Jump to content

MilanHos

Uživatel
 • Content Count

  4,152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

MilanHos last won the day on May 25

MilanHos had the most liked content!

Community Reputation

1,087 Excellent

About MilanHos

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 11/04/1990

Recent Profile Visitors

3,541 profile views
 1. Papír snese všechno, internet ještě víc.
 2. Mě se to líbí, ale přesunout vše na dotykovou obrazovku už o něco méně.
 3. Diesel by měl takovou spotřebu i v případě kdy jede “normálně” 130 celou cestu.
 4. Na faktuře bývá dokonce více jak 4l
 5. Když si pročteš toto celé téma, zjistíš, že to takto do pojistek má mnoho lidí a zatím nebyl problém s autorizákem. A jasný, ten držák můžeš sundat jakkoli, i hrubou silou když už stejně nebude k použití. Následné odstranění lepidla chemicky taky ok, jen pozor na úkapy na palubku, líh by teda neměl nic způsobit, ale náhoda je blbec. Nedělat to na přímém slunci, raději z rána nebo pozdě večer. Potom stačí pořádně vyvětrat výpary z auta.
 6. MilanHos

  Škoda SCALA

  Taky to považuju za potřebu si rejpnout. Stejně jako použití slova okopíroval Hyundai a Citroën. Výrobci mobilů potom taky kopírují jeden od druhého a co bylo dřív, slepička nebo vajíčko? Nadávalo se na Kabáňe, nadává se na Stafiniho, nadávat se bude na kohokoliv dalšího...
 7. MilanHos

  Bouračky

  Předjíždění na plné čáře? Ono to aji vypadá na víc zásahů, nejen od BMW. Nebyla nějak popsaná ta nehoda?
 8. Nic není černobílé, stejně tak autorizáky nemůžeme házet do jednoho pytle. Mám asi 3,5 roku lakovaný skoro celý bok na F2 v autorizované lakovně a lak možná hezčí jak z fabriky. Lakovaný nový obě dveře a vařený a natahovaný prahy, což je nejtěžší oříšek co nejdřív kvete. No a zatím ani náznak.
 9. MilanHos

  Bouračky

  Nojo, někdo to nepáchá aby nedostal útrum na 6 měsíců a někdo prostě má rád svůj život.
 10. MilanHos

  Bouračky

  Takový to “to ještě dám, jezdím tu každej den a vždy to trvá než jede vlak”... 2 dospělí, 2 děti 😰
 11. MilanHos

  MR 2020

  A jak už tu zaznělo, alespoň se to dá všechno sundat a mít čistej zadek 😄
 12. Můžeš to trochu přeložit do srozumitelnější podoby? Slovensky rozumím, tohle bych nepobral ikdybys to napsal česky 😄
 13. MilanHos

  Škoda KAMIQ

  Tak třeba toaletní papír ti taky výrobce popíše jako ten nejjemnější na světě a stejně ti nemusí vyhovovat 😂 Takže “nadšení vysokou kvalitou” ti nezaručí slícovaná světla a podobně. Taky jsem na Kamiq zvědavý, mnohem více než jak to bylo u Scaly. Ale bohužel Kamiq není tolik praktický co se týká kufru. Já jsem zvyklej na kombajny a Scala už je na hraně, ale po sklopení sedaček zas na druhou stranu prostornější jak F3 Combi co teď mám.
 14. MilanHos

  MR 2020

  Jo to určitě jo, jen jak jsem říkal, kdyby to bylo alespoň od nějakého většího milníku. A to nový model, popřípadě když už tak s FL a ne jen tak s novým MR.
 15. MilanHos

  Škoda KAMIQ

  O tom není pochyb, že co se týká bezpečnosti, tak nenechají nic náhodě. Já myslel jen věc vzhledu, kdybych se tady nedozvěděl, že je nějaký problém ten odskok světel tak bych si myslel, že je to tak zamýšleno. A o tom to je, téměř jikdo si toho nevšimne a když všimne ještě ho to automaticky nemusí nijak pohoršovat.
×
×
 • Create New...