Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

podle poslednich fotecek bych osobne rekl, ze se mi bude libit, jestli vnitrek bude ala roomster, nebudu proti, neni to spatny. Hlavne kdyz bude uivnitr vic mista a tomu nasvedcuji tvary a porovnani na fotce nad. Pochybuju, ze by se skodovka chtela ve finale podobat nejakemu jiz existujicimu vozitku a nepredpokladam, ze by testovaci vozidla maskovala tak, aby vypadala hezci nez doopravdy budou (nebo spis jsou).

Tesim se na ofiko foto

-_-

Editováno: , autor: vevodap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kluci dneska jsem ji potkal na krizovatce,byla cervena tak stala tak 20 vterin vedle me a musim rict ze vypadala o mnohem lepe nez na fotkach.Jsem ji chtel rychle vyfotit ale bohuzel jsem to neztihl :( ridic fabie se jen smal a ukazoval na me zvedly palec..ze by naznacoval jak skvele je to auto????dival jsem se na reakce ostatnich ridicu co se bude dit a vsichni uplne v klidecku niz nezaznamenali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle fotek je ten predek libivej :) ale ten zadek je moc uzkej hlavne na te fotce kde jede vedle F1. celkova vejska je taky pofiderni, pusobi to na me divne,trochu jako stare daewoo tico(nebo jak se ta piksle menovala) jsem zvedavej na jakejch kolech to vyjede - 14´´ budou asi hodne utopeny 16tky asi optimum. Bejt to nizsi a sirsi(alespon jak F1) tak sem moooc spokojenej -_-:skoda::palec2:

a FRS2? tajne doufam v 1.4 turbo+komresor=170 :horse::specool:

btw co to ma mejt za podvozek? Chci komplet z golfa5 :rtfm:

Editováno: , autor: kozlustechnykus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a FRS2? tajne doufam v 1.4 turbo+komresor=170 :horse:  :specool: 

Jo s tim motorem to ale bude stat stejne jak RS okta

btw co to ma mejt za podvozek? Chci komplet z golfa5 :rtfm: 

a na podvozku je to snad stejnym jako roomster, takze hybrid fabi1 a o1 nebo se pletu masteri z bolky?

:D

Editováno: , autor: TomV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...