Jump to content

MilanHos

Uživatel
 • Content Count

  4,056
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

MilanHos last won the day on May 25

MilanHos had the most liked content!

Community Reputation

1,055 Excellent

About MilanHos

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 11/04/1990

Recent Profile Visitors

3,415 profile views
 1. MilanHos

  Zadní nárazník folie nebo lišta

  Je nakládací hrana kufru F3 Combi totožná mezi FL a předFL nebo má FL jiný tvar? U této lišty totiž mají v popisku že je to na facelift. https://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-combi-facelift-ochranny-panel-zadniho-narazniku-glossy-black-design-vv-cerny-11520cz991/
 2. MilanHos

  Škoda SCALA

  První série je holt testovací várka, bylo to tu už milionkrát prezentováno.
 3. MilanHos

  Fotogalerie - ŠKODA KAMIQ

  Uvidíme co nasadí na monte carlo, ale já osobně preferuju s broušeným čelem.
 4. MilanHos

  Tažné zařízení

  Tady člověk objeví i Ameriku 😄
 5. Jen jestli to právě zamýšleno bylo z důvodu aby si to nemohl někdo jen tak vyměnit na před FL. Protože existuje hodně lidí kterým je předek odporný, ale zadní LED by se jim šikly.
 6. MilanHos

  Fabia III Facelift

  Co to má znamenat ta inspirace ze SkodaHome? To mají od někoho povolené?
 7. No teď už obeznámeni jsou když jsi jim to řekl. Toť můj názor na jejich tvrzení. Takových upozornění musí mít na více aut nezpočet a pochybuju, že si je studují než začnou na konkrétním autě s STK. Tím ale nespochybňuji že si toho nevšimnou.
 8. Osobně jsem u STK dlouho nebyl, ale nevšiml jsem si, že by nějak svítili na zadní světla jestli obsahují odrazky. Leda kdyby byla náhoda a chlápek znal tyto po FL světla.
 9. MilanHos

  Sportovní podvozek

  Oba tyto podvozky se navzájem vylučují. Na snížený by neměl jít dát ten pro špatné cesty a pokud ano tak je to chyba konfigurátoru.
 10. MilanHos

  Výměna repro

  Pěkně jsi s tím vyhrál.
 11. MilanHos

  Amundsen - RDS-TMC

  ŘSD mělo teď moc práce s vyháněním vojenské kolony na D1. A hle, kdyby věděli, že největším problémem vzniku kolon je špatné zacházení s dopravním infem a řidiči jsou upozorněni až potom co už půl hodiny v koloně stojí tím že někdo přímo volá do rádia, tak by se třeba něco řešilo.
 12. Největší jistota bude projít skladové vozy dokud ještě je nějaký výběr.
 13. Dneska jsem se přistihl, že při řazení z neutrálu do kvaltu tak nějak přirozeně lechtám aji plyn jako bych se normálně lehounce pomalu rozjížděl z nuly. Do doby kdy jsem si tady přečetl toto téma jsem to tak nějak nevnímal 😄 Ale dneska to bylo že jsem vyřadil do blížící se pomalu jedoucí kolony abych byl připravenej aji zastavit, ale když kolona opět zrychlila tak jsem zařadil rovnou za 4. Takhle to podle mě dělávám aji když se blížím na světla, která vidím už z dálky a když padne zelená tak podle toho jak jsem blízko kolony a jakou mám rychlost tak v jízdě dávám 2-4. Táhlý kopce kdy by se dalo vyřadit na každodenní cestě ale nemám, tady vždy nechávám zařazeno. V tématu o Scale jsem se dočetl, že třeba DSG v eco módu často vyřazuje do neutrálu, tam by mě zajímalo jestli se dá vypozorovat zda převodovka řadí s meziplynem nebo ne.
 14. Abych to tvrzení dobře pochopil... takže ti Sixta odpověděl, že by jsi to správně neměl dělat?
 15. MilanHos

  Bouračky

  chichi to je ale pšunda.... 🤦‍♂️
×