Přejít na obsah

ŠKODA Rapid versus ŠKODA Octavia II


admin

Doporučené příspěvky

Podle mne toho Rapid nemá proti O2 moc co nabídnout. Jeho jedinou předností jsou modernější tvary. Rapid je stvořen jako laciný vůz , kdežto O2 ( zvlášť v době svého vzniku ) rozhodně nebyla levná a nebyla zasažena současnou snahou o co největší úspory . O2 byla drahá , ale podle mne tomu odpovídala technika i materiály . Měl jsem možnost projet se vypůjčeným rapidem a za sebe můžu prohlásit , že to proti mojí sedm let staré O2 byla "bída". Spíš si myslím , že rapid má blíž k fabii než k O2. Možná teď po změně nastavení podvozku se to zlepší , nevím nově naladěným rapidem jsem nejel. No v každém případě nevidím důvod proč vyměnit O2 za rapida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenosti uživatelů je to nejlepší.Četl jsem tady nějaké povídání člena-myslím z SK co si koupil new Rapid a říkal přesně to co já.Na špatných cestách je to špatné,hodně se přenáší zvuk od kol do karosérie.Je to škoda,Radip Spaceback se mi moc líbí a uvažuji,že jak bude k dostání jako ojetina za doblou cenu ale ve full verzi,tak jej pořídím ženě.Ale nedělám si iluze,že jiné vozy na tom budou o moc líp.Včera jsem byl něco řešit v Renaultu a díval jsem se  a je to to samé-odkryté podběhy,tenké tlumící hmoty uvnitř na podlaze.

Co mě moc mile překvapilo,měl jsem půjčený rok starý Focus a můžu říct,že podvozkově paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit nový...