Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Pánové, přiznejte si to.

Dnes už jsou ceny aut jinde.

A v Německu? Ano škodovek si tam váží, bydlím v příhraničí a každý druhý tu auta vozí.

A že jsem nedávno viděl S2 za 9tis éček, o kterém byste oba ani nemlkli a tiše se kochali.

Nicméně tady jsme u jedniček. A luxusní S1 se dá dnes pořídit do kila.

No vše začlo S1 za 335tis, který má tržní hodnotu ne větší, než 150tis.

Prostě už všichni máme starý auta a je na čase si to přiznat...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na německé stránky a do 15 tisíc tam toho je hafo a nejstarší je 2011.Motory 2,0TDi,ale i jiné.Nájezdy kolem sta tisíc ale samozřejmě i větší.Výbavy jak kde.Nicméně souhlas se supem.Je to chlapi o názoru,ale čas nezastavíš a je jasné,že ta cena za S1 byla s říše snů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt čekám, že napíše Voice, v jaký voňavce jezdí a on furt nic... :kol-32:

Šak to není žádné tajemství normální roomster, a voňavka už to dávno není, vždyť to má 32t. km. (Tomu já už říkám ojetina). Jezdí s tím v 90% žena. Já mám teť služebáka  Hondu CRV (koupeno v listopadu minulého roku), s tím jezdím nejvíc. Nebo mám méně častější variantu a tou je Allroad 3.0TDI biturbo, ale k tomu se dostanu tak 5x do měsíce na delší cestu. (Ten je koupený v únoru tohoto roku). Tyto dvě auta lze ještě považovat za voňavky. Jo a syn má Vento, a to je taky voňavka....už zachvilku bude čichat ke kytkám na vrakovišti :kol-48:

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tady je kámen úrazu: "voňavka už to dávno není, vždyť to má 32t. km"

Pro mě a předpokládám i pro většinu místních fórařů může být voňavý auto s dvouma, třema kilama na budíkách.

Rozumějme si tak, že ten můj pojem voňavý znamená v přijatelně dobrém stavu (technickém a vizuálním)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-47: Přesně tak. Každý to máme a vnímáme jinak. Já neříkám že auto s třista tisíci kilometry musí být špatné, může být v přijatelném vizuálním a dobrém technickém stavu, ale už to pro mne nebude voňavka. 

 

Publikováno 02. červen 2014 - 19:26

Díky,ale každý asi máme jiné představy o voňavce. Prostě co člověk to jiný názor na auto. A o tom to je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, třeba s dvouma, třema kilama, ale v dobrém stavu. No snad ten můj třeba s 212tis není snad šrot...

Nebo si myslíš, že většina zdejších superbočlenů, kteří mají něco nalítáno nemají dobré vozy?

A že jich zde je, a mají najeto dost a ty auta jsem prolez a 95% z nich byly voňavky

Není to o kilometrech, ale o přístupu. Navíc, auto musí jezdit a ne, aby za 7let najelo 21tis - tohle je šrot s pavučinama, kde je všechno ztuhlý, brzdy v háji a jediný, co je na tom dobrý jsou neprosezený sedačky. A pokud to dostávalo pravidelný servis, takbych chtěl vidět ten olej, nebo spíš nevěřím, že ho tam každý rok někdo měnil. Kolik by podle Vás měl mít voňavej SUP třeba z roku 2003-2007 nalítáno?

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...