Jump to content

Čočkyn

Uživatel
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

69 Excellent

About Čočkyn

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
 1. Čočkyn

  1,5 tsi s dsg

  Mám zatím za 6 měsíců najeto přes 6tis km a u mě ok. Okresky, město, dálnice vše ok. Dlouhodobá kolem 7,4 l/100km, ale s teplejším počasím to padá skoro o 1L/100km dolů. Utrápenej motor to není. Tankuju jen shell v-power z 99% jinak verva 100 z benziny ale těch v okolí moc nemám.
 2. Bude tam co chceš z menu, mimo mapy.
 3. Ano vzhled je diky verzi sportline a to, že zůstává, prostě to tak mám.
 4. Mám všech 5 typu zobrazení a všechny mi drží. Druhý den přijdu a mam zobrazení co jsem si navolil. Sportline vyroben v Říjnu 2019.
 5. Čočkyn

  1,5 tsi s dsg

  Jojo, taky to tak dělám 😊 7 rs na režim sport to dá přesně ve 130km/h. Je to podle mě tak schválně na dálnici děláné. Ale když jedu přesně 90 tak ten 7 rs mi přijde dost utrápenej. Nastavuji na tempomatu 93-95 a to pak už je lepší.
 6. Čočkyn

  1,5 tsi s dsg

  Zeptám se, vy co jezdíte na S tak pri 90-100 km/h když jedu tak 7 rs to nikdy nezařadí, jezdil bych jen na 6 rs máte to taky tak?
 7. Nevěřím, že ten systém je tak citlivej 🤔
 8. 1.5 DSG zatím 1200 km najeto a nehopsá 😊 zatím je tedy vše jak prodejce sliboval v Dubnu někdy
 9. Provedl jsem asi po 100 reset všeho a tentokrát jsem to plně rozjel 👌👍🏼vše funguje.
 10. Zdravím, prosím o radu, jelikož v servisu na nic nepřišli a na zak.lince taky nic extra z nich nevypadlo. Mám vytvořen účet pře PC, nalezeno vozidlo, ověřen účet u prodejce, vygenerovaný kod, zadam do auta a hlaska "registrace neúspěšná" auto na net připojený. Zkoušel jsem tovární nastaveni a nic.
 11. Tak to zkus nakonfigurovat a uvidíš, jestli když dáš verzi 4x2 a vario zda v konfigurátoru budeš mít možnost koupit rezervu.
 12. Karoq Sportline 1.5 DSG teď vyroben a neskáče mi, jako další kusy předtím co jsem měl na zkoušku. Jezdím hlavně na režim sport i přesto, že je auto v "záběhu" dostalo hned Vervu 100 a když potřebuju, tak tomu šlápnu, ať si zvyká.
 13. Tak to už konkrétní den je vidět. Já jsem ho věděl tak cca 8 dnů předem. Možná to vidí ale neumí to číslo rozkódovat. VIN budeš vědět až auto definitivně odklepnou jako vyrobeno. Ja měl vyrobeno včera, začali výrobu pátek svařováním a dneska bylo VIN na světě.
 14. jaký týden máš výrobu?
×
×
 • Create New...