Přejít na obsah

Žiarovky do dálkových i tlumených světel


Diamant

Doporučené příspěvky

Hlavně nezákonné...

Šťourale :) Pořád se tady tím vláknem prohrabávám a řeším nějakou variantu..a pořád nic moc :feve:

Ono se docela těžko pracuje s materiálem, kdy jeden řekne např,. na Cool Blue, že jsou parádní, svítí bíle, navíc o pár procent jasněji, druhý je zas znectí, že jsou naprd..a tak je to tu snad se vším, co se zde objevilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem zde psal o NightBreakerech poprvé (tim myslim o jejich porizeni), byl konec rijna (10/2007). V noci kdyz to jde, svitim takrka stale s dalkovymi (vedle HID), a dodnes NB sviteji bez problemu. To je jiz takrka polovina roku.

S vyjimkou rovnez jiz zminovanych a stale omilanych PIAA do H7 nic lepsiho nesezenete, Osram NB oproti PIAA se ale daji koupit v Cesku a za rozumne prachy, a jako dalky jsou velmi, velmi pouzitelne, CoolBlue se s tim snad ani srovnavat neda - ty povazuji za "siditko"

A pro ty nektere nove prispevatele, kteri se tady dokolecka-dokola stale vyptavaji na jedny a ty same veci. Mozna by stalo za to si tento thred prolistovat trochu nazpet, pripadne vyuzit funkci "Hledání" ;)

za tie 2mesiace som spravil 40t. km,čo je oproti CB o polovicu menej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by velkou zátěží mít v potkávacích i dálkových žárovky 80W ? Máte někdo zkušenosti?

Problem je ten, ze konstrukce reflektoru obvykle odpovida planovanemu vykonu zarovek, a dlouhodobe pouzivani vyssich prikonu (spojene s vyssi emisi zbytkoveho tepla) muze reflektor trvale poskodit. Takze, pokud bych takove zarovky pouzil, rozhodne ne do potkavacek, ktere sviti v podstate stale, ale jen do dalkovych. Nicmene bych se spise poohledl po zarovkach standardnich (u H4 napr. 50/55W), ktere maji vyssi svetelny vykon a jsou takto oznaceny - napr. takove ma PIAA, ktera je i takto prodava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsou ve světlech Cool Blue..tak snad to není moc odsouzeníhodné ;) Uvidím sám, protože když pročtu recenze a zkušenosti, někdo je vynáší do nebes, jiný je zatracuje..také nic nového. každopádně při srovnávání, co do světel dát, vyhrál fakt, že jsou homologované, tedy bez problémů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat uživatelů jaké žárovky by mi tedy doporučili.Po přečtení předchozích příspěvků nejsem moc moudrý a rozhodnutý.Chtěl bych bělejší světlo než z klasických žárovek.Přemýšlel jsem,že H7 koupímSILVERSTAR a do dálkáčů H1 bych pořídil NIGHT BREAKER nebo mám koupit stejný tip do obou?U těch NIGHT BREAKER mě zaráží ta relativně nízká životnost,v dálce,kterou moc často nepoužívám by to nevadilo,ale u potkávacích,které jedou pořád by to moc nevydrželo.Nebo poradí někdo jinou alternativu třeba od Philipsu?

předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat uživatelů jaké žárovky by mi tedy doporučili.Po přečtení předchozích příspěvků nejsem moc moudrý a rozhodnutý.Chtěl bych bělejší světlo než z klasických žárovek.Přemýšlel jsem,že H7 koupímSILVERSTAR a do dálkáčů H1 bych pořídil NIGHT BREAKER nebo mám koupit stejný tip do obou?U těch NIGHT BREAKER mě zaráží ta relativně nízká životnost,v dálce,kterou moc často nepoužívám by to nevadilo,ale u potkávacích,které jedou pořád by to moc nevydrželo.Nebo poradí někdo jinou alternativu třeba od Philipsu?

předem díky

tak za prvé bych navrhoval spíš TYP a ne TIP... :kol-98: (neber to osobně, každý občas uděláme chybu)

každopádně BlueVision od Philipsu jsou úplně na prd... Nightbraker sem neviděl, ale Fattyho Nokya Artic White sou fakt super! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat uživatelů jaké žárovky by mi tedy doporučili.Po přečtení předchozích příspěvků nejsem moc moudrý a rozhodnutý.Chtěl bych bělejší světlo než z klasických žárovek.Přemýšlel jsem,že H7 koupímSILVERSTAR a do dálkáčů H1 bych pořídil NIGHT BREAKER nebo mám koupit stejný tip do obou?U těch NIGHT BREAKER mě zaráží ta relativně nízká životnost,v dálce,kterou moc často nepoužívám by to nevadilo,ale u potkávacích,které jedou pořád by to moc nevydrželo.Nebo poradí někdo jinou alternativu třeba od Philipsu?

předem díky

no jo ty Nokya sou fakt dobrý ale malinko do modra, díváš-li se z jiného úhlu než čistě ze předu, kam svítí..

ale nikomu to nevadí a vydržej.. narozdíl od těch šitek, co prodávaj u nás..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ty Nokya sou fakt dobrý ale malinko do modra, díváš-li se z jiného úhlu než čistě ze předu, kam svítí..

ale nikomu to nevadí a vydržej.. narozdíl od těch šitek, co prodávaj u nás..

Barva pěkná to máš pravdu ale mě přišlo že moc nesvití, je to muj pocit, ještě je zkusim, pravda počasí za moc nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...