Přejít na obsah

HTP


The Driver

Doporučené příspěvky

Grrrrrrrrrr  zase někdo útočí na HTP  :p  !  Náhodou je to supr autíčko i když na závody s ním nejedu :)

ale da sa aj s HTP posalit viem to z vlastych skusenosti a nikdy nevymenim HTP za nejaky iny motor iba za RS but tu 1.4 10 PH alebo za 1.9 TDI 96 KW

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nevymenim HTP za nejaky iny motor

To jsi mě potěšil ! :wub:

-_-;) ale aj keby som mal vymenit tak predsa by som nevymenil a nechal by som si HTP a kupil but tu 1.4 alebo TDI RS fabulu a aj tak by som jazdil na HTP premna je to vynikajuci motor proste nema chybu :wub:

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nevymenim HTP za nejaky iny motor

To jsi mě potěšil ! :wub:

-_-;) ale aj keby som mal vymenit tak predsa by som nevymenil a nechal by som si HTP a kupil but tu 1.4 alebo TDI RS fabulu a aj tak by som jazdil na HTP premna je to vynikajuci motor proste nema chybu :wub:

ty si tych motorov asi vela neskusil ;)

myslim ze pokial by si mal moznost vymeny za uz spominanu RS tak by si nevahal ani sekundu

vo vlastnom aute mam 1,6 75kW inak este jazdim s O2 1,9TDI; O1 1,8T 20V a tu 1,6 by som kedykolvek menil za ktorykolvek s tychto dvoch motorov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nevymenim HTP za nejaky iny motor

To jsi mě potěšil ! :wub:

-_-;) ale aj keby som mal vymenit tak predsa by som nevymenil a nechal by som si HTP a kupil but tu 1.4 alebo TDI RS fabulu a aj tak by som jazdil na HTP premna je to vynikajuci motor proste nema chybu :wub:

ty si tych motorov asi vela neskusil ;)

myslim ze pokial by si mal moznost vymeny za uz spominanu RS tak by si nevahal ani sekundu

vo vlastnom aute mam 1,6 75kW inak este jazdim s O2 1,9TDI; O1 1,8T 20V a tu 1,6 by som kedykolvek menil za ktorykolvek s tychto dvoch motorov ;)

kamarade ja by som rad mal napr BMW ale unas stoja tolko poistky ze koniec a htp sa mi paci a je dost zive premna to zatial staci -_-

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V///RS: presne tak, ide o to co clovek skutocne potrebuje ;)

teda myslim to tak ze naco chodit tankom na vrabce ak rozumies co som tym chcel povedat ;)

inak schvalne som spominal len koncernove motory a nie napr BMW ;)

inak k tym poistkam jj docela viem kolko stoja ;) sam ich platim -_-

Editováno: , autor: redliner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, je potřeba vědět jak chci auto používat, jen prostě nejde v naší společnosti spoustě lidí mít doma dvě až tři auta, několikrát jsem psal, že HTP není špatné, sám jsem ho pořizoval jako příměstské auto, ale není problém s ním jet po dálnici a delší trasy a to i se zátěží. Lidi, kteří nemohou mít druhé větší a silnější auto pro rodinu se nemusí bát HTP jako rodinné auto. Sám jezdím na dovolené s druhým autem, přesto dost pro rodinné cesty používám své HTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...