Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

MilanHos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 900
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  9

MilanHos naposledy zvítězil 28. Června

MilanHos nejvíce like obsah!

Popularita

441 Výborná

O uživateli MilanHos

 • Hodnost
  Veterán
 • Datum narození 4.11.1990

Návštěvy profilu

1 537 zobrazení profilu
 1. Od jakého měsíce zhruba půjde facelift objednat? Bude to vůbec v roce 2018? Kolegyně se mě ptala na podrobnosti s objednáváním Fábie a chtěl bych jí navrhnout jestli nechce počkat na facelift, jen potřebuju zhruba alespoň čtvrtletí (a rok ) kdy facelift půjde objednat.
 2. Rantlík to je přesně to co popisuješ na druhou verzi přes hranu nahoře. Jako že to nebude protáhnutý na dno kastlíku ale jen cca 1-2cm přes hranu. Aby to nelítalo by vyřešila ta oboustranka nebo suchý zip. Například ten 3M suchý zip co tady na fóru používá dost lidí na lepení SPZ jde odstranit i bez zanechání lepidla na plastu.
 3. Jestli to plánuješ jako ta červená varianta kde bude mobil mimo kastlík tak nevím na co potřebuješ přesné rozměry vnitřku kastlíku, však to stačí zachytit jen rantlíkem o hranu přihrádky a na bok přilepit třeba 3M suchým zipem. A obávám se že kolenu to bude 100% vadit ikdyž to bude co nejtenší.
 4. Však můžeš mít 15” pneu s alu
 5. Na to jsem zvědavej
 6. Já jsem to jaksi nepochopil. Má to být podobně jak ten žlutej pokus o náčrt? Jestli jo tak jsem velice zvědavej na výsledek. A neexistuje nějaká modelína která nezašpiní ten plast a podle toho by jsi změřil rozměry?
 7. Asi jinej oddíl na trhu mají automobilky A přitom stačí nerejpat do něčeho co funguje Když už chtějí vymýšlet něco nového tak ať se pustí rovnou do rozšířené reality.
 8. Asi schopní odešli a najmuli lidi z Renaultu Ale je to nepříjemný, já si například konfiguraci vybíral hlavně podle konfigurátoru na netu, osobně jsem viděl pouze steel MC a ještě k tomu krátkej a 16” kola. Pak jsem si jen mohl domýšlet barvu kterou ale naštěstí na saloně měli taky na fábuli. Obcházet všechny salony v Brně popřípadě v okolí se mě nechtělo ale ani prostor jsem na to neměl. Teď bych asi musel když to mají domrvený.
 9. Asi SUV Fabia
 10. Jo ptal jsem se na to tady, údajně chyba konfigurátoru, ale nikdo to zatím 100% nepotvrdil že to chyba je.
 11. A jakým stylem to připojuješ? Neřešíš to nijak nebo se musí dodržet postup? Jestli připojíš mobil a vybereš v boleru aplikaci nebo na mobilu otevřeš aplikaci a připojíš.. Mě to teda nejde ani u jednoho způsobu. Nechápu, možná mám debilní soft.
 12. Naviguju přes to normálně. Spotify tam taky funguje.
 13. Tak nevim co dělám blbě, připojím kabel, v aplikaci se zobrazí, že se připojuje potom se objeví na mobilu logo CarPlay a na boleru se jakoby zrcadlí hláška že mám mobil připojit k USB!
 14. Tak dnes po práci jsem to zkusil spárovat, ale nepovedlo se. Zkoušel jsem to snad 10x ale vždy se na boleru objeví jen hláška “Začněte připojením mobilu pomocí wifi popřípadě USB”. A jak asi když už to připojený je?! Tak to odojím a znovu zapojím a zase ta hláška... Existuje na to nějaký zaklínadlo?
 15. Nemyslím si žeby to bylo tak tragický abych na palubku dával hnusnou dečku. Když svítí slunko mám polarizační brýle. Za šera je to v pohodě. Možná to ještě více umocňují ty dioptrické brýle.