Jump to content

MilanHos

Uživatel
 • Content Count

  3,937
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

MilanHos last won the day on January 9

MilanHos had the most liked content!

Community Reputation

1,006 Excellent

About MilanHos

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 11/04/1990

Recent Profile Visitors

3,224 profile views
 1. MilanHos

  Vnitřní osvětlení LED

  Záleží jaký odběr má ta krabička do které to vše zapojíš. A taky jak sám podotýkáš může být chyba v samotném uživateli, ale s tím ti těžko někdo poradí, leda by jsi to nechal na někom zkušenějším a neexperimentoval. Jedno zahoření ve dveřích už tu bylo.
 2. MilanHos

  Vnitřní osvětlení LED

  Mě se odpálila pojistka, když jsem do rozbočovače dal pojistky naopak. Ale to byla 5A do kamery. Nejspíš je to přetížený, nic jiného mě nenapadá. Kolik má A ta original na stěrače? Pokud potřebuješ na ty pásky 20A tak to dej na pozici která má více jak 20A původní pojistku. Nikdy na pozici s menší pojistkou.
 3. MilanHos

  Vnitřní osvětlení LED

  Pokud dobře vidím, tak jsou to pásky zalité v silikonu. Když jsou to navíc pásky z ebaye a podobně tak ty se rády přehřívají. Bylo by lepší je schovat ještě do hliníkobého profilu popřípadě podlepit nějakým kovovým páskem pro odvod tepla. Zkoušel jsem jednou tento pásek v silikonu dát do hliníkového profilu jako osvětlení v akváriu a tím že se pod krytem drží teplo tak se pásek přepálil. Jak je to zalitý silikonem tak tam neprobíhá přirozený odvod tepla.
 4. MilanHos

  Škoda SCALA

  Včera jsem se dozvěděl jeden drb o tom, že si jeden ze školících, co se tu posledních 14 dní proháněli na produktovém školení, stěžoval na nějaké problémy s elektronikou u Scaly. Tak doufám, že to byl jen problém jednoho z prvních vyrobených aut určených k testování a jinak už to podchytí.
 5. MilanHos

  Vnitřní osvětlení LED

  @MaikyXwirer má plno různých úprav popsaných v tématu o své F3 v sekci “vaše Fabia 3”. Je aji dobré problém více popsat, o jaký led pásek se jedná, kde ho máš nalepený, nejlépe i fotku a tak 😉 Nemáš náhodou @wirer návod na ambientní pásek u sebe na webu?
 6. MilanHos

  Škoda SCALA

  U mě je zelená vždy na prvním místě, každopádně hezčí je vždy s černými doplňky.
 7. MilanHos

  Jaký motor vybrat pro FIII?

  No jo no, pěkná demence ty limity. Zlatej dieselgate. Někteří by se měli zvednout z prdelí a podívat se na následky přísného snižování emisí. Ale co je těm lidem po segmentu malých aut, oni mají nosánky na onačejší limuzínky.
 8. MilanHos

  Škoda SCALA

  Jak už bylo několikrát řečeno, každý trh má více či méně odlišné konfigurace a ty testovací auta nemusí být nutně vyrobené podle té české. Ale je i pravda, že jsou poskládány schválně různě, aby se otestovaly procesy na montážní lince.
 9. MilanHos

  Spodní ochranný kryt agregátu Fabia III

  A to já to nechal udělat při přezouvání na zimu v pneuservise. Na tento úkon není potřeba autorizák.
 10. MilanHos

  Jaký motor vybrat pro FIII?

  Divný.. Jak to tedy je s tím 81kW dsg, kdy a jestli vůbec ho v nabídce zruší?
 11. MilanHos

  Rozmery kol

  Vybírat si auto na základě šířky pneu? Proč ne. Jedinou nevýhodu to může mít maximálně v ceně nestandartního rozměru pneu.
 12. MilanHos

  Fotogalerie

  Doufám, že bude mít Kamiq podobnou akci školení prodejců v Brně jako má teď Scala, nemusím nikam jezdit a vidím jich plno každý den 😀
 13. MilanHos

  Rozmery kol

  Menší valivý odpor-menší spotřeba-menší produkce co2. To je oč tu běží, na všem hledej pozlátko EU.
 14. MilanHos

  Bouračky

  Máš pravdu, že nic se nemá přehánět. Každopádně je to v ostatních a téma se nejmenuje bouračky Fábií. Takže to není uplně mimo.
×