Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Tak ono se nejedná o kradený software, instalátor i samotná instalace je originální. Ani žádné klíče či licence se tam zadat nedají a VCDS se pustí a normálně funguje. Spíš jde o okopírovaný návrh hardwaru, který se pak VCDS snaží při spojení rozpoznat.

 

Každopádně číňan překvapil, dodal novou verzi loaderu a přizpůsobení tam už funguje. I antivirovou kontrolou prošel. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, můžu poprosit o radu, bojuji s tím už dlouho, jedná se o lane assist, povedlo se nakodovat, avšak při zapnutí přes volant lane assist píše nedostupný a už nevím co s tím, v infotejmentu nabídka je, ale nelze ji aktivovat a ovládat, nevím jestli není něco špatně v A5, jelikož pri cteni chyb tam skáče chyba-chybí komunikace, tak nevim,děkuji  všem za rady , uz me to fakt depta,  nemůžuprijit na ro vcem je zakopaný pes( Kodiaq 2017, čtení značek z výroby, light assist dokodovat šel bez problémů) auto má tažné z výroby- už jsem slyšel názor, že pokud je tam tažné tak se musí kódovat ještě další jednotky, ale nevím jen jsem to někde slyšel 

Editováno: , autor: Marass1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...