Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravím, dnes ako som sa lyžoval sa mi stala vo vačku nepríjemná vec odlomil som na kľúči od auta tú srandu čo je zvýraznená na obrázku.

 

Vedeli by ste mi poradiť kde to zohnať nepotrebujem celý kľúč len tú časť, na ktorej sa mi to odlomilo.

 

 

post-69681-0-98784300-1456515210_thumb.j

  • Autor

Ja som to aj potom našiel nechcel som ale už rušiť tému, na slovensku sa to dá zohnať za 5€. Ale asi objednám z Aliexpressu jedno a jedno kúpim tu z nejakého eshopu.

Hod link na tych 5€

  • 3 týdny později...

nevím kam to napsat..zde to bude asi ok...dneska se mě na maxidotu zobrazila hláška..že mám slabou baterii v klíču..ale auto bude v červnu 3 roky a oba klíče měním..a auto odemknu na 30m v pohodě..tož nevím co to má znamenat..ve fabii 1 sem měl baterie 9 let neměněné a pohoda

Upraveno od vasnivykolista

Jestli ti to píše na oba klíče po třech letech tak je to nějaká chyba. Pokud na jeden, tak vyměň baterku, myslím, že je to 2032, mají to všude. Pokud stále bude chyba, na diagnostiku. Ale po třech letech je opravdu moc brzo na baterku.

Upraveno od dick

chyba to nie je , len zbytočná funkcia , hlavne nadávajú majitelia OIII kde chodia po baterky denne , na OII to nepísalo nič a problém nebol 

jednou se mě to včera ukázalo při výjezdu z garáže na chvilku...pak už po celej den ne...díval jsem se na baterku v náhradním klíču co mám doma .. jj je tam 2032 tu samu mám na kole v computeru :-D takže nebude problém vyměnit..

  • 5 měsíců později...

ahoj.Chtel bych se zeptat jaky typ sklopnych klicku ma Fabia 2.Je to ten co se da rozpulit jako u O1 nebo uz je to ten novejsi

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.