Jump to content

Čočkyn

Uživatel
 • Content Count

  511
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

68 Excellent

About Čočkyn

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,345 profile views
 1. Čočkyn

  1,5 tsi s dsg

  Jojo, taky to tak dělám 😊 7 rs na režim sport to dá přesně ve 130km/h. Je to podle mě tak schválně na dálnici děláné. Ale když jedu přesně 90 tak ten 7 rs mi přijde dost utrápenej. Nastavuji na tempomatu 93-95 a to pak už je lepší.
 2. Čočkyn

  1,5 tsi s dsg

  Zeptám se, vy co jezdíte na S tak pri 90-100 km/h když jedu tak 7 rs to nikdy nezařadí, jezdil bych jen na 6 rs máte to taky tak?
 3. Nevěřím, že ten systém je tak citlivej 🤔
 4. 1.5 DSG zatím 1200 km najeto a nehopsá 😊 zatím je tedy vše jak prodejce sliboval v Dubnu někdy
 5. Provedl jsem asi po 100 reset všeho a tentokrát jsem to plně rozjel 👌👍🏼vše funguje.
 6. Zdravím, prosím o radu, jelikož v servisu na nic nepřišli a na zak.lince taky nic extra z nich nevypadlo. Mám vytvořen účet pře PC, nalezeno vozidlo, ověřen účet u prodejce, vygenerovaný kod, zadam do auta a hlaska "registrace neúspěšná" auto na net připojený. Zkoušel jsem tovární nastaveni a nic.
 7. Tak to zkus nakonfigurovat a uvidíš, jestli když dáš verzi 4x2 a vario zda v konfigurátoru budeš mít možnost koupit rezervu.
 8. Karoq Sportline 1.5 DSG teď vyroben a neskáče mi, jako další kusy předtím co jsem měl na zkoušku. Jezdím hlavně na režim sport i přesto, že je auto v "záběhu" dostalo hned Vervu 100 a když potřebuju, tak tomu šlápnu, ať si zvyká.
 9. Tak to už konkrétní den je vidět. Já jsem ho věděl tak cca 8 dnů předem. Možná to vidí ale neumí to číslo rozkódovat. VIN budeš vědět až auto definitivně odklepnou jako vyrobeno. Ja měl vyrobeno včera, začali výrobu pátek svařováním a dneska bylo VIN na světě.
 10. jaký týden máš výrobu?
 11. Já už mám vyrobeno, čekám na dovoz.
 12. Tak dej vědět, já pro to samé snad za týden 👍🏼
 13. Dsg tak působí z důvodu, že je to dvouspojka, jedna spojka řadí sudé a druhá liché, pokud brzdíš, tak soft připravuje převedovku na nižší rychlostní stupně, ale když pridáš tak chceš prudce zrychlovat a ta dvouspojka je trochu zmatená. Četl jsem to v článku kde vysvětlovali funkci DSG.
 14. Až budu auto na lince, vyrobeno tak prodejce VIN vidí. Dřív ne.
×
×
 • Create New...