterie.

Tak závada vybíjení baterie byla odstraněna formou odkódování a opětovného nakódování auta. Udajně to způsobovalo špatně nakódované denní svícení (nevím, zda je to opravdu možné, ale při následném měření bylo údajně vše OK, no uvidíme).

Panel klimatizace byl opraven a zdarma mi zapůjčili auto po dobu opravy. Ještě mám slíbeno kompletní umytí motoru od zbytků oleje (dnes jim nefungovala wapka). Přístup už byl opravdu velmi vstřícný, proto výše uvedený příspěvek o servisu berte s rezervou (psáno těsně po provedené servisní prohlídce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si toho všiml taky když jsem si dodělával AUX zdířku. Po uzamknutí auta se světlo vypne. Nicméně to mě taky štvalo a jak má schránka před spolujezdcem drobnou vůli, tak jsem s tím hýbal tak dlouha až se to začalo vypínat správně. Utáhl jsem a je pokoj. Asi se to tím zadkem o něco opřelo aby se ten koncák vypínal při zavření. Jinak to zda to svítí či nikoliv je u mého auta vidět v šeru spárou po levé straně kastlíku. Sice dá hodně práce to najít, protože je to vidět jen z určitého úhlu ale šlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdarec. Vybíjení akumulátoru způsobovalo svého času jedno ze sériově montovaných autorádií bohužel teď ti nepovím jeho název, škoda a.s. na to dělala svolávací akci ovšem už je to nějakej rok zpátky. Vzhledem k roku výroby tvé OII by to mohla být jedna z možností ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes diagnostiku jsem uved auto do SLEEP modu a měřil odběr.V diagnostice datové sběrnice jsem procházel aktivitu jednotlivých sběrnic,až na mně vykoukla hláška,že sběrnice pohonu je v klidu,sběrnice přístrojů v klidu,info v klidu a komfortuní je neustále v činnosti.V bloku hodnot jsem potom hledal jednotlivé jednotky pro konfort.Aktivní byla pouze pravá zadní....Po výměně už byl jasný výsledek.......Tohle je takový stručný postup.Když se to takhle napíše,tak to zní velmi jednoduše,ale než jsem se dopátral nějakému výsledku ,tak to trocha uběhlo.Hledání závad v elektrice na OCT II je prostě slast....

Editováno: , autor: DIAGNOSTIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...