Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

musis se konecne zeptat odkud on ma teto alufelgi. Chapes?

Spousta lidi kradnou a potom prodavaji dal. Kdy Tebe chyti policajti tohle je velmi velky problem. Kdy budes kupovat od neho teto alufelgi toto musi Ti dat ucet nakupu. Tohle hrani tebe. Jestli Ti ned auctu tohle nekupuj zbozi, bo je velka moznost mit  velke problemy. Pisu Ti tohle aby tebe upozornit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMUS: Díky za info, s tím dokladem je to dobrý nápad. Popravdě jsem nepřemýšlel nad původem těch kol, zaujala mě cena. Co jsem se díval, tak se v Polsku dají sehnat tyto disky i levněji, ale všechno je daleko od hranic s Českou republikou a posílat poštou by vyšlo draho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to máš pravdu, ale kola bych si asi posílat nenechal, bál bych se, že by to někde odřeli, nebo zničili. Minimálně Česká pošta umí zničit i polystyrén  :kol-28:

 

Ptát se nemusíš, ptal jsem se u nás a 1 disk vyjde na zhruba 4000-5000 Kč 

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro: Z toho nemůžu   :D  :D  :D  :D.. Bohužel jsem dosáhl maximálniho počtu...   :D 

 

EDIT: TOMUS Díky za info, no ja polsky nemumím, tak to vždy zkusím a semtam mi odpoví, dokonce jednou mi jeden aktivní prodejce psal přes překladač česky, prej abych se nemusel s polštinou trápit  :kol-28: 

Ale fakt :D :D

 

Jinak Jirko nemáš někoho z rodiny (nebo je to jen shoda jmen) 2 lidi co dělají na Ulmeru v Mokrých Lazcách? :) jsou to myslím dokonce bráchové :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/272/citigo-felgi-i-kola.html

 

Viś nektere veci v aso Skoda v polsku jsou levnejsi nez stejne v cesku :) .

 

Ja jsem kupoval tempomat na fabie. Objednal jsem vec na allegru v aso Vw a skoda . Vysilani bylo jen pres kuryr dpd. Za par dnu prijel kuryr a privezl mi tempomat. Balicek z venku byl ok. Oteviram a na pacce byl zlomeny zacep. U nas na poste a u kuryru vsechno ma skridla , nohy a ruce a umi letet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo utekl,znal jsem z toho vlaku 2 lidi-ženskou a chlapa.Ta ženská skončila v nemocnici s lehkým zraněním a toho chlapa hodinu vystříhávali a 50 minut oživovali.....Měl poškozený mozek,protrženou plící a byl celý dolámaný.Z těch co přežili byl na tom prý nejhůř a že byla minimální šance na přežití.Před chvíli přišla sms že v noci umřel...  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...