Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl 27 metrů nad zemí, mával kolem 14h jak debil, ale nikoho jsem neviděl  :D. Fotky ze srazu máte hezké, ale chyběla vám tam nějaká zástupkyně F2, jestli jsem se díval dobře, tak se budu snažit to do přiště napravit  ;) . A když se na to tak koukám, vždyť ani modrých kombíku tam moc nebylo, no ještě že to Rambo zachránil   :kol-28:

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jsme mavali jak silenci az se po nas tam divali jak na blazny :D . Jojo F2 tam chybela ale kobmik taky lehky tam byl ve forme spacebak :D Uz jsem to resil  s Pepou ze se musi od vsech zjistit kdo kdy ma volno a pak to udelat. A co ten vikend jak tu ted budes setkame se nekde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci sice jsem v práci, ale mám novou hračku půjčenou  :kol-28:  Zkusím se pak zvednout co to půjde, třeba na Vás do Sedliště uvidím  :D

 

Pro Ramba: Pořád to má o 2 válce víc než ty  :t

Ale ale  :kol-28:

 

Tak jsem byl 27 metrů nad zemí, mával kolem 14h jak debil, ale nikoho jsem neviděl  :D. Fotky ze srazu máte hezké, ale chyběla vám tam nějaká zástupkyně F2, jestli jsem se díval dobře, tak se budu snažit to do přiště napravit  ;) . A když se na to tak koukám, vždyť ani modrých kombíku tam moc nebylo, no ještě že to Rambo zachránil   :kol-28:

Tak když ty na to sereš tak to někdo musel zachránit  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...