Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Zdravím páni. Dnes som bol na reklamaciu klepania v ľavej prednej časti auta. Na skúšobnej jazde technik všetko počul a keď som sa ho pytal či vedia o tom tak s neho vypadlo že majú ktomu neaky obežník. Objednal ma na servis až o 10 dni, majú plno. Tak som zvedavý ako to dopadne, dám vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

chci se zeptat jestli se ten silentblok týka i SB nebo tam uz je to po modernizaci vychytáno?

Nevím kdo z vás má lift a kdo SB.

S autem jezdí moje drahá tak abych věděl jestli to cas od casu kontrolovat, protože ona si toho určitě nevšimne :)

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si tím tak jistej nebyl. H-čko se v ND objevilo až na záčátku tohoto března a motorová část je v rozpisech ND (kromě jiných částí) společná. Jediná kontrola je demontovat tu krabici vzduchového filtru a zkontrolovat to číslo, je dobře vidět navrchu tělesa silentbloku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak na to kromě ŠA zná odpověď jen děd Vševěd. Pokud by někdo z vlastníků novějších aut m.r. 2014 byl ochoten na to juknout, bylo by to fajn (a i v jeho ve vlastním zájmu....).

Osobně si myslím, že se na ŠA řítí velkej problém, protože z bran všech závodů vyjelo velký množství aut a dotklo se to zrovna nejprodávanějších motorizací. Ale určitě to nebudou řešit nějakou svolávačkou a ty co se neozvou, že jim to klepe, vyřeší v rámci první servisní prohlídky po 2letech/30tkm - pěkně potichoučku jim to vymění a zákazník se nic nedozví. Nebo-li se to vyřeší servisní akcí, podobně jako byly úpravy softu, podložky pod turba atp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-vyřeší v rámci první servisní prohlídky po 2letech/30tkm - pěkně potichoučku jim to vymění a zákazník se nic nedozví.

-Nebo-li se to vyřeší servisní akcí, podobně jako byly úpravy softu, podložky pod turba atp..

1.určite nie

2.možno,ale vážne pochybujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl kontaktován ( po mnou psané urgenci), že byl kontaktován můj servis o přímé vyřešení mého problému a že díl 6RF199555H je v dostatečném množství skladem. Sice jsem nedostal bonus v podobě 10tis, ale to nevadí, tak snad už tento problém nebudu řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V patek jsem byl prezouvat gumy, tak jsem se zminil, jak to tedy je s tim definitivnim dilem (H), ze cekam na tu vymenu za provizorni, co mi tam dali. Technik mrkl do systemu, rika, ze dil je k dispozici, objedna ho a pak se pry ozve. Ani neresil jestli mi to s tim prozatimnim klepe nebo ne. Uvidime kdy se tedy ozve.

 

Sice OT, ale u prezuti mne docela potesili cenou, menil jsem komplet za komplet, kontrolovali vyvazeni, jestli menili zavazi to nevim, chtel jsem doplnit kapalinu v ostrikovaci, a auto jeste umyli. Sumasumarum cena 570Kc. Aspon nejake prijemne prekvapeni.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...