Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Jo musí, protože na silentbloku je uchycení lože baterky a bez odpojení to prostě nedáš. Proč se ptáš?

S to serviskou je to divný, mě tam teda nic nenapsali. Ale ono je to ale vlastně jedno, protože stejně je to v jejich informačním systému uložený u VIN auta.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim jak to udelali bez odpojeni baterky ale mam tam taky H a dokonce termin vyroby na moje narozeniny hehe:) jen nevim jesli jsem tam zpatky dobre zacvakl ten filtrbox ten zadni cep mi prijde stupidni...trochu vuli to ma mit ne?:)

post-31118-0-60261800-1396167790_thumb.j

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptam se proto ze kdyz mi daváli provizorni tak bylo evidentni odpojeni baterky (smazany najety km atd) a ted vse zustalo:)

Tak to ti asi dělal automechanik, který byl původně gynekologem, ti jsou schopni dělat výměnu ojnice skrz výfuk :-D. Možná byl línej a jen baterku odklopil, což mu tedy paradoxně přineslo zmenšený manipulační prostor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže o víkendu v servisu proběhla menší reklamace (narovnávač pásu byl zaseklý a při vytahování  se zasekával a krabatěl) a je vše OK. 

Při té příležitosti jsem se ptal na silentblok a servisák se podíval do ETKy podle VIN a prý tam mám už novej tedy H. Říkal taky, že nikdo neví a ŠA nikde neuvádí od kdy se H-čko do rapidů montovalo, ale že to prý jde vyčíst z PC podle konkrétního VIN. 

 

Moc tomu nerozumím tak doufám že neplácám nesmysly... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, kouknu a dám vědět...

 

EDIT: aspoň si prověřím, jestli mě v servisu nemazal med kolem huby... Každopádně říkali, že už se s tím setkali a vyměňovali ho někomu. Mají o tom info takže kdo není z daleka a chce vyměnit tak doporučuji zajet tam a domluvit se...

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, takze mam po servise a zavada odstranena "posunutim zadných dorazov na kufry". Som si myslel ze si robia srandu :kol-44: . Lenze problem je v tom ze je teplo a neni to pocut, uvidim zajtra rano cca o 5 hod na "klepajucej ceste". Foto mojto D ako si tam stale spinka :kol-57: .

post-84400-0-56292600-1396274307_thumb.j

Editováno: , autor: tasum
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže změna, mám tam D... :(
Asi se mám na co těšit.

Jak pojedu kolem servisu tak to řeknu tomu servisákovi ať si strčí tu svou ETKu někam a uvidím jak se k tomu postaví. Pravda je ze mě to zatím nekřupe...

post-85880-0-36680500-1396290844_thumb.j

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to fakt vypadá, že ŠA (resp.VW) udělá vše pro to, aby se aféra jménem klepající silentblok nerozjela do moc velkýho rozsahu, resp. aby oddálili záruční opravy. Jestli začali H-čko montovat fakt až v březnu t.r., tak je to sakra velký počet aut s hrozící potencionální opravou za 2600Kč/auto. S nastávajícími teplými dny ale zmizí auta s Klepáním (ťukáním) v levé přední části vozu (podvozku), čas poběží a další várka oprav je čeká zas až v příští zimě. A koncern se potajmu modlí, aby byla ještě teplejší než letos.....

Navíc instrukce ŠA zní jasně (jak mě to řekli při urgenci výměny provizoria): když to neklepe, nic se měnit nemá. Takže pokud nebudete "držky", který si budou stěžovat na všech frontách, nic se Vám nevymění. Nic v autě neklepe a dle ETKY ani není důvod, máte tam přeci inovovaný díl! Pěkně to má ŠA vymyšlený. Museli byste vědět, že tam máte opravdu D-čko a museli jste je donutit zkontrolovat a to před váma osobně, že tam není díl dle ETKY a vašeho VINka.

 

tasum: fakt výsměch zákazníkovi, klepání zepředu od podvozku se řeší seřízením karoserie v zadní části auta......

 

Jakoob, zkus vytáhnout z technika jestli je nějaká informace v TPI. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...