Přejít na obsah

Řídící jednotka posilovače


jazzleba

Doporučené příspěvky

Toto jsem objevil na anglickém fóru (překlad google):

 

Servisní akce 48L7 / Řídicí jednotka posilovače řízení
VIN, které jsou postiženy jsou TMB___NH_E4006105 - 539898 (Citigo a Rapid)
 

Technické zázemí: postižené vozy Rapid a Citigo - při startování motoru může dojít  k nižšímu napětí a tím i selhání komunikace s posilovačem řízení u řídící jednotky (J500). To může způsobit těžké řízení. Porucha je indikována aktivovanou kontrolkou na přístrojové desce.

Software pro řízení je aktualizováno na 3111 - 6R1 (/ 2) 909 144 R od 3103 (/ 4) 6R1 (/ 2) 909 144 M (/ P)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já tam spadnul. Když jsem byl měnit olej,tak mi to tam hned naprali. Žádnou změnu v síle ovládání jsem nepoznal ale po napíchnutí na VCDS 14.10  jsem přišel na to že mi tam " visí " nesmazatelná chyba !

 

Píše to něco jako nevěrohodná datová sada - viz příloha.

 

Nevím jestli je to problém jen neaktuálních dat ve VCDS - nebo jestli něco zmršili při přepisu jednotky v servisu. Jinak žádná kontrolka nesvítí a vše je naprosto normální.

Vlastně bez toho napíchnutí na diagnostiku bych ani nic nevěděl a teď mně to podvědomě pěkně prudí když vím že to nejde vymazat. :kol-134:

CHYBA 44-J792.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...