Přejít na obsah

Fólie na sklo


parkan

Doporučené příspěvky

Vím, že mě asi ukamenujete za toto téma, ale chci si dát sluneční fólie a řeším jakou propustnost a jak budou vypadat na autě. Zkoušel jsem hledat tady na fóru, ale asi hledam blbě, protože jsem nic moc nenašel. Zajímaj mě hlavně fotky aut s fóliema, FI combi v šedivý metalíze by byla přesně to co hledam :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím, uvažuji o tom, že si dám na okno pátých dveří folii a na zadní dveře, nechci nic tmavého ale přesně toto, fólie má ATEST 8SD 2689. Ale o co mi jde, zda si jí mohu na auto dát sám, protože abych cpal někomu prachy za takovou prkotinu to fakt ne. Zde je odkaz na výrobek.

 

http://www.bmshop.eu/folie-protislunecni-75x300cm-medium-black-25-2/#dotaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš atest na krabičce,je ten nejmenší problém udělat si podle něj štítky,nebo to zadat do nějaké reklamky.

Štítky se vkládají při lepení mezi sklo a folii a tím je legislativní povinnost splněna.

Do TP se samozřejmě úprava zasklení folií nezapisuje.

post-655-0-45885900-1394178673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní boční skla a zadní sklo můžeš mít zatmavené na maximum a nepotřebuješ na to ATEST. Na předních bočních sklech musí zůstat maximální propustnost světla 75% a to je již udělané z výroby zeleným tónováním skla. Tím pádem na přední boční skla nesmí být nalepena žádná zatmavovací fólie. Výjimka je na čirou bezpečnostní fólii a tam musí bát nalepen ATEST a musí bát vyplněna ATESTAČNÍ KARTA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...