Přejít na obsah

škrtiaca klapka 1.4MPI


century

Doporučené příspěvky

kde se přímo nachází ta škrtící klapka? nějaké foto třeba z etky nebo něco podobného... taky mi to po nastartování cukne tak to chci vyčistit... jak se to má přímo dělat... to nevadí když nastříkam spray do ty klapky a steče tam ta voda? může se použít odmaštovací spray... třeba na brzdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aky mas motor ? inac o tom su tu uz cele slohy napisane aj s obrazkami a postupom prace. iba v skratke ti napisem ak mas 16V tak musis dat dole kryt motora ten plastovy navrchu a hned ju uvidis. cistit ju cisticom tak ze niekomu povies aby ti pridavla plyn a ty to tam striekaj. klapky sa nechytaj ani s nou nehyb vraj sa moze pokazit aspon mi to tvrdil servisak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aky mas motor ? inac o tom su tu uz cele slohy napisane aj s obrazkami a postupom prace. iba v skratke ti napisem ak mas 16V tak musis dat dole kryt motora ten plastovy navrchu a hned ju uvidis. cistit ju cisticom tak ze niekomu povies aby ti pridavla plyn a ty to tam striekaj. klapky sa nechytaj ani s nou nehyb vraj sa moze pokazit aspon mi to tvrdil servisak.

Přesně tak. Toto je správný postup čištění klapky. Já už tady taky popisoval problémy s nesprávným čištěním klapky.

post-8-1155019626.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Ahojte chcem sa spýtať alebo informovať  potreboval by som vymeniť na škode  škrtiacu klapku  ako som pozeral na nete tak cena je dosť vysoká tak by som pozeral po bazároch a našiel som cca od 35 euro použité oplatí sa kupovať  ? Ak hej načo si mám dávať pozor ak to idem pozrieť ? Ďakujem za odpoveďe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor mám  1,4 MPI  44 kW  mám aj LPG , ja si to dám vymeniť u kamosa ten je automechanik len čo som pozeral prvo výrobu tak škrtiaca klapka stojí  163 euro , ale našiel som zopár fabií ktoré rozpredávajú na súčiastky rozmýšľam, že kúpim repasovanu a nie novú alebo čo sa viac oplatí podľa Vás ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...