Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

chtěl jsem se zeptat. pokud tady někdo obchazel autosalony ohledne nabidek. ukazovali ste jim, třeba lepši nabidku odjinud? A zkouseli zda pujdou dolu? Já mám z jednoho salonu nabídku na 333 tis (cena na uver) a druhy 357( take cena na uver) jde mi o to , že u té druhé nabídky dam na odkup své dosavadní auto za 130 tis. Když si u nich nové auto nevemu cena vykupu bude nižší. Jde mi o to, zda druhý autosalon by mi dal ještě slevu? aby se dorovnal prvnimu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem se zeptat. pokud tady někdo obchazel autosalony ohledne nabidek. ukazovali ste jim, třeba lepši nabidku odjinud? A zkouseli zda pujdou dolu? Já mám z jednoho salonu nabídku na 333 tis (cena na uver) a druhy 357( take cena na uver) jde mi o to , že u té druhé nabídky dam na odkup své dosavadní auto za 130 tis. Když si u nich nové auto nevemu cena vykupu bude nižší. Jde mi o to, zda druhý autosalon by mi dal ještě slevu? aby se dorovnal prvnimu?

Jo klidně jsem jim psal, že mám nabídku třeba na slevu 5% a pokud nemohou nabídnout méně, tak ať se s tím ani nepočítají. Byla by to pro ně zbytečné práce. Samozřejmě jsem to formuloval jinak a ne takhle.. :) Asi jsem to tu někde psal, ale nejlépe mi vycházel Přerost a Švorc na Praze 6.

 

Editováno: , autor: Pavel_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je hodně rozdílná, buď jde o různé konfigurace auta a nebo to nechápu, je potřeba srovnávat srovnavatelne.. Mimo ceny koukej i na služby co nabízí navíc, či případně poprodejni výhody a benefity k vozu.

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Konfigurace jsou totozne je to jedno auto. Kde je cena drazzsi mi vykoupi me stare auto ale musim si u nich koupit nove
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchý princip jedné kasy, tobě dají větší slevu na nové a o to méně vydelaji na ojetem werku, jednoduché jako facka. Zjisti si přidané hodnoty jako benefity atd a dále pak taky třeba termín dodání. Osobně bych si priplatil 2tis a měl auto za měsíc než si vrtat koleno kvůli 2 tisícům a mít auto za 15 týdnu.

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A první autosalon Ti taky odkoupí auto nebo ne? Pokud chceš prodat staré auto, dostaneš za něj 130 tisíc, tak bych to asi neřešil. 227 tisíc je hodně solidní cena. :)

Nene prvni neodkoupi. Ja bych klidne prodal i pres inzerat. Ale znam lidi. A nechci mit potom starosti ze budou hledat chyby a nedejboze treba za 3 mesice odejde treba turbo nebo neco a budu mit oplejtacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene prvni neodkoupi. Ja bych klidne prodal i pres inzerat. Ale znam lidi. A nechci mit potom starosti ze budou hledat chyby a nedejboze treba za 3 mesice odejde treba turbo nebo neco a budu mit oplejtacky

Pokud mas auto ve stavu, kteremu veris a udelas si smlouvu tak jak ma byt. Tak bych se nebal. Navíc pokud je auto hezke, bude pryc raz dva a za vic nez ti da prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene prvni neodkoupi. Ja bych klidne prodal i pres inzerat. Ale znam lidi. A nechci mit potom starosti ze budou hledat chyby a nedejboze treba za 3 mesice odejde treba turbo nebo neco a budu mit oplejtacky

 

Proč bys měl mít oplejtačky? Člověk kupuje ojeté auto a musí očekávat investice. Pokud kupujícímu nedáš jakoukoli záruku, může Ti být jedno, co se s autem stane.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, ovšem jde nejspíše o trochu jinou věc. Pokud je ovšem automobil v pořádku, nebyla zjištěna žádná havárie (které byly zatajeny) a nebyly stočeny kilometry, není důvod, aby při projevení vady někdo někomu vracel peníze.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos taha auta z nemecka a preprodava a vypravel mi ze jednou za nim prijel po mesici borec ze to auto ma spatne brzdove desticky . Nakonec si nechal udelat od pravnika poradnou smlouvu a neresi nic.

Kdyby jsi mel zajem tak pisni :) poslu ti takovou smlouvu kera je neprustrelna :D

Editováno: , autor: Menty91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...