Jump to content

MilanHos

Uživatel
 • Content Count

  4,325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

MilanHos last won the day on October 24

MilanHos had the most liked content!

Community Reputation

1,188 Excellent

About MilanHos

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 11/04/1990

Recent Profile Visitors

3,890 profile views
 1. Taky nám na faktuře 1L. Je možný, že to tahají z většího kanystru a neřeší nějaké deci navíc.
 2. MilanHos

  Oprava laku

  Takovýto věci se s PDR dělají blbě no. A to se nemusí stát jen na sídlišti. Včera jsem třeba zastavil tak, že nalevo i napravo byly 2 místa volné, dojdu z obchoďáku a z pravé strany auto, že jsem měl problém se dostat ke dveřím od spolujezdce... Zběžně jsem naštěstí na laku nic nenašel, asi opatrný jedinec, ale nechápu proč si nenajede znovu když z druhé strany má celé volné parkovací místo. To co máš ty vypadá na nějakého šikovného dodávkáře spěchajícího aby se dárky dostaly k lidem včas.
 3. MilanHos

  Krupobití......

  Nj pořát nevíme jak to vypadá a o jaký díl se jedná, tak jen spekuluji..
 4. MilanHos

  Krupobití......

  Přímo na konkrétní prasklinku po kroupě ti řekli 10000? Nedělá se to rozstřikem do ztracena? A technologickémi postupu toho lakování bych věřil. Mám na F2 stříkaný celý bok, přitom C sloupek do ztracena a nejde absolutně nic poznat. Už je tomu tuším přes 4 roky a je to stále jako nové i v místech rovnání prahů, kde to je vždy o preciznosti předpřípravy a ochraně proti korozi.
 5. Vůbec jsi se nezmiňoval o nebezpečných úsecích. Samozřejmě takový úsek mám taky hned za barákem a nestydím se za to přiznat, že v tom úseku zcela běžně zdržuju za šera, v noci a za nepříznivého počasí a stavu vozovky provoz za mnou. V tom úseku znám každou srnku co kde stojí, každou díru v silnici a s klidným srdcem tam jedu pomalu a opatrně. Ale na volném přehledném úseku za běžných podmínek je prostě rychlost doporučená 90. Pokud za těchto standardních podmínek někdo jede o více jak 10km/h(včetně) pomaleji tak prostě zdržuje provoz a je nebezpečný pro svoje okolí. O tom, že nepojedu do prudší zatáčky 90 se samozřejmě nemusíme vůbec bavit. Taky nebudu nikoho poučovat, ber to jako názor ostatních účastníků provozu co nejsou žádnými piráty silnic, leč přesto jsou zdržováni. A není to nic příjemného.
 6. To mě tady ti šetřílci které 10km nemůžu předjet taky v obci ujíždí, ikdyž jedu tacho 55... Takže zřejmě jedou pořát dál svých 60-65 aby měli co nej spotřebu na jejich oblíbený převod či co. Sami se cítíte bezpečně, pro okolí jste ale extrémně nebezpeční. A pocit, že nikoho nezdržují je stejnej jako pocit, že před 30 lety bylo lépe. A výsledek? Tím, že visím za někým kvůli kterému musím zbytečně brzdit tam kde běžně plachtím, minimálně +0,5l. Když ještě začnu předjíždět tak se nebojím říct +1l. Jezděte prosím bezpečně, dodržujte doporučenou rychlost. Díky.
 7. Neexistuje žádný univerzální klíč, musíš prostě jezdit a zjišťovat. Skus třeba řadit podle toho co ti radí maxi dot, každopádně možná si bude motor často stěžovat zvýšenými vibracemi, že se mu to nelíbí.
 8. Ona ta Scala přece 5l kanystr v kufru uveze. Každopádně pokud to máš deklarováno tak to požaduj po servise aby ti zprovoznili to co máš v autě mít. Nemusí se tady přehánět několika zprávami za sebou od tebe. Téma je to užitečné, pokud to má každý v popisu konfigurace a přitom to nefunguje, ale nepřehánět to zase. 😉 S tím snímačem ti pomůže @wirer, mrkni k němu na Fábii nebo do témat Fabia 3 a najdeš tam i postup jak snímač dodělat včetně podrobné fotodokumentace, která ti bude užitečná.
 9. Ikdyby byly 3 roky starý tak se ještě nic hrozného nestane.
 10. Tak to je něco. Jestli ti to i čurkem stéká do spodní části světla, tak by ti to měli vyměnit na záruku bez problému.
 11. MilanHos

  Zástěrky

  Já tam žádnou sponku kromě toho černýho kolíčku nemám. Ale asi na mé Combi je to uchycení jiné. @Martabteď u nás opravovali silnici způsobem že vysypou 3 tatrovky strusky na silnic a jedou do číči. Zrovna když jsem přezouval na zimu, takže jsem si tak mohl potvrdit, že proti tomu štěrku to má opravdu význam. Bez zástěrek mě skřípou zuby jak se ozývají kamínky i na dveřích, s nimi absolutně minimálně.
 12. MilanHos

  Zástěrky

  Aha to je možné. Nicméně mezi názory odpůrců zástěrek je i názor, že právě zástěrky zapříčiní téměr jistou korozi prahů za podběhy. Proto jsem to takto pochopil. Ale nechci tím rozpoutat nějakou rozpravu ohledně toho, to sem vůbec nepatří.
 13. Neviděl jsem sice Scalu se sundaným zadním nárazníkem, ale dovolím si odhadovat, že voda odteče místy, kam se vlhkost i tak dostane od podvozku.
 14. MilanHos

  Zástěrky

  Kvůli větší mezeře zreznou prahy? Nemyslím si, že se tam něco může dostat, to by znamenalo vyšší hrozbu poškození laku než s mezerou menší nebo třeba žádnou.
 15. Ten plast bych dal na suchý zip kdyby se jim to nepovedlo dát do původního stavu. Krytka předního náboje chybí na mnohých modelech Škoda.
×
×
 • Create New...