Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

MilanHos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3 691
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  16

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

MilanHos naposledy zvítězil 9. Leden

MilanHos nejvíce like obsah!

Popularita

945 Výborná

O uživateli MilanHos

 • Hodnost
  Mistr Fóra
 • Narozeniny 4.11.1990

Návštěvy profilu

2 981 zobrazení profilu
 1. MilanHos

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Jo, nevím jak tomu je teď, ale dlouhou dobu taková akce u Škofinu byla. Stačilo složit minimálně 70% a zbytek rozložit do jednoho nebo dvou let bez navýšení.
 2. MilanHos

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Jo nejlepší je mít to na 70% ze stavebka a 30% na 2 roky bez navýšení. Ale ne každý střádá 6 let na stavebko aby si potom místo výhodného financování bydlení pořídil auto.
 3. MilanHos

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  A odečítáš z toho měsíční splátku pojistky která v tom je? Možná to ti tam nesedí. Tu částku co dohromady zaplatíš na pojistném za 5 let musíš z konečné ceny auta po splacení odečíst. Pojistku by jsi platil ikdyby jsi úvěr neměl. Jediný co je další mínus, že 5 let máš cenu pojištění fixovaný na stejnou cenu. Normálně by jsi třeba po dvou letech mohl cenu pojistky snížit o aktuální sníženou hodnotu auta.
 4. MilanHos

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Taky bych se přiklonil k 70% 😁 Já platil 385k a to 70% na ruku, poslední splátka 30K a uvěr bez navýšení jsem měl cca 5000/měsíc. Bez pojištění dejme tomu 4000, ale těch 3333 by snad mělo obsahovat i pojištění co je “v ceně” financování ne? Já to měl teda na 2 roky...
 5. MilanHos

  Slabě topí

  @bouchyTak teplotu oleje sleduju jen abych už nemusel jet šetrněji. Ono někdy vystoupá ručička teploty vody na 90 ale olej je ještě max 60. Když je prudší kopec, tak to výzvu k přeřazení nezobrazí.
 6. MilanHos

  Problém z prevodovkou

  A aji trvat na projížďce s technikem kterýmu to přímo nasimuluješ aby to slyšel. Může se aji najít takový vychcánek co se s tím ani neprojede a bude tvrdit, že to testoval a nic neslyšel.
 7. No právě jak to není ještě výš tak je to takový kompromis mezi “tabletem” a integrovanou obrazovkou což zase mě přijde lepší.
 8. MilanHos

  Slabě topí

  No pokud máš Climatronic tak dej AUTO na trvalo a nepřemýšlej o tom. Ono to nijak výrazně nefouká dokud se nezahřeje a ofuk čelního skla fouká studený. Takže teoreticky to automaticky dělá co děláš ty manuálně.
 9. MilanHos

  Brzdový systém

  No já nevím co by jsi čekal od bubnové brzdy za rozměry. Ale není tam náhodou vidět třmen kotoučové brzdy?
 10. MilanHos

  Slevy, bonusy

  Pokud si to rozklikneš, tak akční pouze při využití financování a výkupu současného auta. Takže v podstatě žádná revoluční akce.
 11. MilanHos

  Start - Stop system

  😂
 12. MilanHos

  Slevy, bonusy

  A co tím chtěl básník říct? Na to jak se k tomu modelu stavíš tady předvádíš nebývale velký zájem.
 13. MilanHos

  Scala a konkurence

  To je celkem trapný, že HB nazývali liftbackem.. U té Coroly teda musím říct že na tiskových fotkách vypadala lépe.
 14. MilanHos

  Slabě topí

  Dnes jsem si všiml, že po 6ti minutách už letěla teplota vody viditelně rychle nahoru a auto už hezky začalo topilo, takže potvrzuju těch 7 minut jak tady několikrát padlo než začne topit v mrazu. @zwanono přímo ze škodovky zní “ano poslouchejte co vám auto radí, ale stále se řiďte vlastním instinktem. Ten palubní počítač funguje podle nějakého algoritmu, umělou inteligenci tomu ještě neaplikovali. Ale to se omlouvám, s řazením se už dále nerozepisujme a se spotřebou už vůbec ne. Na to jsou jiná témata.
 15. MilanHos

  sklápění zadní sedačky

  @cisarneroHmm na měsíc, to už asi člověk bere raději víc než míň. Ale ono dvě trička a kalhoty nezaberou tolik co zbytečná zásoba jídla. Skus ještě vytrhnout tu sedačku a nechat ji doma. S tím že po dovolený ty dvě packy u prodejce dokoupíš.
×