Přejít na obsah

Jak nejlépe nakombinovat zabezpečení vozu?


hanzcolumbo

Doporučené příspěvky

no, to už ti neřeknu, mě dělala pojistku u sebe v práci přítelkyně - takže mám pojistku hodně ohnutou a s cenou na kterou se málkdo dostane.

 

Celkově platím asi 8800Kč ( povinný, havarijní, GAP ( 340tis ) na 3 roky, spoluucast 3%, prední sklo, limity 150milionů. Všechny první škodní události ten daný rok bez penalizace v ceně na rok další... ) a ještě asi nějaký věci tam mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, to už ti neřeknu, mě dělala pojistku u sebe v práci přítelkyně - takže mám pojistku hodně ohnutou a s cenou na kterou se málkdo dostane.

 

Celkově platím asi 8800Kč ( povinný, havarijní, GAP ( 340tis ) na 3 roky, spoluucast 3%, prední sklo, limity 150milionů. Všechny první škodní události ten daný rok bez penalizace v ceně na rok další... ) a ještě asi nějaký věci tam mám...

to je dobrá darda. my platíme 40t. kč ročně ale na 2,2M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My platíme necelých 8300,- při 5% spoluúčasti a limitu 100mil s GAPem a všemi skly. Pojistka bez GAPu byla levnější o 700,- a pojištěné pouze čelní sklo. Součástí pojistky byl kupon na pískování skel za polovinu a sleva z pojištění (ta je započítaná v konečné ceně pojistky), zamykání řadící páky už nemělo vliv na pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Herdek chlapi, jak to s těmi cenami děláte :-)) My máme 12000/rok bez GAPu (ten teď zvažuju, je to 368Kč/měsíc ve variantě XL na 3 roky), POV 50/50, HAV s 5% (sklo do 10000) a na Rapida za 303 tis. po slevě. Bude to asi tím, že jsem bez bonusu, bo na sebe jsem auto dosud psané neměl... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už tam nežiju, ale ze svého dětství vím, že některým spoluobčanům neodolal dokonce ani hangár typu ÚL na žateckém letišti, a ten měl, pokud vím, přestát i atomovku :D Moje současná lokalita je celkem bezpečná, ale na sever - Mostecko, Teplicko - občas zajedu. A tam se bojím vždycky :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo to v roce 2013 u Skofinu tak, ze se neresil bonus jestli mas nebo nemas? Nikdo se me totiz na nic neptal. Nemel jsem ani zadne bonusy.. Myslel jsem, ze mi to dali jako bych mel maximalni bonus (vubec jsem se v tom kolik to stoji neorientoval a ani moc neorientuji), ale asi to tak nebylo, kdyz to tady tak ctu.

 

Ja mam spoluucast 1% (min. 1000,-), limit 50/50, pojisteni skel 5000,-, zapujceni vozu na 5 dnu, GAP ne. Vychozi cena pro vypocet 257000,- a mam to za 8500,- rocne.

 

Ve smlouve pisou: Odchylně od ZPP pro pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla - Autopojištení 06 se ujednává neuplatnění systému BONUS/MALUS. U havarijního totéž.

 

Edit: Ted kdyz jsem vyzkousel stejne parametry v kalkulacce Alianz, jiz s bonusem 28%, tak mi to vyslo na 14 tisic. Takze to asi nemam az tak spatne :D

Editováno: , autor: SkodaRapid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...