Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tak mi dneska nějaký šikula odřel auto :kol-26: Až zjistím kdo to byl, páč samo sebou z místa ujel. :kol-25:

 

Story jak cip zaparkuju 21:10 na službním parkovišti přijdu v 6:00 k autu a ejhle odřené a nikdo nic neviděl včetně vrátných. Teď se mi dostala do ruky informace o pekařovi. Takže sem to rozjel. :kol-25:

 

post-56780-0-36310600-1430208513_thumb.j

post-56780-0-49024100-1430208525_thumb.j

post-56780-0-09218200-1430208538_thumb.j

post-56780-0-66573500-1430208549_thumb.j

post-56780-0-14872000-1430208565_thumb.j

post-56780-0-63058400-1430208574_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina lidí jsou bezohledné hovada  :kol-32:  Ať mě nikdo neříká, že o tom nevěděl a jel pryč.. Nechápu takové chování  :(  Vždyť má viník auto určitě pojištěné, tak proboha co řeší, hodím lístek za okno, nebo zajdu na vrátnici a nechám tam číslo.. To je takový problém... No držím palce ať se viníka dohledáš, protože policie pochybuji, že něco zjistí, ta ani hledat nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo volal sem policajty kvůli protokolu. Jinak něco se mi rýsuje dostal sem typ ráno jak se měnily šichty, že tam viděl někdo VW Crafter XXL od pekařství, takže už sem to řešil a čeká se až auto se vrátí do depa. Tak snad no. Jinak při nejhorším z vlastní kapsy :(.

 

Galvi: policajti mi na rovinu řekli bud si ho najdete nebo to půjde do ztracena my na to nemáme čas

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl sem na chuja v pekařství sem obešel všechny jejich auta i přímo auto co jezdí k nám a ani tukanec. Všechny auta maj nové bez čarečky. Dokonce mi i vrátný potvrdil hlášku jak k nám jezdí kde se otáčí atd... A sem fakt před výbuchem vzteku :kol-137:

Takže ještě jedna možnost jak přijedu na noční omrknu všechny auta od odpolední šichty. Dám si asi tu práci a zajedu tam i odpoledne se podívat. :kol-134: Pěkně mě to sere!

Jak si nějaký buzerant dovolí odjed od místa nehody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nějaký seznam aut co se v dané době v areálu pohybovali na vrátnici nemají?

I když i tak je to průser, protože mě se stalo něco podobného, kdy jsem dokonce dotyčného pachatele viděl, protože jsem v autě seděl, no než jsem stačil vylézt už jel pryč, jediné co ještě stihl bylo vyfotit si jeho ujíždějící auto... No a na policii jsem pochodil, tak, že je to tvrzení proti tvrzení a na jeho autě není nic, protože se tam na to jeli samozřejmě podívat až další den... No a aby to nebylo málo, tak mě dotyčný, který do mě nacouval ještě vyhrožoval oznámením a že bude chtít náhradu peněz, protože si musel vzít volno kvůli výslechu na policii... Prostě bordel... Škodu jsem nakonec platil z havarijka a dotyčný viník absolutně bez jakéhokoliv trestu... Stačilo mu jen říct ja to nebyl  :kol-32:

 

Ty máš havarijko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne havarijko mám.

 

Ještě mě trklo, že jsem byl ráno včera v Lidlu. Ale kurde to bych si toho všiml, volal sem teď do Lidlu a prej maj kamery ale daj záznamy jen policajtum. Takže se snažim dovolat ještě tomu co mi to vyšetřuje.

Ale nejde mi do hlavy, že bych to přehlídl. :( uvidím jak pochodím.

 

A na policajty se stejně nedovolaš! :kol-25:

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely zivot jsem mel auta jety a nejaky ty tukance jsem neresil, kor v Praze bych musel neustale stat u auta. Bohuzel jak mam ted nove auto tak tohoto se uprimne desim. Nejhorsi jsou takovy ty zbrkly otviraci dveri. Nechapu jak nekdo dokaze otevrit dvere ze mi serve barvu az na zaklad a to o velikosti 50halire. O dulkach na bokach nemluvit. Nejsem hubenour ale kdyz uz musim nadoraz tak dvere vzdy opatrne opru o druhe auto a pomalu vylezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás v práci to vypadá tak ze já a můj kolega elektrikář máme auta v top stavu a ostatní jezdi v popelnicích ojebaných ze všech stran. Takže příjezd vypadá tak ze na parkovišti nacouvá do dopravní značky apod. a nikoho to nesere. Takže jak někomu ojebe auto tak se nepřizná bo na jeho dojebaným to nepůjde ani poznat. Je to smutné ale je to tak. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely zivot jsem mel auta jety a nejaky ty tukance jsem neresil, kor v Praze bych musel neustale stat u auta. Bohuzel jak mam ted nove auto tak tohoto se uprimne desim. Nejhorsi jsou takovy ty zbrkly otviraci dveri. Nechapu jak nekdo dokaze otevrit dvere ze mi serve barvu az na zaklad a to o velikosti 50halire. O dulkach na bokach nemluvit. Nejsem hubenour ale kdyz uz musim nadoraz tak dvere vzdy opatrne opru o druhe auto a pomalu vylezu.

Jak můžeš napsat takovou blbost. Doufám, že tě na parkovišti nikdy nepotkam.

Když "opatrně" opřeš dveře o druhe auto, co se stane kdyš se posadíš? Auto se zhoupne a dojebe dveře. Velice inteligentní řešení :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyvole když se daří tak se daří :( 

Promiň, ono to sice naštve, ale podle mne to moc řešíš. Ty šrámy budou už jen přibývat. Já jich taky vždycky nejvíc chytil na firemním parkovišti. A zabránit tomu moc nejde.

Moc to řeší?Děláš si srandu?

 

Cely zivot jsem mel auta jety a nejaky ty tukance jsem neresil, kor v Praze bych musel neustale stat u auta. Bohuzel jak mam ted nove auto tak tohoto se uprimne desim. Nejhorsi jsou takovy ty zbrkly otviraci dveri. Nechapu jak nekdo dokaze otevrit dvere ze mi serve barvu az na zaklad a to o velikosti 50halire. O dulkach na bokach nemluvit. Nejsem hubenour ale kdyz uz musim nadoraz tak dvere vzdy opatrne opru o druhe auto a pomalu vylezu.

Nezlob se na mě,ale takové chytráky jako ty miluju  :kol-32: Já někoho vidět jak mi toto udělá tak bych mu taky něco udělal.Ty mi odloupnout barvu nebo promáčklina na dveřích tak bych ti minimálně auto objel klíčem.

 

Jak můžeš napsat takovou blbost. Doufám, že tě na parkovišti nikdy nepotkam.
Když "opatrně" opřeš dveře o druhe auto, co se stane kdyš se posadíš? Auto se zhoupne a dojebe dveře. Velice inteligentní řešení :(

Souhlasím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...