MilanHos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 084
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  9

MilanHos naposledy zvítězil 28. Června

MilanHos nejvíce like obsah!

Popularita

486 Výborná

O uživateli MilanHos

Návštěvy profilu

1 711 zobrazení profilu
 1. Aha tak to jsem jen zblblej z combajnu, na HB je to výraznější normálně u MC
 2. Mám takovej pocit že to prostě bez autorizáku nejde aby platila záruka mobility popřípadě prodloužená záruka. Když ne teď tak někdy v budoucnu když budeš chtít něco reklamovat tak ti to dají sežrat i s navijákem, třeba ti to uznají ale proplatí pouze určité procento.
 3. Ty zelený kola jsou pecka, ale na zelenou by se nehodily Plus teda ten zadní difuzor je zajimavej
 4. To by nebyla Škodovka kdyby nešla proti proudu
 5. Já možná tak místo stříbrnýho broušení na Saviích zelený proužky @wirerA co černý vrch kufru okolo znaku ala Spacebag Akorát to by jsi musel mít i černou střechu @_Denis_ Hele tak sem nechoď a nečti to když ti to nedá spát
 6. @mp390A je to Leon 1,8tsi za půl míče když si ho teď půjdu nakonfigurovat k prodejci nebo skladovka? Protože mezi skladovkama si stejně nenajdu nic co by mě vyhovovalo a zvolím vlastní konfiguraci. Tam ikdyž zvolím jen o něco málo lepší výbavu než řekněme má Fabia za 450000(+1,8tsi) tak by mě zajímalo jestli nepřekročím těch 500 000 jak píšeš.
 7. A to jsi pobral odkud, že by to mělo přetahovat někam zákazníky? Je to jen “menší” reklamní kampaň na oslavné ódy úspěchů R5 v rallye, nic víc bych v tom nehledal. Nikdo ti to auto nevnucuje, nemusíš to tu psát 3x že si to nekoupíš a že to není pro tebe žádný terno. To tady asi není pro nikoho terno, prostě zajímavost vhodná diskuze.
 8. Sami ze sebe dělají blbce.
 9. Žebych si pak na žábu pořídil zelená Savia?
 10. Pokud je to pouze “jiný” motor a ne jiný motor tak to bude asi max. 1.0 s 85kW ne?
 11. No joo no udavte se těma tajnůstkama edit: ale na druhou stranu doufám že to nikde nepraskne dřív než toho 12. když už. Jestli to bude aspoň trochu wow tak ať už pořádně s překvapením.
 12. Proč pobavil? Fabia je ať už přímo nebo nepřímo spojená s motorsportem už od první generace.. Nehledě na tom že seriovka neviděla motorsport ani z okýnka Boeingu v oblacích.
 13. R5 pro každého
 14. Já to mám zaplý nonstop od doby kdy se po ránu mlží zrcátka To není žádnej provlém ne až na to že to něco málo odebírá
 15. A máš aji nějaké řešení nebo vyřešeno znamená objevil jsem co mě drnčí?